Nápoj k vyvolání porodu podle Ingeborg Stadelmannové. Vyzkoušely jste?

petja
14. črc 2008

Holky, chtěla bych vědět, zda jste některá vyzkoušela nápoj podle PA Stadelmannové, o kterém píše v knize Zdravé těhotenství, přirozený porod. Jde o ricinový nápoj. Děkuji za příspěvky. Je to takový můj průzkum...

marinka
18. lis 2009

Sári, moc a moc gratuluju k Sárince, to je sranda, narodila se jenom půl hodiny po Leontýnce a váhu měly taky skoro stejnou, moje malá měla 2 700g a 47 cm 😵

bocinka
18. lis 2009

sari a mari, ve dvou se to asi fakt líp táhne... 😀

kaleilah
18. lis 2009

holky co jsme rodili po nápoji tak nějak na stejno, co založit diskusi někde v termínech třeba aby j

kaleilah
18. lis 2009

aby jsme viděli jak ty naše zlatíčka rostou? 😵 😉 většinou jsou i narozený po oleji ve stejnou dobu, kolem třetí ráno 😀

jajik25
18. lis 2009

Ahoj holky tak když jsem tu byla naposled byl minulý týden v pátek.Na večer mi začaly bolesti ,do půlnoci jsem prodýchávala,mezitím jsem aspoň trochu spala,a před půlnocí jsem začala krvácet.Těsně po půlnoci příjem,otevřená na 8 cm a v 1.05. hod. se nám narodil Tomášek.Jen pro zajímavost,měl 3050 gramů a 48 cm.

A co Davlu?Už to má taky za sebou?

bocinka
18. lis 2009

jajik... gratulacééé a po oleji, nebo nee??? 😉

sarinkaa
18. lis 2009

Marinko opravdu gratuluji 🙂 a to jsem tomu nevěřila ,ale možná,že se to u mě fakt už rozbíhalo, navíc jsem byla v 31tt. na rizikovým kvůli hrozícímu předčasnýmu takže mi bylo jasný, že mimi bude chtít dřív vykouknout

Sparka přesně tak jsem si to udělal já ten nápoj

krakulinka
18. lis 2009

Ahoj! Tak oznamuji, že Lenises26 je v porodnici a připravuje se na zítřejší preindukci. Dnes byla na kontrole, je prý otevřená na dva prsty, tak se domluvili, že na odchod domů to už nevypadá a začnou s vyvolávačkou. Až se malinkej narodí, určitě vám to oznámím. Papa

jajik25
18. lis 2009

olej jsem měla den předtím a myslím že mě jen načal,díky sexu se to potom rozběhlo naplno

bocinka
18. lis 2009

kraku, díky za info... 😉

jaji, jen zjištuju, jestli to funguje... 😀

sarinkaa
19. lis 2009

Marinko četla jsem si na jiné diskuzi, že využiješ OČR, chci ho taky.Je na to podle mě ze zákona nárok, ne?To se žáda u praktickýho?Už jsi si volala?

bocinka
19. lis 2009

ahojky holky....

sari, co je OČR??? 🙂

sarinkaa
19. lis 2009

Bocinko to je ošetřování člena rodiny.Už jsem si to zjistila, volala jsem dr. a ode dneška má ze zákona 9dní na to, aby mohl být s náma doma-takže parááda, vyplní mi to obvoďačka

bocinka
19. lis 2009

sarinka, jo, aha, tak to my asi neuděláme... příťa je soukromník, to se nám moc nevyplatí... 🙂

petja
autor
19. lis 2009

konsa • 29tt • 16. listopad 2009 v 16:24

holky, ted jsem narazila na diskuzi z porodnice Hořovic na tohle:

"Ahoj,jsme na světě. Je to Tadeášek (4,3 kg, 54 cm) - kus chlapa.V 7 hod. zavedli tabletu, v 10 už dost bolelo, v 11 pichli vodu a pak to jelo. Ve 14 hod jsme to zakončili. Zvladla jsem to bez epidurálu a chvála epinu, protože jsme toho klacka porodili bez stříhání na pár zatlačení. Pozdrav tetám koníkovkám a všem těhulím - žádnej strach...dá se to! DAVLU"

Vím, že jsem Davlu hodně chodí, tak to sem kopíruju. Skvělý!!! moc gratuluju!!! Takovej obřík a bez nástřihu - jsem přesvědčená - budu taky trénovat

petja
autor
19. lis 2009

...víte o tom? Ty jo,to je šikula,4,30kg!!!

bocinka
20. lis 2009

Dobré ránko těhulky a maminky, tady se to nějak seklo, copak už všechny rodíte??? neee, nenechávejte mě v tom samotnoou... 😀 😀 😀 😀

kaleilah
20. lis 2009

ahoj boci, tobě teda ty týdny naskakujou 😀 ještě týden dva a jdeš popíjet 😀

bocinka
20. lis 2009

ahoj Kali, 3. 12. mám první termín, tak pokud pak neporodím, tak to nechám dva tři dny a jdu do toho... 😀 doktorka mi totiž řekla, že do Vánoc neporodím... 😠 ale já porodím... uvidíte... 😅

kaleilah
20. lis 2009

boci, doktorka ví prd, jak může nějaká cizí ženská vědět, kdy se bude chtít sofi kouknout na mámu z venku? 🙂

cudlinka22
20. lis 2009

Boci, jak tak koukám, tak ty se mě snad snažíš předběhnout 🙂

krakulinka
20. lis 2009

Ahoj! Tak vám hlasím, že dnes 20.11.2009 ve 14:19 hod. vykouknul na svět malinkatý Páťa - 3000 g. Maminka- Lenises26 i chlapeček jsou v pořádku.

lucie777
20. lis 2009

Lenis, moc gratuluju! 😵

Boci, ne že budeš rychlejší než já! 😠 😀 Já si dám lektvárek 29.11., jestli se Karolínka neumoudří a nepůjde dobrovolně.. 😀

bocinka
20. lis 2009

kali, že jo, já to taky říkám... 😀 a navíc poslouchat musí maminku a ne nějakou cizí babiznu... 😅

cudli, nepředbíhám, půjdem do toho spolu, tak kdy??? 😀

Luci, tak to snad ne, já až tak 5. - 7. .... 😝

kaleilah
20. lis 2009

Leni, konečně jsi se dočkala, moc moc gratuluju, snad to nabylo tak hrozný 😉
Boci, mě začíná být smutno po bříškuuuu 😢 už jsem na moment začala uvažovat o dalším 😀

bocinka
20. lis 2009

kali, jééé, tak to snad ne, ještě... 😀

kaleilah
20. lis 2009

ne, já už do třetího asi nepůjdu...ale lákalo by mě to 😀

bocinka
20. lis 2009

kali, rozumné, taky si myslím, že na dnešní poměry jsou dvě děti akorát.... 😅 navíc máš páreček, to je skvělé... 😵

sparka
20. lis 2009

Kal: taky už sem zapremyslela nad třetím ale teď máme s manželem blbě období takže to odvolán na dobu neurčitou :(

bocinka
20. lis 2009

sparka, vždyt máš jedno miminko a jedno skoro miminko... 😉 až budou větší, bude se ti stýskat po mimi, tak si ho uděláte... 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru