Můžu mít sex v 39+5 týdnu těhotenství a CS 7cm?

9pipinka9
4. pro 2011

d.den prosim poradi mi nekdo jestli muzu mit sex v 39+5tt a CS je 7??moc dekuji za odpovedi

katcha21
4. pro 2011

Sex mít můžeš, miminko je donošené a nachystané na svět 😵 takže se může stát, že pak pojedeš rodit 😉
Kdo přenáší, tak i Dr. doporučují sexovat, sperma je přírodní vyvolávačka mimísků 😀

katka_21
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
9pipinka9
autor
4. pro 2011

je to je fajn ale kdyz mam CS 7 co to znamena ze jsem otevrena na 7cm?ale to potom mit sex nemuzu preci jen tak na kraj jinak by se mohl penis setkat s mimiskem?je mi to blbe psat jo ale lepsi je se ppporadit nez neco zameskat a davat si za vinu neco pozdeji moc vam dekuji 😅

9pipinka9
autor
4. pro 2011

9pipink je to je fajn ale kdyz mam CS 7 co to znamena ze jsem otevrena na 7cm?ale to potom mit sex nemuzu preci jen tak na kraj jinak by se mohl penis setkat s mimiskem?je mi to blbe psat jo ale lepsi je se ppporadit nez neco zameskat a davat si za vinu neco pozdeji moc vam dekuji

katka_21
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
svija
4. pro 2011

Klidně můžeš, prostaglandin obsažený ve spermatu změkčuje děložní hrdlo, tak je možné, že se ti třeba rozjede porod, ale v 39+5 je to už žádoucí, ne? To my jsme sexovali obden, když jsem přenášela 😀 .

melis7
4. pro 2011

@9pipinka9 Klidně měj sex.Alespoň s nim podpoříš eventualní možnost porodit.Doporučuje se to.

9pipinka9
autor
4. pro 2011

tak to moc dekuji 🙂 tak to jsem si myslela uplne spatne ze jsem na 7cm otevrena je to jsem rada vsem vam moc dekuji
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

katka_21
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ia.
5. pro 2011

@9pipinka9 tak to by ti asi všechny čekatelky na porod záviděly, že jsi na 7cm 😅 já myslím, že než se na 7cm dostaneš, tak to v porodnici poznáš.... 😅

catherin89
7. pro 2011

Cha cha to se musím smát krásně to ia. napsala plně s ní souhlasím než se dostaneš na 7cm tak to tě chuť na sex zcela určitě přejde 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru