Menší pohyby ve 32tt, je to normální?

qaculqa
11. říj 2012

Ahoj holky je normální cítit pohyby miminka méně ve 32tt?? 😕 Citím ho že se tam převaluje nebo se jakoby opře o bříšní stěnu a mám menší hrb tam...ale už to není tak intenzivní jak předtím a tak časté...Trva to asi tak 4 dny už..( Jako to že třeba 2-3dny jsem citila pohyby málo se mi stávalo už dříve a vždycky jednou měsíčně-prý mají občas odpočinkové dny a že čím více týdnu těhu tím oni už mají málo místa na dovádění, ale ted už je to po druhé v měsíci).K Mudr jdu zítra ale znáte to pro klid duše 😕 Mám se něčeho obávat nebo to máte některá také tak?

natalie77
11. říj 2012

Pokud máte pochybnosti, tak tady Vám nikdo na dálku neporadí nic lepšího, než jít k lékaři.
Některé dny miminka dovádí více, někdy méně...ale prostě pokud cítíte, že to není v pořádku, radím vyrazit směr ultrazvuk.
Hodně štěstí.

camelinka
11. říj 2012

Mrňous už má míň místa,proto už se tak moc nemele, ale jak píše natalie, pokud máte pochybnosti, upalujte k doktorovi, tady vám nikdo nic jinýho neporadí 😉 😅

teerka
11. říj 2012

Těžko říci, co je normální. Ale menší pohyby se uvádějí až kolem 38 týdne a né 32.tt. Moje děti o sobě ve vašem týdnu dávaly hodně znát a odpočinek si dopřávaly až kolem toho 38. Ale 4 dny je celkem dlouhá doba na odpočívání. Tady se např. píše 10 pohybů během 2 hodin
http://www.maminet.cz/tehotenstvi-po-mesicich/o...
No to mě zase připadá přehnaný, někdy asi spinkat musej, ale neměly by se podcenit průtoky pupečníkem, stav placenty.. Ještě není tolik hodin, já bych asi vyrazila. Asi děsim, ale lepší jet 10x zbytečně, než jednou zanedbat. Držim pěsti

eloana
11. říj 2012

asi tak, jak pisu holky.....vetsi mimi mene pohybu- drive se prevalovalo -nyni uz je v jedne poloze.... tak uz to neni tak intenzivni. Pri pochybnostech byl sla mimco zkontrolvat

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru