Mám žebro navíc na jedné straně nebo mi něco bujní

britney
3. dub 2008

Ahoj holky,mam stupidni dotaz... Vcera jsem se koukala na sebe do zrcadla( jak jsem pribrala 😀 ) a vsimla jsem si, ze na prave strane pod prsem mam nejak divne vystouple zebro a pod nim cosi dalsi jako by zebro, jen na leve strane bylo videt jen to prvni zebro-to druhe ,,cosi '' uz ne. Ted tady panikarim, ze mi tam neco buji, ci mam zebro navic... Navic nejsem v momentalne v CR, takze jen tak k lekari nemuzu.. Doufala jsem, ze tady mozna nekdo vi vic....
jeste jednou omluva za tenhle dotaz...

scai
3. dub 2008

já mám taky na křivo žebra, na jedné straně mám pocit že jsou výš než na druhé. Nikde jsem s tím nebyla, prostě to asi nemusí být stejné. Nebolí to? jen sis toho prostě teď všimla?

britney
autor
3. dub 2008

Ahoj, diky za odpo. Ja si toho vsimla vcera. Kdyz si to zmacknu zaboli to, vypada to jako kost... tak nevim... Ted jsem se divala znovu, vubec ty zebra nejsou nijak rovnobezne, vypadaji nesoubezne na kazde strane jinak.....

gedren
3. dub 2008

To, co popisujes, asi zhodnotit nedokazu, jenom info, ze napr. muj muz ma taky nejaky zebra navic (ted nevim presne kolik a kde..) a v nicem mu to nevadi, takze i kdybys hypoteticky taky mela, tak se nic nedeje 🙂

scai
3. dub 2008

já když vcucnu břicho, tak mi to jde i vidět, na jedníé straně mám ty žebra jakoby výš a vyboulenější ale fakt to nevadí. Ted jsem ho zkoušela zmáčknout a taky to trochu zabolí. Být Tebou enchám to být zeptám se na to doktora až tam půjdeš s něčím jiným, jen abys byla klidná. 😉

megy2
3. dub 2008

..ja mam zasa pocit ze ked si na lavej strane stlacim posledne rebro,blizsie pri strede hrudnika tak mi to akoby tak nadskoci alebo co ,neviem to ani popisat.....dost som sa toho pred casom zlakla,no potom som na to zabudla a teraz to neriesim....ale tiez by ma zaujimalo co toje 😠 😠

nobody
3. dub 2008

třeba jsou to volný žebra, těžko posoudit..
ale vypadá to, že je to v pohodě a v normě

megy2
3. dub 2008

..to bolo pre mna nobody???..

nobody
3. dub 2008

megy ... ne, nebylo ... myslel jsem autorku, příště si dám ńa to pozor
zkusím zjistit, o co jde ..

britney
autor
3. dub 2008

Diky vsem za odpo... jojo, je to to posledni zebro...Takze aspon nejsem sama 😀