Nápoj k vyvolání porodu podle Ingeborg Stadelmannové. Vyzkoušely jste?

petja
14. črc 2008

Holky, chtěla bych vědět, zda jste některá vyzkoušela nápoj podle PA Stadelmannové, o kterém píše v knize Zdravé těhotenství, přirozený porod. Jde o ricinový nápoj. Děkuji za příspěvky. Je to takový můj průzkum...

marinka
14. lis 2009

Sári, to vypadá teda nadějně!!! 😵

Mně to taky zesílilo, teď jsem to stopovala a je to po třech minutách, ale furt mi to nepřijde dost silné na kontrakce 😅 Počkám půl hoďky, když to nebude přestávat, jdu do vany a uvidím, co to udělá..

jitie
14. lis 2009

Marinko 😵 držím palce, to určitě vyjde 😵 😵

sarinkaa
14. lis 2009

Marinko mě to silné přijde, ale já nevím jak bolí normálně kontrakce, já měla vyvolávaný a to byla síla, to bych se tu už plazila.
Taky tomu dám ještě chvilku a kdyžtak valím do vany

moc na Tebe budu myslet

marinka
14. lis 2009

Jitko, já nevím, spíš čekám, že to ta vana zastaví 😅 A na záchodě jsem byla furt jenom jednou, to už bych lítala, kdyby se to chystalo, ne?

jitie
14. lis 2009

marinko, určitě bys lítala víc, kdyby to nevyšlo, buď to vyvolá porod a nebo průjem 😉 a u tebe to vypadá na porod 😵

no, já jdu do hajan, ale budu na tebe moc myslet, kdyžtak hned piš, kdybyste jeli 😉 pa

marinka
14. lis 2009

Sári, já nevím, já mám nízký práh bolesti a když jsem rodila poprvé, tak jsem furt měla pocit, že to je hrozně slabé a sestra se na monitoru divila, že mám krásné silné kontrakce 😅
Jako jde mi to hodně do zad, teď jsem to i prodýchla, ale zatím neplaším 😉

marinka
14. lis 2009

Sári, taky držím palečky, já ještě počkám, vanu dám tak v devět..

Jitko, děkuju, uvidíme 😉

davlu
14. lis 2009

Holky...držím vám palce ať to na vás funguje....

Stejně jak to na někoho funguje a na někoho né. Já přenáším týden, porodní cesty připravený, riciňáku jsem vypila 2 velké panáky, lna záchodě 15x za odpoledne, takže pohyb střev se nadal popřít, trochu mě bolelo v podbřišku jako na MS a tuhlo pořádně břicho...ale toť vše...

Takže včera nám to s Bred nevyšlo, tak dnes vám to vyjde za nás...

lenises26
14. lis 2009

Ty jo,holky,tak tady to dneska vypada na pořádný mazec 😀 .
Sari i Mari,moc vám držím palce,aby vám to vyšlo 😉 .
Ježiš,já jsem tak napnutá,jak tohle dopadne 😅 😅 😅

sarinkaa
14. lis 2009

holky praskla mi voda, mi jedeme, držte pěsti, bojím se

marinka
14. lis 2009

Sááári, jupíííííí, mám velkou radost za tebe, drž se holka!!!!!!!!! 😵 😵 😵

bredmax
14. lis 2009

no to koukám,teda sari držím palce a přeju Ti to a závidím 🙂

a ještě napíšeš ty marinko a my s davlu budem tiše závidět 😀

davlu
14. lis 2009

Sari...tak to je tutovka....tak držím palce i na nohou ať to jde rychle... 🙂

Mari, neboj do hodiny taky odjíždíte...

Bred...kde jsme udělaly chybu????? 😉

lenises26
14. lis 2009

Davlu,Bredmax,taky by mě zajímalo kde jsem udělala chybu.Ale nebojte,taky se brzy dočkáme,přece nejsme slonice 😀 😀 😀 .
Sari,budu na tebe myslet,drž se,holka!!! 😉
Marinko,tak ještě ty a bude to paráda 🙂 .

bocinka
14. lis 2009

Sari, jejda.... 😉 to je skvělý, drž se... 😵

Mari, držíme palce...

bocinka
14. lis 2009

Mari se asi koupe, nebo že už by ani nestačila napsat???

Holky, jaktoze Sari hned prdla voda??? za to taky může ricin??? 😅

lenises26
14. lis 2009

Bocinko,asi jo.Na začátku diskuze taky píšou maminy,že jim nejdříve praskla voda 😅

lenises26
14. lis 2009

Dneska jsme si dali s rodinkou dlouhou procházku.Měla jsem docela silný poslíčky celou dobu,to mi šlo až do zad,ale jakmile jsem si sedla,tak nic 😠 .Já už nevím jak tomu mám pomoct.Holt se Páťovi u mě líbí a bude muset časem na svět takříkajíc po zlém ☹ 😢

bredmax
14. lis 2009

jo vědět kdeje ta chyba,tak jí napravíme,co 😀 😀 😀
no co,tak holt prcky vyženou vyvolávačkou,jejich smůla,když nechtěj ven normálně,jen je nám s MM líto,že nezažijem tu cestu do porodky,když to na mě přijde,to zase chudák pojede sám,až mu budu volat,že už to na mě přišlo vp roodce po vyvolání 😕

mari mari,ty nás napínáš 😀 😀

davlu
14. lis 2009

No jo, vlastně i ty Lenis...ale, třeba máme někde v osudu napsáno, že porod vyvoláný tabletkou by byl lepší než porod vyvolaný ricinem...co naděláme...

Bred, přesně moje řeč. Těšila jsem se že to přijde někde někdy (nikoli ,,nikdy,, 😀) nečekaně, až řeknu manžovi, tak jedeme a ne zvonit ráno na porodku bez kontra, že si jedeme pro dítě... ☹

bocinka
14. lis 2009

davlu, souhlasím, já taky chci v noci vzbudit Miru a říct: "pojď, je to tady"....

já jen blbě heknu, nebo se leknu, když mě malá kopně a on už startuje.... Jedem?? jedem??? 😀

davlu
14. lis 2009

Boci, úplně náš opak. Manžel to má na háku. V noci chodím několikrát čůrat a ani jednou ho to nevzdudilo a to dělám pěknej rambajs...Nikdy se nezeptá, jestli mě něco bolí, ten je naprosto klidnej (až mě to štve)...

bocinka
14. lis 2009

davlu, Mirovi bude 40 a bude mít první miminko, víš??? někdy mě to až štve, jak mi pořád tiskne nějaký poučky a rady... 😀

marinka
14. lis 2009

Holky, já jsem uspávala Aničku, ona chodí potvora spát tak pozdě 😀
Jsem trochu zmatená, ale u mě to asi nevypadá..Dala jsem si sprchu a intervaly se prodloužily na 7 minut, ale pěkně pravidelné a furt docela silné, ale jak jsem si s Aničkou lehla, tak to úplně přestalo, jako když utne 😅 Akorát mě začala hrozně pálit žáha, blééé 😝 Teď jak jsem si sedla, tak se bolesti zase vrací, tož fakt nevím, ale vypadá to na ty posly 😅 Manža mě láká, že zkusíme ještě vyhnat sexíkem, tak jdem na to 😀
Tuším,že se vám ohlásím hned ráno 😀

Ale jsem ráda, že aspoň Sári to vyšlo 😵 😵

bredmax
14. lis 2009

no manža se mě taky vždycky ptá,tak co?? jedem?? a ono prd 😠 😠

mari žáha mě pálí taky,už jsem si vzala renie 😀 a prý že na konci těhu už nepálí,haha 😝
a sexík zkuste,třeba zabere,my zkoušíme pořád a nic,asi to zabírá jen na ty,co třeba dlouho nesexujou a pak jdou na to 😀

bocinka
14. lis 2009

bred, mě pálí úúúplně od začátku, nikdy mě nepálila a když jsem si stěžovala babičce, že mě z ničeho nic pálí, tak mi řekla at si udělám test, že jsem určo těhu.... 😀 vyšlo jí to....
ted mi pořád říká, že malá bude vlasatá... 😀

sparka
14. lis 2009

Tak sari já říkala ze ti to vyjde vidíš moje rada jak namichat koktejl vyšla fakt to chce ten celej kompot meruněk jo a holky mě taky rupla voda když sem šla rodit po tom ricinaku... Hodně stestiiii

cazadora
15. lis 2009

holkýýýýýýýýýýý marince nápoj zabral kopíruju zprávičku:
Na vědomost se dává, že se chystá velká sláva! Pro naši berušku Aničku, vrána dnes přinesla sestřičku. Jmenuje se Leontýnka, 2700g a je tu s námi od 2:32

cazadora
15. lis 2009

a že to byl teda fofr

jitie
15. lis 2009

ahoj 🙂
koukám, že i sarince to pomohlo...no holt na každýho to fakt působí jinak
marinka to měla extra rychlé, po 1 přijela do porodky a zachvilku byla malá na světě 😵

davlu, už jen jedna noc s bříškem a zítra už Tedíka budeš mít u sebe 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru