Kde nakupujete nejvýhodnější plenky Pampers?

bauskka
1. zář 2017

Ahoj těhule případně už maminy 😊 chci se zeptat, kde nakupujete nejvýhodnější plenky Pampers? Zbývá mi pár týdnů do porodu a plenky zatím ještě nemám. Díky

vercik83
1. zář 2017

používám látkové plenky, kdyby tě to zajímalo:o) Jinak málo chemické a ok cena jsou babylove z DMka

35_a_budu_mamka
2. zář 2017

Bílé bývají v Tescu za 239 nebo 255, když je akce a giga pack tyrkysových bývá v Albertu za 369, to jsou ceny, při kterých si dělám zásoby😉 Hlídej akce, jinak asi na netu, ale Tesco mívá na bílé bezkonkurenční akce.

slimacikmia
2. zář 2017

Možno mrkni na feedo.cz, alebo mall.cz, majú tam mesačné balenia, malo by to vyjsť nejak lacnjšie...

pavla555
2. zář 2017

Ahoj, já používala ze začátku, taky Pampers a kupovala jsem je na feedo. Teď kupuji pleny z Lidlu a přijde mi to, že je to úplně to samé - jsem s nima spokojená a opravdu když si obě pleny prohledneš, tak pomalu nenajdeš rozdíl. Nikdy mi neprotekla a to jí má někdy celou noc (a ráno je pěkně nacuclá 🙂 ). Nemáme žádný opruzeniny (krém používáme weledu na zadeček). A když je koupíš navíc v akci (jsou docela často), tak je máš za super cenu a ušetříš spostu peněz třeba na výlet 🙂.
pa 🙂

mku
2. zář 2017

Ja byt tebou koupim vic znacek plenek a az uvidis co miminku nejvic sedi tak kupuju vic... ze zacatku jsem taky pouzivala pampers premium care, ale casto protekly... postupne jsem presla pres ruzne znacky az k Dada a ty teda jsou za me uplne top. Neprotykaji, nesmrdi chemii a i cena je dobra...

fire85
2. zář 2017

Já budu zase látkovat, ale u prvního jsem začala až kolem 3 měsíce.Měla jsem Pampers oranžové a hrůza, strašně smrděly.I když jsem používala jen na cesty a na noc, seděly nám Bella Happy a obyčejné z Hypernovy ty jejich Basic.
ale asi nejlepší je vyzkoušet co mimču bude vyhovovat, po něčem se může oprudit apod.

pavla555
2. zář 2017

jo a taky mám pár látkovejch Gaga plen, protože jsem nechtěla produkovat tolik odpadu 🙂, ale ,,poberou, toho strašně málo - pak protečou. Používám je jen na krátkou dobu, když vím že už tolik čůrat nebude.

fire85
2. zář 2017

@pavla555 Gaga pleny jsem měla taky ale za mě teda nic moc, opravdu toho moc nepoberou, to se pak látkuje špatně a člověk se na to brzo vykašle. já jsem látkovala jen se čtverci a s vkládačkama.ale musím vyzkoušet ty jednorázovky z lidlu.

jitavrtule
2. zář 2017

Dopředu před porodem bych nekupovala žádné velké zásoby žádných plen. Nemusí sednout a co s tím pak? Já měla jeden balík do porodnice (Happy Bella), pak jeden doma (Pampers) a nesedly ani jedny, Happy tvarově, po Pamperskách měla červený zadek. Nakonec jsem většinu plenkového období kupovala Babylove Eko (takový ty částečně rozložitelný) z DM Drogerie, vyzkoušela jsem kdeco (Tesco, obyč Babylove, šmoulí z Albertu, všechny Pampersky, Moltex).
Až těsně před odplenkováním, kdy už si řekla po každým čůrnutí, to bylo fuk, co má na zadku a kupovala jsem náhodně co bylo v akci a k mání.

pavla555
2. zář 2017

@fire85 jj, nejsou nic moc. Já mám GAGA AIO a prostě ven bych s ní nešla 🙂.

barus.8
2. zář 2017

Tak za mě nejlepší pleny byli huggies, ale ty už bohužel nejsou. Nejvíce jsem kupovala bella happy a když jsem potkala v akci, tak pampers, klasické modrozelené nebo šmoulové z alberta.
Taky už chci pomalu něco koupit, zatím to vidím na feedo, popř. mall.cz

audinka24
2. zář 2017

Za mě a dvojčata doporučuji Dada...jsou boží a 12hodin vydrží..

sedlakovasary
2. zář 2017

Také jsem byla ze začátku nedůvěřivá a nakoupila Pampers Premium Care, ( 1 a 2 ) - super...od 3 jsme na Dadách a už bych nechtěla jiné.U nás spokojenost, žádné opruzeniny a přesně jak píše maminka přede mnou.😉

popelucha
2. zář 2017

My jedeme od narození Dada a největší spokojenost! Kam se hrabe Pampers - jen můj názor - chemické, protékaly a syn se budil...Ještě jsem měla pár balíků MonPeri a ty taky nejsou špatné ;)

jipe
2. zář 2017

já doporučuju ty toujours z lidlu, jsou určitě srovnatelné se zelenými pamperskami, u bílých pampers jsem u novorozence ocenila ten proužek značící moč, na dotek byly suché, tak jsem jinak nepoznala, jestli čural nebo ne. Oranžové pampers jsou za mě děs, igelit, na dotek mokré, cítit chemií, dada mi taky připadaly rychle na dotek mokré

rousse
2. zář 2017

já kupovala, kde se dalo, kde byly zrovna v akci - ale malé hodně protékaly a skončila jsem s nima v jejích 3 měsících, kdy jí celá její "škvařešinka" vytekla do autosedačky, už mi ten předražený šunt nesměl domů....doporučuju Lidlovské - jsou super...a pokud trváte na pamperskách, tak Dada plenky jsou prakticky pampersky, jen se jmenují jinak a stojí o půlku míň 😉

tery77
2. zář 2017

Za mne taky Dada ...my naštěstí už končíme s pkenkama 😆, vždy jsem měla štěstí na koupi Dada cca 180kc/ bal s dovozem domů 😉

bauskka
autor
2. zář 2017

Děkuji za odpovědi 😊 koupila jsem dva baliky pampers (byla akce). Tak to na par dni vydrzi a pak budu zkouset neco jineho a uvidime co male sedne 😊 urcite by me nenapadlo kupovat do zasoby, kdyz nevim co plenky s malou udelaji 😊 jeste jednou diky a druhe budou DADA na ty mam nejvic dobrych ohlasu 😊

andiienka
6. zář 2017

Já osobně bych Pampersek nekupovala moc do zásoby, znám plno maminek, které s nimi nebyly spokojené. Včetně mě. Malý byl neustále opruzený, spotřeba Imazolu a Bepanthenu byla obrovská. Bepanthen u nás frčel denodenně... pak jsme přešli na plenky z DM-Babylove a bylo po problému 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru