Máte každou chvíli vyboulené bříško? Jsem ve 30tt

nikolinka177
7. kvě 2014

Ahojky maminky jsem 30.týden a vždycky když se mi chce čůrat tak se mi na břiše udělají dvě veliký boule jedna vpravo a druhá vlevo u pupíku jakoby se malá vytlačila uplně z bříška ven. Hrozně to tlačí a když si dojdu tak si jakoby zaleze zpátky. A taky v noci ji nahmatám jako že je vytlačená. Měla jste to některá taky? Pohyby cítím v pohodě akorát to vytlačování je mi divné a je pořád už v jedné poloze u toho pupíku to je jak kdyby vytlačila nožičku a vpravo jak kdybych nahmatala hlavičku.

zamilovanadonej
7. kvě 2014

To normální. Prostě se vrtí. Nelam se s tím hlavu 😉

misuagelina
7. kvě 2014

přesně tak, buď ráda za každý pohyb 🙂..je to malinko nepříjemný, mě to dělá taky, protahuje se,takže prostě tlačí...

jarkalada
7. kvě 2014

nebo to taky může být stahování dělohy - tvrdnutí břicha, na to se bere magnézko pak..

speedygon
8. kvě 2014

@jarkalada tvrdnutí nejsou bouličky, to je i přes bříško cítit tvrdá děloha a potom najednou povolí...ty bouličky jsou miminko

lucmuck
9. kvě 2014

tak já to mám úplně stejně, jedna boule vedle pupku nalevo a druhá na boku napravo, taky většinou když chci čůrat 😉 ..hodně to tlačí, ale asi tak po minutce to povolí a zmizí,..už mám prcka hlavou dole, takže hlava to být nemůže..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru