Nápoj k vyvolání porodu podle Ingeborg Stadelmannové. Vyzkoušely jste?

petja
14. črc 2008

Holky, chtěla bych vědět, zda jste některá vyzkoušela nápoj podle PA Stadelmannové, o kterém píše v knize Zdravé těhotenství, přirozený porod. Jde o ricinový nápoj. Děkuji za příspěvky. Je to takový můj průzkum...

luuciee83
28. kvě 2011

@weryss držím palce, abys na vyvolání nemusela a měla rychlý a bezproblémový porod jako já 😉 🙂

weryss
29. kvě 2011

@dropsy mám termín 14.6. je to už naše třetí mimi, takže si říkám, že by to mohlo být rychlý.
@luuciee83 díky, snad ten koktejl pomůže 😉

dropsy
29. kvě 2011

@weryss tak to už přesně víš, co tě čeká. My čekáme první, tak moc nevím, ale taky doufám, že to bude rychlé. Já mám druhý termín 10.6., tak to máme skoro stejně. Ale doufám, že to vyjde už tento týden. Dneska jsem spala tři hodiny a měla jsem dost silné bolesti v zádech, ale pořád nic. Tak uvidíme

realgs
29. kvě 2011

Ahoj holky, tak jsem to tu pročetla a zítra se z porodky stavím ve Vaňkovce a koupím ten olejíček a jdu do toho. Včera jsme měli druhý termín a pořád se nic neděje, proběhla horká vana a mrně se jen vzbudilo a celý večer řádilo ale jinak nic 😒 ne že bych byla tak zoufalá ale raději vypít něco přírodního než do sebe nechat cpát chemickou tabletku. Ještě se asi zkusím zeptat Mudry v porodce jaký na to má názor 😎 třeba se potkám s dobrou radou. Radili nám sex ale to je trápení pro nás oba takže to jsme vzdali.

realgs
29. kvě 2011

@weryss tak jsem četla přímo od výrobce že ten Saloos se vnitřně nesmí užívat tak nevím kam pro jiný, v lékárně mi ho neprodají 😒

saminomimino
29. kvě 2011

@realgs já zase našla že ten saloos,se může užívat i v nitřně na zácpu ale v nutných případech 😕 😕 ale ony se prý skoro žádný podle výrobce nesmí vnitřně,já vyšlu pro koupi muže taky se obávám že mi ho neprodají 😒
Tak držím pěsti ať zabere,já prvního přenášela týden a nakonec si nechal říct a šel sám,takže třeba se váš prďolka taky umoudří 😉

realgs
29. kvě 2011

@saminomimino tady je to přímo od výrobce http://www.cestaprirody.cz/index.php?productID=... asi to opsali z obalu, no uvidíme zítra jdu do porodnice na monitor tak se ukáže co mi paní doktorka poví

weryss
29. kvě 2011

@realgs Tady holky na diskusi, měly taky od saloosu a max se z toho potentily, dokonce někde z kraje jsem četla, že si mají koupit právě tenhle, že je učínější.

realgs
29. kvě 2011

@weryss aha takže Saloos, četla jsem že je hustější než ten z lékárny tak pro to je asi účinější

weryss
29. kvě 2011

@realgs Kdy to chceš zkusit?

realgs
29. kvě 2011

@weryss asi zítra, jdu na 14 hodinu na monitor tak uvidíme v kolik se vrátím a pak bych to asi prubla, manža jde sice na odpoledne do práce, ale vrátí se docela brzo tak by to časově snad vyšlo když by to teda vyšlo 😅

weryss
29. kvě 2011

@realgs Určitě to vyjde, budu držet palce. Zítra napiš průběh, co to dělá 😵

saminomimino
29. kvě 2011

@weryss tak muž mi dnes sehnal ricinový olej u nás v lékárně,tak přemýšlím že to prubnu už dnes,třeba neporodím ale snad by mi to mohlo napomoct a zítra na KO už bude nějaký pěkný nález,hodláme to spojit s pěkným večerem,ale trošku se bojím 😅 Co myslíš?

saminomimino
29. kvě 2011

@realgs aha 😕 ,no já přesně na tento olej našla na stránkách jedné lékárny kde píšou jak ho užívat vnitřně,ale už bych to nedohledala,tak nevím ale oni to prý píšou na všech...
já mám jakýsi z lékárny a vypadá že je to namíchané,je to v takové té hnědé lékárenské tubě,a přítelovi to bezproblému prodali 90ml za 90kč 😅

weryss
29. kvě 2011

@saminomimino Neboj se a di do toho!!! 😀 Buď porodíš a to si přece přeješ nebo se aspoň určitě dobře nachystáš. No a v nejhorším se posereš 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

weryss
30. kvě 2011

@saminomimino Tak co, jak to dopadlo, vidím že nepíšeš, tak asi dobře 🙂

dropsy
30. kvě 2011

@saminomimino Že by to zabralo? Já jsem to vypila v pátek a od té doby mám každý večer a v noci dost silné poslíčky, tak pořád doufám, že to do konce týdne přijde! Jinak jdu v pátek opět do toho 🙂

monunik
30. kvě 2011

Ahoj holky tak u mě taky nápoj zafungoval nebo aspoň vše popohnal. 😉
Termín jsem měla na vánoce, ale nechtěla jsem být v porodnici takže jsem dělala vše možné aby to bylo aspoň o týden dřív.
První jsem si dala v pátek tak mě to prohnalo a měla jsem dost poslíky.
Pak v pondělí mě doktor udělal hamiltna. V úterý ráno si dala druhý nápoj a od té doby jsem měla kontra v 23 jsem byla v porodnici a ráno na druhý den se nám maličký narodil.

weryss
30. kvě 2011

@monunik Díky, já v to doufám, že kdyby náhodou nezabral uplně,tak to aspoň popožene.

dropsy
30. kvě 2011

Já mám od vypití nápoje dost silné poslíky a dost často, tak uvažuji, že si ho dám dřív než v pátek a že se to snad rozjede. Už toho mám docela plné zuby a moc toho nenaspím ☹

weryss
30. kvě 2011

@dropsy Taky špatně spávám, ale bolesti žádné nemám, já počkám až co mě řekne ve středu dr. Ty máš jít taky ve středu, že? Počkáš aspoň do středy nebo to zkusíš ještě dřív?

dropsy
30. kvě 2011

@weryss ve tři jsem se zvedla, namíchala to a lupla do sebe. Teď je mi šílené horko z toho panáka a uvidíme, co se bude do večera dít 🙂 Dneska mám net pro sebe, tak budu psát průběžně info

weryss
30. kvě 2011

@dropsy určitě piš, přála bych si aby ve středu dr. řekl, že to zase kousek postoupilo a hrknu to do sebe asi ve čtvrtek 😀 . Dáváš si do toho džus nebo rozmixovaný meruňky? Džus nemůžu nikde sehnat, tak mám koupený merunky.

dropsy
30. kvě 2011

@weryss Dávám do toho džus, sehnala jsem ho v Bille, taky jsem ho nemohla sehnat. Ale řeknu ti...podruhé je to mnohem hnusnější. Předtím jsem to do sebe hrkla jak nic a teď mi zůstal všechen ten olej nahoře, takže mě z toho trošku natáhlo. Ale už dobrý. Akorát jsem trošku mimo z toho panáka slivovice 🙂

weryss
30. kvě 2011

@dropsy 🙂 🙂 🙂 No já jsem teda zvědavá jestli se z toho nebobliju 😝 třeba ti to dneska konečně zabere a pojedete do porodky.

dropsy
30. kvě 2011

@weryss četla jsem ve starších příspěvcích, že i jiným maminám to napodrhé přišlo mnohem horší...nevím čím to je, když ta dávka je úplně stejná. Momentálně se u mě nerozjelo nic víc, než pořádná žravka...snědla jsem všechno, co jsem našla 🙂 Přítel dneska odjel 250 km daleko a má se vrátit až příští týden, ale já už čekat nemíním! Když to přijde, tak bude muset dojet 😎

dropsy
30. kvě 2011

@weryss dvě hodiny po vypití a nic ☹

weryss
30. kvě 2011

před bouří je největší klid.....a pak rupne třeba voda.

lili_k
30. kvě 2011

@dropsy sleduju a sem zvedava jak se to bude vyvjet 🙂 ja dnes vyrazim koupit olejicek 😀
Mame skoro stejny termin tak sem zvedava zda ti to zabere 😉 Drzim palce!
Jinak ja to zkusila pri prvnim diteti presne v den terminu a zabrao to!!!

dropsy
30. kvě 2011

tak už mě to pěkně prohání, musela jsem dvakrát vyběhnout ze sprchy...ale jinak žádné bolesti zatím

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru