Nápoj k vyvolání porodu podle Ingeborg Stadelmannové. Vyzkoušely jste?

petja
14. črc 2008

Holky, chtěla bych vědět, zda jste některá vyzkoušela nápoj podle PA Stadelmannové, o kterém píše v knize Zdravé těhotenství, přirozený porod. Jde o ricinový nápoj. Děkuji za příspěvky. Je to takový můj průzkum...

zemli
15. pro 2008

Me kotniky mizi docela casto, ale za par hodin se zase objevi 🙂

tytyta
15. pro 2008

ricinový olej je vlastně projímadlo,tak řekni až půjdeš do lékárny,kdyby se tě ptali,že máš zácpu 😉

a co maji oteklý kotníky společný s porodem ? 😕

zemli
15. pro 2008

Jeste zkusim dneska dve lekarny. Jinak uz nevim ☹

tytyta
15. pro 2008

Zkus,někde ti to přeci prodat musí 🙂

zemli
15. pro 2008

To doufam, uzsem fakt zoufala 🙂

marselina
15. pro 2008

zemli:mě zůstalo doma půlku lahvičky,tak kdyby jsi chtěla můžu ti ji věnovat.

janinunina
15. pro 2008

tak jsem zpet.. ☹ ze to neni tak hrozne,jinak vse v poradku,sestra se mnou sepisovala papiry uz k porodu...a pak aby to uz bylo aspon nachystane...no jinak o pul 3 jsem to prubla...toz jsem zvedava..

tytyto:nevim,volala jsem sestre,co se deje a rekla mi,ze se mam radeji prijet ukazat...

hlavinka
15. pro 2008

holky a nepomohl by proste i jinej olej? kdyz si date decku oleje, tak se taky po...., no ne? Zkousela jste to nektera nahradit jinym olejem (slunecnicovy, olivovy atd.)?

zemli
15. pro 2008

marselina: ted sem z toho dostala nejakej strach, pred chvili sem se tak strasne pozvracela, ze sem myslela ze uz pojedem, nevim cim to je ☹ snad ho nebudu potrebovat

marselina
15. pro 2008

zemli:kdyby jsi ho přeci jen chtěla tak písni a já ti ho pošlu,mě teda pomohl ažjsem zírala.

heruska.m
15. pro 2008

tak holky, paní v lékarně mi ho namíchá na zítra( jako ten ŕicin.olej) a jdu na to...takže vám pak napíšu, co se děje... 😉 jestli se teda bude něco dít... 😀

janinunina
15. pro 2008

zemli,tak treba se ti to uz postesti....no me to pekne prohnalo,polsicci pokracuji,jinak se nic nedeje... 😔

zemli
16. pro 2008

Ahoj holky 🙂 Tak napoj uz nepotrebuju. Zitra nebo nejdyl pozitri jdu na vyvolani.

zemli
16. pro 2008

janinuna: co ty ? co napoj? zabralo nebo ne ? nebo ze by uz si rodila ? 🙂

heruska.m
16. pro 2008

olej mám....udělali mi toho dost, tak kdyby někdo potřeboval...pošlu mu 😉 a nevím jestli nedostanu strach... 😝

marselina
16. pro 2008

heruska:vůbec se toho neboj,ono když miminko enbude chtít na svět,tak to s tebou nic neudělá,maxim.tě to prožene na velkou.taky jsem se trošku bála,ale jsem ráda že jsem koktejlík vypila a mám to už za sebou.

tytyta
16. pro 2008

Taky jsem se trochu bála,ale jak vidíte neudělalo to se mnou témeř nic,asi se prostě mimču na svět ještě nechce 🙂 .Ani mě to neprohnalo.

janinunina
16. pro 2008

zemli..nezabralo,ano po 6 hod se nedelo nic.akorat od rana mi prisli kontra nepravidelny a trapim se doted...vana uz probehla dnes 3x,tak sjem zvedava,jak to bude pokracovat..preji ti rychly a bezbolestny porod..

gwensday
16. pro 2008

já to vypila v sobotu a taky nic, posly mám do teď a od soboty břicho jako kámen, dneska jsem bylana monitoru a vůbec to nevypadá, že by se mu chtělo 🙂

heruska.m
16. pro 2008

tak já to zkusím a napíšu...... 😉

zemli
16. pro 2008

janinuna: děkuju moc, snad uz to budu mit brzy za sebou 🙂

sylvinka
17. pro 2008

omlouvám se, že sem lezu, když se mě to netýká 😅
jen chci pozdravit herusku!!!! .... Tak co beruš, jak to vypadá???

heruska.m
17. pro 2008

Hoj, Sylvi..... 🙂

heruska.m
17. pro 2008

nic, budu si muset namíchat větší dávku..... 😀

sylvinka
17. pro 2008

pardon, za odmlku - jsem uspávala 😝 je to teď čím dál větší drama 😒
A co to s tebou udělalo????

heruska.m
17. pro 2008

nic, dala jsem si jen málo koktejlu, asi tak 1 dcl....měla jsem strach.... ☹

sylvinka
17. pro 2008

a kolik toho má být???

A stejně si myslím, že se s tebou zítra domluví na termín vyvolání, nemyslíš?

heruska.m
17. pro 2008

no, uvidíme...bych sla klidně hned zítra nebo v pá....Vánoce v porodnici fakt nechci.... 😒

sylvinka
17. pro 2008

tak si zítra hodně stěžuj ... na otoky, na záda, žes měla první termín už v sobotu .....

heruska.m
17. pro 2008

no budu muset... 😉 a co vy nového?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru