Nápoj k vyvolání porodu podle Ingeborg Stadelmannové. Vyzkoušely jste?

petja
14. črc 2008

Holky, chtěla bych vědět, zda jste některá vyzkoušela nápoj podle PA Stadelmannové, o kterém píše v knize Zdravé těhotenství, přirozený porod. Jde o ricinový nápoj. Děkuji za příspěvky. Je to takový můj průzkum...

nemue
17. čer 2011

Ahoj holky, už vás tu delší dobu pročítám a taky se snažím toho našeho broučka popohnat. Koktejl jsem zatím nezkusila, ale z tipů na první straně zkouším homeopatika, kořeněný čajík (trochu jinak), horkou vodu, schody a sexík. Většinou mi to vyvolá silné poslíčky, ale jinak nic.
Potřebovala bych ty poslíčky něčím popohnat, aby se to rozjelo v opravdové kontrakce, ale nějak si s tím nevím rady. 😒 Za normálních okolností bych to asi nechala být a počkala, až se mimi rozhodne samo, ale moje tělo začíná stávkovat, tak čím dřív to bude, tím líp pro mě 😔

tynusa
17. čer 2011

@weryss ahoj četla jsem tvé příspěvky ohledně nápoje a já se na nej chystám v neděli večer nebo odpolko... 🙂 můžu se zeptat na poměr v jakém jsi ho žedila..mám asi málo oleje..tak přemýšlím jestli dokoupit..ono ho sehnat je celkem umění... 😒 dík moc.. doufám že se totálně poser....

tynusa
18. čer 2011

@nemue Alespon máš ty poslíčky..já se nedopracovala ani k nim...jen mám tvrdé bříško a to mám už tak 14dní bez ustání..jdu do nápoje v neděli ale musim vystudovat přesné ředění mám asi málo ricináku tak budu muset ještě dneska někde dokoupit...

e.lle
19. čer 2011

ahojte, ja som ho vypila včera o 17.00, akurát ma pekne prehnalo a viac nič ☹ v pohode varím nedeľný obed.... zbláznim sa, prenášam 6ty deň... ☹

tynusa
19. čer 2011

@e.lle to mi lito...já se chystám dnes odpolko nebo asi spíš až zítra ráno..v jakém poměru jsi ho míchala?? 😒

e.lle
19. čer 2011

@tynusa dala som si tak 2 dcl aj kúsok marhuľového džúsu, 3 polievkové lyžice oleja a borovičku do toho. v pohode som to vypila, musíš na ex nech sa ti to nedostane na jazyk. neni to nechutné, ale také mazľavé, dá sa to zvládnuť. no len hovorím, extra krče som z toho ani nemala, prehnať ma prehnalo dobre ale inak nič 😒

tynusa
19. čer 2011

@e.lle právě jsem namíchala a jdu do toho...tak sem zvědavá... 😉 trochu se bojím..

nemue
19. čer 2011

Holky, držím palce, ať to vyjde 😉 Já jdu v úterý do poradny a doufám, že je to moje poslední 🙂

e.lle
19. čer 2011

@tynusa no daj potom vedieť 🙂 vypiť sa to v pohode dá, ale ja som asi imúnna na všetkov 😉 zajtra idem na príjem, vyvolávačke sa nevyhnem ☹

e.lle
19. čer 2011

@tynusa no daj potom vedieť 🙂 vypiť sa to v pohode dá, ale ja som asi imúnna na všetko 😉 zajtra idem na príjem, vyvolávačke sa nevyhnem ☹

tynusa
19. čer 2011

@e.lle bylo to v poho..dala jsem tam tedy méně kompotu..spíš jsem to namíchala tak 1:1... 😉

tynusa
19. čer 2011

@nemue tak to bych ti přála... 😎

e.lle
19. čer 2011

@tynusa no tak som zvedavá či to na teba/vás bude platiť 😉 držkám palce

tynusa
19. čer 2011

@e.lle děkujeme... 😀

nemue
20. čer 2011

Tak co holky, zabralo to? 🙂

luwinka
20. čer 2011

Čaute baby ja mám ísť zajtra ráno do nemocnice,na vyvolávačku,už totiž prenášam tak dnes večer vyskúšam tento ricinový zázrak a uvidíme 😉

luwinka
20. čer 2011

ozaj a ešte niečo..na začiatku témy je písané že 3/4 panáka oleja,a hlt slivky lenže tu baby píšete že 3 polievkové lyžice...nieje to moc? a koľko alkoholu potom k tomu? 1:1???a doplniť to do 2dcl džúsom?

helcenka
20. čer 2011

@luwinka - malý panák oleje, malý panák čirého alkoholu a dolít do 0,3 meruňkovým džusem (nebo rozmixovaným meruňkovým kompotem) - takhle by to mělo zabrat, pokud je vše připravené 😀

luwinka
20. čer 2011

@helcenka dakujem veľmi pekne o 17:00 idem na to snáď to malého popoženie 🙂

luwinka
20. čer 2011

už to mám zarobené a sedím nad tým asi 10minút ...nevyzerá to bohvieako a tiahne z toho riadne tá slivka...váá ale idem na to... musím 😒

karol84
20. čer 2011

@luwinka můžu se zeptat, proč ti naplánovali vyvolávání tak brzy?

helcenka
20. čer 2011

@luwinka - držím palce, doufám, že to zabralo. 😉

weryss
21. čer 2011

Ahoj, už jsme se konečně dočkali. V pátek ráno mě začaly z ničeho nic silné kontrakce po3-5min. a za dvě hoďky se malá narodila! Porod byl krásný a rychlý, musela jsem být dobře nachystaná, myslím, že nám koktejl v tomto dost pomohl. 🙂

berule
21. čer 2011

@weryss Jé, tak to je super, byla jsi v Bohunicích?

berule
21. čer 2011

@weryss Jé, tak to je super, moc gratuluji a přeji vám oběma štěstí a zdraví 🙂 ,byla jsi v Bohunicích?

karol84
21. čer 2011

@weryss gratuluju k miminku 🙂 taky by se mi takový porod líbil...

weryss
22. čer 2011

@berule Jo, byla a moc jsem byla spokojená 🙂

brendda
22. čer 2011

Holky z Prahy-prosím vás,kde jste sehnaly ten olej?????Já ho nemůžu sehnat............

beisis
22. čer 2011

@brendda Zkus lékárnu přímo na Ipáku. Tam ho minulý rok měli.

brendda
23. čer 2011

Už ho mám,díky.Koupila jsem ho nakonec v Arkádách-pokud je to tedy ten správný....tenhle je od Saloosu a píšou na něm mazat na rány,pooperační jizvy atd 😀 Pozor,při vnitřním užití má výrazné projímavé účinky 😕 😕
Mám z toho strach....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru