Nápoj k vyvolání porodu podle Ingeborg Stadelmannové. Vyzkoušely jste?

petja
14. črc 2008

Holky, chtěla bych vědět, zda jste některá vyzkoušela nápoj podle PA Stadelmannové, o kterém píše v knize Zdravé těhotenství, přirozený porod. Jde o ricinový nápoj. Děkuji za příspěvky. Je to takový můj průzkum...

monaj
30. pro 2010

zdravím holky, tak jsem se taky registrovala. o ricinovým koktejlu jsem četla už dloho a protože už jsem měla na kontrole čípek měkký a nizoučko, malé už je v pánvy a CS8, tak jsem se rozhodla, že dneska zkusím koktejl, abych malému trošku pomohla. vypila jsem ho o půl 3 a nic. jen jsem byla jednou na WC, ale jinak nic. tak asi se malému ještě nechce, ikdyž jsem otevřená na 2 prsty. 🙄

kinsli
31. pro 2010

@aaajaaanina moc gratuluji k malému 😵 Super, že Ti nápoj pomohl, mé kamarátce taky.
Pila ho včera po 9h a v 14h už byli v porodnici 😵

Ona pila sice jen jeden den před TP ale kluci jsou malinký, 2 kg a 2,24 kg.
Měla naplánovaného císaře na 10.1. Kvůli tomu, že byli maličký tak je tam chtěli nechat dýl.
Ale ono by to stejně nepomohlo, vůbec nepřibírali, jen by přišli o 19.500,-

shermen
1. led 2011

Tak hlásím že my to máme za sebou 😉 .Nápoj nám teda nezabral.Nakonec mě to 29.12. vyvolávali skrz vysokej tlak,ale šlo to rychle.V 7 ráno jsem dostala tabletku a v 9.33 byl Dominik na světě 4020dkg a 53 cm.Je moc hodnej a zatím se máme super.Dnes nás pustili z porodnice domů,tak že pohodička 🙂 .

lojzi
1. led 2011

@shermen Tak to moc blahopřeji a přeji ať to malému vydrží až do dospělosti 🙂 tak to vás pustili hodně brzy . My jsme pořád 2v1 jak jsi vždy psala ty. Tak hodně štěstíčka a zdravíčka celé rodince 🙂

pola2
1. led 2011

@petra.vavra Urcite chapu, ze pro nekoho to hazard je, ale ja jsem zazila teotenstvi bez jedineho sona posledni tri mesice a bez jedineho KTG. Mala byla 14 den po terminu a byo to ok, ted jsem pod dozorem kazdy den, jezdim tam na vsechny vysetreni azdy den, porad je vsechno ok , tak proc mam plasit telo, nicmene doktori uz cekat nechteji a asi zitra nebo v pondeli me stejne zlomi., asi tak

pola2
1. led 2011

@petja ja jsem si nepamatovala posledni menstruaci a navic oni jedou podle sono z 12 tydne, Uz to zacinam vzdavat, a je mi do breku, chtela jsem to treti posledni mit proste normalne, at si to vsechno telo udela samo. Asi zkusim ten koktejl, za to uz nic nedam.

petja
autor
1. led 2011

@pola2 no tak samože,mě koktejl připravil rychlé přirozené porody,jsem vděčná že jsem tento nápoj mohla zkusit

pola2
1. led 2011

@petja ricinovy olej sice nemam, ale tykvovy olej zkusim misto toho, ma projimaci ucinky a obsha zinku je vyssi nez u merunek,

pola2
1. led 2011

@petja nebo me jeste napada olivovy olej

petja
autor
1. led 2011

@pola2 o draslík tam jde,ricin je k sehnání v pohodě,aspoňb u nás,nebo do druhého dne přes net...

pola2
1. led 2011

@petja zitra ho koupim, zatim se nic nedeje, ani dalsi stimulace nefunguje, jsem frustrovana a na nervy, snad jedina v republice kdo je 40 +14. snad to ustojim.

pola2
2. led 2011

Tak jsem to ted vypila, 10ml ricin oleje, merunkovy kompot a hlt slivovice, rozmixovano. Tak uvidime

zuzik28
2. led 2011

@pola2 Přeji ať ti to zafunguje....hezký porod 🙂

pola2
2. led 2011

@zuzik28 Dekuji moc, musim se premlouvat abych verila ze to pomuze, moc casu uz nemam.

zuzik28
2. led 2011

@pola2 Určitě pomůže...ve tvé situaci tomu pevně věřím, držím pěsti

petja
autor
2. led 2011

@pola2 též na tebe moc myslím,už vlastně od té doby co jsi se zapojila do diskuze

kacetka0304
2. led 2011

@shermen Mooooooooc gratuluji,tak už to máš za sebou .... hlavně že jets zdraví a ať ti malý krásně roste a jste oba spokojení 🙂

bocinka
2. led 2011

@shermen ježíš, taková rychlovka, moc gratuluju, macíka máš jako já... 😵 😵 😵 😵 . jen mi to trvalo dvanáct hodin.... 😀 😀

shermen
3. led 2011

@kacetka0304 Děkuji,zatím je moc hodnej,tak snad mu to vydrží co najdýl 😉 .

shermen
3. led 2011

@bocinka No my se s tím nepářem 😀 .První i druhý dítě bylo za 5 hodin venku,tak tady nám to trvalo 2 a půl 😉 .

marmla
3. led 2011

@shermen Taky moc gratuluju 😀

shermen
3. led 2011

@marmla Moc děkuji 🙂 .

pola2
3. led 2011

Tak holky, 🙂 Vcera, 14 den po terminu, v 10 rano koktejl, v 15 slabe kontrakce, v nemocnici jsem se chtela jeste otocit a jet domu, ale hnali me na sal. V 16 hod zacaly silnejsi kontrakce a mala se narodila 20:10. Presne tak jak jsme chteli, v klece, bez natrzeni, bez pousteni vody, bez niceho jineho, ted uz jsme spokojene doma a odpocivame. Nemohlo to dopadnout lip a presne jak primar rekl, protoze jsme presne vedeli co chceme. Diky vam vsem za podporu.

marmla
3. led 2011

@pola2 Teda to je super, Tak přejeme moc moc zdravíčka a je vidět, že se vyplatí stát si za svým. Velká gratulace

bocinka
3. led 2011

@pola2 jaktože už jste doma??? týýýý jo, super, moc gratuluju k vysněnému porodu....

mlsdlisaci
3. led 2011

Já zatím v celku ale uvidíme co nám dá tento týden jinak příští ko 10.1 a pak už císař prý mě mudrc nenechá trápit.Hodný to muž 😎 dnes mi byl udělán Hamilton a pokud to prý nepostoupí do další ko tak ten císař jak já se těším až to budu mít za sebou tohle čekání na konci je snad horší než čekat na výsledky amnia 😀 😀 😀 😀 pomalu nikam nechcete jít co kdyby.......Všem ostatním držím palečky ať to máte brzo za sebou

pola2
3. led 2011

@bocinka Jsem si vyzadala revers pro sebe i mimi, pro mimi je to specialni papir. Neni poinnost v nemocnici zustavat. A pokzd je vse ok tak ani nevidim duvod a vsechny sona a dalsi vysetreni se muzou delat pozdeji az je mimi trochu adaptovane na svet. Vsichni nam v Opavske porodnici vysli vstric, bylo to super.

pola2
3. led 2011

@marmla Dekuju moc.

mlsdlisaci
3. led 2011

@pola2 moc gratuluji ale ten fofr že tě pustily to koukám u nás pustí mimi až nejdříve po 48hod a to jen když je zaschlej pupečník.Ale máš pravdu doma je doma 😉

bocinka
4. led 2011

@pola2 ty jsi Moravačka???? já rodila v Krnově, ale o Opavě jsem taky přemýšlela.... 😉 je fakt, že bych byla srab podepsat revers, ale doma by nám bylo o moc líp, tam jsem byla akorát vynervovaná....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru