Nahmatáte si hlavičku plodu v 35+5 týdnu uvnitř?

sparka
21. dub 2009

holky je to sice intimní a asi trapný ale chci se zeptat taky cítíte hlavičku plodu když si sáhnete dovnitř?je to tvrdý utvar a když to pohladím hýbe se to...je mi to fakt trapný a jaké ste měli cs na poslední kontrole?

kaleilah
26. dub 2009

Nešili mě v narkoze, jak byl orod super u dvouhodinovýho šití mě tekly slzy jak blázen. Já druhý mimčo chtěla brzo hlavně kvůli Danýskovi, aby si měl s kým hrát a třetí plánuju taky ze nedlouho miluju děti a jsem hrozně spokojená když jsem s nima doma, i když sem poměrně mladá... Stalo se t hlavně proto že jsem měla mladou nezkušenou PA a místo aby mě nechala ještě hodinu dvě rozdýchávat tak se rozhodla že ohrne lem a já rodila na 9cm a bez nástřihu- měla jsem v porodním plánu že ho nechci a ona s tm počítala-samozřejmě jsem nástřih nechtěla za normálních podmínek..A dlaší problém byl s plaentou, nenechala jsem si píchnout injekci na rychlé odloučení a po půl hodiněkdy se nic nedělo jí ze mě rvala doktorka-taky bez uspání... ☹

animatua
26. dub 2009

kaleilah to je drsny :( a kde jsi rodila?

kaleilah
26. dub 2009

V Kadani na CAPu, ale nestěžuju si, je to sice daleko, ale porodnice výborná, i s porodem jsem byla hrozně spokojená, všechno bylo jak jsem napsala v porodním plánu, jen by to příště chtělo jinou PA, jinak na porod si nestěžuju a svým způsobem se těšim na ten druhej

babalala
26. dub 2009

Kaleilah - To seš teda fakt dobrá - 130 stehů bez narkózy - to bych asi zešílela.. a zdůvodnili ti nějak, proč ti ji nedali?

kaleilah
26. dub 2009

babalala: ne, jen mi to opíchali, ale stejně jsem cítila všechno, hlavně vevnitř

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru