Nápoj k vyvolání porodu podle Ingeborg Stadelmannové. Vyzkoušely jste?

petja
14. črc 2008

Holky, chtěla bych vědět, zda jste některá vyzkoušela nápoj podle PA Stadelmannové, o kterém píše v knize Zdravé těhotenství, přirozený porod. Jde o ricinový nápoj. Děkuji za příspěvky. Je to takový můj průzkum...

bocinka
9. pro 2009

HOlky, jedu pro olejík... 😝

linduskaaa
9. pro 2009

Dala jsem si 3 lzice. Fakt mi nic neni. Momentalne vazim tak 75 kilo, pred tehu tech 67 kilo. Umiram hlady, jogurt nemam, jedine rajskou polivku, tak jdu do ni.

vanitka
9. pro 2009

linduska, ja som tiez tak, raz som bola na WC a potom ma chytil brutalny hlad 😀 a kedze sa nic ine nedialo, normalne som sa najedla a neriesila to... lebo ked som hladna 1. som zla 2. je mi zle 😝

linduskaaa
9. pro 2009

Vanitko, ja to same, takze uz jim....a snedla jsem na co jsem prisla 😀 Na me nepusobi nic, uz jsem vyzkousela vse, koreneny napoj, malinik piju od 32 tt, lnene seminko si taky davam, zkousela jsem svarak, sex, kari, ananas, horkou koupel a nic.

sandule
9. pro 2009

Boci myslím na tebe a jen napiš v kolik a hupsnem na to 😀 😀 😀 😀 😀 😀

hanik84
9. pro 2009

liduska: tak to jsme na tom podobně, taky jsem zkusila všechno co jsi psala kromě ananasu ten nesnáším a kromě toho že při sexu šlo manželovi skoro o život on je takovej hubeňou má ale 75kg na 190cm a já jsem to dotáhla se svou váhou skoro na metrák 😝 , tak se nic nechytlo. Mě příjde že čím víc se snažím drobka dostat ven, tím víc se mu nechce, že by dělal naschvály už teď 😀

linduskaaa
9. pro 2009

Haniku, me prijde, ze ja mam v brichu to same, peknou tvrdohlavku.Ted se mi dokonce podarilo i usnout, proste ja nejsem delana na rozeni dite, ja bych si deti mela jen kupovat v obchode a pak vychovavat 😀

bocinka
9. pro 2009

San, jsem tu... v té lékárně byla jiná směna a ta pipina mi to normálně nedala... 😠 ale naštěstí jsem oběhla ještě dvě lékárny a v té jedné mi to objednali na zítra a v té druhé jsem si přesvědčila, že to mám na vlasy... 😀 ještě si napsala recept na tu masku se žloutkama... 😀 😀 😀 takže toho mám 50 ml... Jo a džus jsem si udělala, ale broskvovy, nebot jsem se spletla u tchýně, jak jsem kradla kompoty... 😝 ale tak to by nemělo vadit... a slivky mám pár litrů, tak si vyberu kvalitní... 😅 😅 😅

bocinka
9. pro 2009

takže v kolik??? 😀

vanitka
9. pro 2009

mozem sa pridat? povedzte cas a uz miesam 😉 inak dnes som taaaaka unavena a to som okrem varenia a vyzdvihnutia dcery zo skolky nic nerobila 😒

bocinka
9. pro 2009

vanitka, přidej se... já čekám jen na San a taky můžu míchat 😉

bocinka
9. pro 2009

Lin, ty budeš mít taky Sofinku??? 😅 😅 😅

linduskaaa
9. pro 2009

Bocinko, jo budu 😉
Jinak hlasim, ze me trochu boli bricho, nevim , zda to jsou poslicky nebo spis krece v brise. toz aspon nejaka reakce 😀

bocinka
9. pro 2009

Lin, třeba máš delší střeva... 😀

bocinka
9. pro 2009

Holky, kde jste??? 😝 už to mám nachystané... jen smíchat... 😀

linduskaaa
9. pro 2009

Bocinko 😀 😀 treba jo. Ted jsem si dala horkou sprchu a vypada to, ze je po krecich 😒

bocinka
9. pro 2009

lin, však uvidíš... třeba ti to aspon nachystá porodní cesty... 😉

linduskaaa
9. pro 2009

boci,treba jo. A co ty, uz vypito???

bocinka
9. pro 2009

čekám na San... 😅

janca.mareckova
9. pro 2009

Ahojky holky. Můžu se k vám přidat?? Pročetla jsem si tuto diskuzi a přemýšlím, zda zkusit, či nikoli. Popíšu vám můj stav...... Jsem 38+2 a TP mám 21.12. Mám hrozně vysoký tlak a tak mi doktor napsal dopegyt, který mi ale nedělá dobře! Jsem po něm jak mátoha... Včera při poradně mi provedl Hamiltona, že by bylo dobré, aby mimi šlo už ven... Krvácela jsem a dnes mi odchází hlenová zátka. CS 5....jinak se nic neděje. Žádní poslíčci, tvrdnutí bříška....nic!!! myslíte, že by mi nápoj mohl pomoct, když už mi doktor odstranil ty blány od čípku???

linduskaaa
9. pro 2009

Janci, ja myslim, ze by urcite pomohl, kdyz uz je to tak hezky nachystano. Ja ho vypila dneska a nic. Ale ja nemela ani poslicky, nic a jeste mam tyden do terminu, takze pravdepodobne u me neni nachystano.

bocinka
9. pro 2009

janca, já myslím že jo... 😅 já chci taky Hamiltonaaaaa... 😀

San, se teda neukazuje??? že ona už rodí??? a beze mě... Tsss, by mě naštvala... 😀 😀 😀

LIn, ale tak třeba budeš mít lepší nález...

linduskaaa
9. pro 2009

Boci, ja jdu na Hamiltona v pondeli, au au 😢

sarinkaa
9. pro 2009

Linduško mě dělala dr. hamiltona a necítila jsem vůbec nic, záleží na šikovnosti dr. 😉
a nezoufej,třeba se to ještě večer rozjede, tak to tu měla myslím Kaleilah 😉
nejdřív poslíky, pak vana,po ní vše skončilo a v noci ji vzbudily bolesti

Boci už to vypij a nenapínej, San někam utekla 🙂

a nové těhulince doporučuji, myslím že to pomůže 😉

janca.mareckova
9. pro 2009

Holky, mě ten Hamilton nebolel.... asi jsem divná. Doktor mi pravil, že mi pomůže, jestli chci, ale že mě to bude bolet, protože to ještě není zas až tak nachystáno 🙂 No a já říkám, že chci pomoct určitě. Tak se ve mě šťoural a já se usmívala... a on se divil. Bylo to nepříjemné, ale bolest to nebyla 🙂 Až potom, když jsem slezla z kozy.....to bolelo jako při hodně silné MS a obrovskej tlak na spodek. Ale asi jen minutu a pak jakoby nic.....až do dnes. Absolutně bez příznaků

janca.mareckova
9. pro 2009

Vygruntovala jsem celý byt, donesla uhlí...... a jediné co bylo......byla ta zátka, která z mě nes vychází v průběhu celého dne. Kámoška byla na Hamiltonu včera 2 minuty po mě a už má chlapečka u sebe!! Kolik holky stojí ten riciňák?????

bocinka
9. pro 2009

je 18:08 a já piju... 50 ml riciňáku, střední panák slivovice a džus... musela jsem to naředit trochu víc, ale to podle mě neva, protože bych pak ted džusík stejně dopila... 😀

bocinka
9. pro 2009

janca, mě stálo 50 ml 45 Kč... ale neříkej na co to chceš... zkus to jako já zahrát na masku na vlasy... 😀

janca.mareckova
9. pro 2009

Díky.....právě píšu manželovi, ať mi ho koupí...... a myslíš, že by vadil hruškový džus?? Já meruňky nějak nemusím....

linduskaaa
9. pro 2009

50ml, kolik je to asi polevkovych lzic? Bocinko, drzim palce, informuj nas pravidelne, jo?
Janco, Sari, fakt nebolelo? Tak to jste me potesily, bo me vsichni strasi jak strasne to boli ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru