Máte také bolesti ve střevech a co pomáhá? Jsem ve 30tt

kowalski52
21. srp 2013

Už po druhé se mi stalo že jsem měla tak silené bolesti ve střevě, že jsem lezla po čtyřech a normalně jsem brečela. Hrozně to píchalo a bolelo nemohla jsem se ani hnout. ano bylo to po nadýmavém jídle měla jsem trochu cibule a par švestek..už to neudělám. Ale ta bolest mě strašně vyděsila bojím se už cokoli sníst. Stalo se mi to ráno ted už je dobře, ale mám po tom trochu podrážděné i břicho, dnes celý den tvrdne mnohem víc než obvykle a k tomu mam takové divné tlaky až dole v pochvě... Jsem cca 30tt.

uztotakbude
21. srp 2013

Já nemám zkušenosti v těhotenství, ale jinak tyhle stavy mívám taky. Pomáhá hodně moc pít, jíst laktobacily a dietka - rýže jen osolená např. Kdy jsi byla naposledy na velké? Taky to může být od brutální zácpy...

lucieandrlova
22. srp 2013

Měla jsem to v těhotenství 2 x. Jednou po hrášku, jednou po mexickém jídle. Pomáhá rozkousat černé uhlí (brát dle návodu). V lékárně stojí pár korun. Pohlcuje i toxické plyny aj. Chvilku trvá než to zabere (cca půl hodiny), ale pak je to OK.
Po porodu jsem měla problémy se střevy taky. Trochu jiné, pooperační. Gynekolog mi poradil Wobenzym a vše se uklidnilo...
Jinak v těhotenství pozor na nadýmavá jídla. I malé množství může způsobit velké problémy. A i to co bylo na začátku těhotenství OK, ke konci tělo nemusí strávit...

selverin
23. srp 2013

Ahoj, mě se to stalo tak před měsícem, byla jsem ve 23.tt. Něco mi nesedlo a hodinu a půl jsem ležela na zemi s mobilem v ruce a nevěděla, jestli rodím a mám někoho volat nebo je to průjem. Jako prvorodička jsem to nedovedla nějak odlišit. Dostala jsem takovou tu klasickou křeč, která tě ohne až k zemi a letíš na záchod a je po všem. Jenže malá mi už asi tlačí na střeva, takže jsem tu bolest měla hodinu a půl v různých intervalech, cca co minutu, dvě...než to šlo ven.... od bolesti mi tekly slzy a bylo mi na zvracení. vydýchat to ani nešlo.....no dávám si teď velký bacha, kde si kupuju zmrzlinu 😀

3cacorky
17. zář 2013

mě pomáhá activie nápoj 🙂

verisek91
12. lis 2013

To neznám,já chodím pravidelně.Ale můj mi občas kupuje Activii sladkou a po té jdu do pěti minut :D

lucasice
17. pro 2019
Uživatel lucasice je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lucasice.

Začněte jíst pravidelně probiotika, ty vám potíže srovnají.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru