Mohu cviky nebo jinak pomoct otočit miminko v bříšku?

007kacabaja
5. zář 2013

Ahojky těhulky i maminky či čekatelky, chtěla jsem se zeptat zda-li mohu nějakým způsobem pomoct miminku aby se otočil hlavičkou dolů a já pak nemusela na císaře.
Jsem 31+5 a jsme hlavičkou nahoře, nevím kdy se otočí dolů a zda se otočí dolů, ale mohu mu nějak pomoct nějakýma cvikama či jinak?? Děkuji za rady.
Nebo kdy se vám otočilo miminko, já se bojím že tam pak nebude mít dost prostroru a už se neotočí. ☹

3cacorky
19. lis 2013

@007kacabaja -Nymburk,nebo MB.Boleslav-podle toho jak to půjde rychle 😀

007kacabaja
autor
20. lis 2013

@3cacorky no každopádně pak napiš co a jak ju ? 😉

007kacabaja
autor
2. pro 2013

@3cacorky ahojky tak jak jsi na tom???

3cacorky
5. pro 2013

@007kacabaja -jj už jsme venku 🙂

007kacabaja
autor
6. pro 2013

tak to véééééééééééélkáá gratulace tak až budeš mít chviličku tak pisni jak to probíhalo

3cacorky
17. led 2014

@007kacabaja -Ahoj,tak jak zvládáte s Patričkem ,co prohlídky,to je děs to oblékání na zimu.Já pořád kojím jak divá,Davídek je bašťoun 🙂 ze všeho hned vyroste.

007kacabaja
autor
19. led 2014

@3cacorky Ahojky no my taky rosteme jako divý, ale přikrmuji UM bo mléko dochází, no oblékání moc nezvládáme žádný model to asi nebude 😀 nemá to rád 😵
A co nějakou fotečku hm??? koknu se jak jste krásní 😉

3cacorky
19. led 2014

no tak to já kojím jak divá ,nejdřív jsem neměla mléko 3 dny a už jsem myslela,že nebude vůbec,v porodnici jsem musela dát Davídkovi taky umělé mlíčko,no děs,pak jsem přijela domu a hned teklo a teď máme přírůstky fakt velké,Davídek má v 6 týdnech to,co ani holky ve 3 měsících.🙂Fotky dávám a dám a ještě jsem přidala co jsem mu objednala,ten náš zas asi bude frajer,to víš má velké ségry tak ho šprndíme 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru