Nahmatáte si hlavičku plodu v 35+5 týdnu uvnitř?

sparka
21. dub 2009

holky je to sice intimní a asi trapný ale chci se zeptat taky cítíte hlavičku plodu když si sáhnete dovnitř?je to tvrdý utvar a když to pohladím hýbe se to...je mi to fakt trapný a jaké ste měli cs na poslední kontrole?

pajinka23
22. dub 2009

lienka myslim si ze mu nema ako ublizit 😉 😉 😉 😉 preboha ved dieta je dnu v maternici a chrane,ci uz krckom maternice,ktory je tuhy a uzavrety a este aj zatkou a kedecim inym 😀 😀 😀 😀ublizit to urcite nemoze,ked ma ciste ruky 😉 😉 😉 To by naozaj potom musel ublizit dietatku aj priatelou penis 😀 😀 😀 😀 😀 hi hi hi,no ale niet sa co cudovat,besedovat v dnesnej dobe na trosku odvaznejsiu temu je pre vela zien este tabu... 😲 😲 😲 😲 tak asi tak 😀

ani3012
22. dub 2009

pajinka23 ale tady asi nejde o to, že by bábu ublížila dotykom, ale mohla by si zaviesť baktérie do pošvy. Asi to babizne myslia. Ani ja si netrúfam pichať si tam prsty a ani môj muž. A aj penis môže zaviesť nejakú infekciu, ale v podstate, ak chlap dodržiava hygienu tak je to v poriadku. Ale tie prsty sú naozaj samy bacil 😝

aponchie
22. dub 2009

petra,ani a to ma ten penis fakt cistej pokazde jo? 😎 😀 jako tak cistej jak prsty gynekologa ve sterilnich rukavicich?dovol abych se tomuto zasmala ..uz se to dajako prehani vsecko a celkem dost 😝

petra1985
22. dub 2009

aponchie sorry ale mne to pride nehygienicke a hlavne z dovodu toho, ze tam ma babo a je to nachylnejsie .. o penise sa teraz nebavime ano mas pravdu prehana sa to tu uz ked to porovnavate s penisom tak ano to sa teda prehana 😀 je rozdiel ked mas penis v gatiach cely den a nechodis s holou ritou a hlavne holym predkom ako ked sa holymi rukami denne dotykas hocicoho.. ale to je jedno.. cele mi to pride kus nerozumne ked si tam niekto v tehotenstve ohmatava krcok a skuma co to vlastne je...... myslim, ze ku gynekologovi sa nechodi len tak na prechadzku.. no ale co uz je to kazdeho vec

aponchie
22. dub 2009

no nevim nevim ,ale neodpovedela jsi mi na dotaz zatim 😎 jako nechapu co sem tahas ,ze se nekdo celej den neceho chyta a pak si zasvinene ruce jako da do pipiny?to mas trosku mimo ne?proc by si je neumyl sakra?a penis ma cistounkej jako slovo bozi ?no nevim nevim

markiza
22. dub 2009

petra1985 • 1d • Dnes o 17:21
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
no za nechtami mas spiny dost aj keby si umyla ruky hoci aj savom

---> ako chlap za predkozkou 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

baby, neprehanate to kustik? snad nepredpokladate, ze si sparka saha na krcok necistymi rukami... mna to sice v zivote nenapadlo, ale preco ju hned odsudzovat? fakt je kopec tehul, ktore si musia vkladat lieky a proti tym nic nemate? a s tym sexom je to fakt, ci sa tak dokonale vydezinfikujete pred kazdym milovanim? 🙄 😅

diddi
22. dub 2009

My sme brali ohlad na deti....cele tehu sme sa nemilovali.....a pchat si tam prsty kvoli "preskumaniu okolia" ma vobec ani nenapadlo....a vobec,je to dost divna tema

diamand
22. dub 2009

ach boze dalsie odsudzovania, dievcata ved kazda sme ina, co potom take dievcata ktore chcu otehotniet a kontroluju si kazdu chvilku krcok maternice, to neodsudzujete? a teda nemilovat sa cele tehu??? ved sex nie je zakazany a tehu nie je nejaka hrozna choroba

diamand
22. dub 2009

sparka - a myslim ze to urcite necitis hlavicku, ved predsa je tam este ten krcok maternice ktory ma niekolko cm aj ked sa sice v pokrocilom tehu skracuje, ale na tolko aby si citila hlavicku urcite nie, myslim ze tu maju kolko krat problem nahmatat dr. a nie mi neskuseni ludia

diddi
22. dub 2009

diamand,keby si cakala dvojicky,bola na rizikovom,mala v sebe vymodlene deti,tak by si asi inac rozmyslala....nie,ze sexujme,ved tehu nie je choroba.....ked si niekto kontroluje krcok kvoli ovulacii je uplne iny pripad....nema v sebe dieta

diamand
22. dub 2009

podla mna je to to iste, ako som uz pisala dieta je chranene krckom maternice a ostatnymi vecami ktore tu nemusim menovat a uz vobec sa mi v tejto diskusii neziada pokracovat len som napisala svoj nazor

vladkaz1
22. dub 2009

Pane boze, neda sa mi nereagovat na tuto temu , pretoze mi pripada ze sa to tu zvrhlo na sem tam stupidne nazory.
Samozrejme ,ze si tam nebude pchat spinave ruky, niektora z vas by si ich tam pchala? 😅
Potom ,to mi chcete povedat, ze ked vam muz robi dobre s rukou, alebo mate vasnivu ,predohru tak si drhne ruky savom?
Alebo po pripade si dava rukavicu na ruku?
Aby sa tam nedostali nejake bakterie?obrazne povedane teda...
Ked sa jedna o bacili,su vsade okolo nas, nemusi si pchat ruky do susky aby nejake dostala..... takze toto je moj nazor na toto , to odsudzovanie ma fakt nebavi , mamicka ktora je neskusena ma odvahu nieco napisat, chce poradit s tym co jej nieje jasne , tak je hned vysmiata zavrhnuta takymi stupidnymi recami ako spina za nechtami.. ach jaj nemam slov.
Aj keby ja som to mozno tak neriesila , isla by som dokrovi keby sa mi nieco nezdalo, neznamena to ze budem hned pohorsena, treba sa na vsetko pozerat s nadhladom a este nieco toto forum je o nazoroch ,o mamickach o detoch a nie o tom ako niekoho zhadzovat da sa to aj napisat inak aby ten clovek co je na druhej strane mal aj odvahu este nieco napisat....
Mozte sa tu domna obut ,je to len moj osobny nazor 😉 Pekny vecer

diamand
22. dub 2009

vladkaz-moja rec

vladkaz1
22. dub 2009

😉 diamand som rada ze to niekto pochopil... 😀 ma to fakt vytocillo ,ked som si to cele precitala, fakt na mieste tej kocky ,co to zakladala ja by som asi nemala odvahu uz napisat ,lebo ju tu totalne zosmiesnili a toto ja nemam strasne rada, sem tam mam pocit, ze sa sem mamicky prisli hadat nie radit a odovzdavat si skusenosti..

sparka
autor
22. dub 2009

Koukam ze se zde najdou i normalni holky ktery me neodsoudi,ja na tom nevidim nic spatneho,mam malou holcicku a mejeme si ruce furt a nejsme dobytci,je zajimavy ze i proti zloutence je prevence myti rukou a kdyz to zabira na ni proc bych si mela mit ruce savem a jak zde bylo receno mimi je chranene a infekce muze byt tak i tak a jak mi rekl dr.cim vic hygieny tim hur ono naky vyplachovani 3krat denne neni nov dobreho...

Jo a abych teda konecne napsala neco k tematu tak sem dnes byla u dr.mela sem kontra 4hod po 10min.tak to hlavicka je a tim se hodnoti cervix score. Hlavicka naleha a rozvinuje dolni segment a rikala sem mu o tom ze sem tam sahla a on mi rekl ze to nevadi ze na tom neni nic spatneho kdyz tam nerejpu up a rikal ze penis je dost infekcni organ je tam zaschla moc Atd teda pokud si muzi tech hvezd co Tady odsuzuji nemejou ud furt...

Jojo na vrh Huj ve spod fuuuj neco na tom bude
Jo. A ostatnim dekuju ze me hned nezhatlili a podavam info ze zitra jdu na kontrolu a na monitor tak dam vedet co a jak jo a zadny sex at nemate infekci a neublizite miminku sexem aby treba nemelo pak nesoumernou hlavicku

Musim se fakt smat jak sou nektery holky namysleny🙂

sparka
autor
22. dub 2009

Van ostatnim moc dekuju

vladkaz1
22. dub 2009

😉 😀 , no tak asi ked ti povedl doki takyto nazor ,tak asi nieco na tom bude nie?
Ja sa nechem hrat na dokonalu ,ale nikedy mam pocit ,ze to tu je fakt o niecom inom nez o pochopeni...
Dolezite je ze si isla Dokimu a ten ti poradil!!!!!!!!
Prajem nech je vsetko v pohode.... 😉

sparka
autor
22. dub 2009

Didi:kdyz nemas s tim zkusenost tak proc sem pises?nic o tom Nevis takze si sem psala jen abyses mohla hadat a hatit

sparka
autor
22. dub 2009

Vladka vis ja si Myslim ze pokud se nekomu tema nezda tak semnemusi diky a dobrou

diddi
22. dub 2009

Mas pocit,ze sa hadam?....a kazda,ktora sem pise ma so sparanim prstov do posvy pocas tehu skusenost? 😨....nenapisala som ti,ze ta odsudzujem,tak citaj pozorne...napisala som,ze mna by to vobec nenapadlo....a ze sme sa s muzom pocas tehu ani nemilovali.....tak neviem co riesis!

vladkaz1
22. dub 2009

Ja si myslim,ze to nema logiku s niekym sa hadat , 😉 naco uplne namahanie sa..
Ja takto velmi malo reagujem ,ale tema ma zaujala a nastvala, tak som tu napisala svoj nazor , kazdy ma svoj nazor moze byt aj neg. ,ale nebum sa tu pohorsovat a prezivat to ,to fakt nepochopim 😅
Aj nesuhlas sa da povedat inak no nie?

vladkaz1
22. dub 2009

DIDI to patrilo mne? 😉

diddi
22. dub 2009

a co sa tyka toho nazvu,tak znie dost brutalna....podobne akoby si uzatvarala stavky...date si nohu za hlavu?

diddi
22. dub 2009

sparke

markiza
22. dub 2009

sparka, mas to za par, tak sa nenechaj rozculit niektorymi babikami co ti sem pisu... zelam rychly porod a zdravu princeznicku 😵

vladkaz1
22. dub 2009

oki som velmi rada ze to nepatrilo mne 😉 pekny vecer a pevne nervy 😉
Suhlasim s Markizou 😉

liave
22. dub 2009

ahojte neda mi nezareagovat...
sparka myslim ze je normalne ze si to skusala hladat alebo nahmatat...ja zijem v cudzine a tu take vysetrenia na to ako sa zena otvara ani nerobia a tak som bola na vazkach ako na tom vlastne som kedze porod je za rohom...a sestra mi poradila aby som si skusila sama nahmatat a kde a ako...tak som isla do sprchy a priamo pod vodou za ucasti"umytych " ruk som si skusala hmatat...priznam sa dostala som strach tak som to vzdala...este stale som 2 in 1 a doteraz neviem ako na tom som 😲 ale chcela som tym povedat,ze pokial poznas svoje telo a mas kus odvahy klobuk dolu ...aj ja by som s apotesila keby som si sama aspon takto ozrejmiila na com som...

BTW;existuje technika na umyvanie ruk ktora umoznuje aj spinave nechty vyciistit..pouziva sa v nemocniciach a v zdravotnych zariadeniach 😉

dididi...myslim ze v tvojom pripade to bolo o niecom inom ako o spinavych rukach...tvoja situacia je ina a myslim ze tazkota niekto pochopi a na druhej strane ty tazko pochopis preco to sparka robila...chapem ze ste sa o babetka bali a preto ste pomali ani nedychali...a ver ze biem o com hovoris,prisla som o dietatko dva krat a tak som tiez cele tehu ani nepomyslela na sex a podobne veci...napriek tomu som chcela vediet ako na tom moj krcok je ale dostala som strach...tak som to nechala tak...a myslim ze sparka jednoducho skusila a bola odvana a svoje telo pozna tak vedela co robi... 😉 takze skus aj to pochopit...ja viem ze s tvojho pohladu je to ine 😉

PS:naozaj si kazdy chlap umyva pred sexom ruky aj penis? 😀
a bordelu by sa naslo aj ked je cely den kasparek v trenkach 😀

laska.nezna.hranic
22. dub 2009

diddi - 😀
souhlasím s tebou.
ale ať už je to jakkoli, vždycky říkám, že kdo nechce slyšet názory ostatních - tím myslím všechny, hlavně ty "negativní" -, neměl by zakládat diskuse. proto nechápu, proč se tu sparka na druhé tak rozčiluje, když to vlastně sama vyvolala.
je hloupé tu vykřikovat, že kdo nesouhlasí, nemusí sem chodit. od toho je to přece diskuse, ne?

jaspina
23. dub 2009

laska.nezna.hranic - naprostý souhlas! Předpokládám, že když člověk založí téma, kde se na něco ptá, tak chce slyšet názory. Pokud má zájem jen o ty pozitivní, měl by to zdůraznit 🙂 Jinak si myslím, že holky tady Sparku neodsuzovaly, ale psaly jak to prostě vidí a vnímají ony.. Je jasné, že když někdo čeká fakt vymodlené miminko, tak má pravděpodobně strach šťourat se v sobě..

vladkaz1
23. dub 2009

Laska , ja suhlasim ze diskusia o tom je, o nazoroch, ale na druhu stranu ,tieto nazory mi pripadali proste stupidne 😉 nepomozem si 😉
Ako ja ta nepresvecim ,aby si suhasila napr. s mojimi nazormi , tak ty mna nepresvecis ,aby som suhlasila s tvojimi a to by malo logiku sa tu teraz hadat jedna cez druhu... 😅 ? Cisto hipoteticky..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru