Nápoj k vyvolání porodu podle Ingeborg Stadelmannové. Vyzkoušely jste?

petja
14. črc 2008

Holky, chtěla bych vědět, zda jste některá vyzkoušela nápoj podle PA Stadelmannové, o kterém píše v knize Zdravé těhotenství, přirozený porod. Jde o ricinový nápoj. Děkuji za příspěvky. Je to takový můj průzkum...

bocinka
2. lis 2009

já už taky scu miminkoooo... 😵

jankanej
2. lis 2009

boci já taky když jsem dneska viděla ty mrnátka tak jsem se málem rozbrečela štestím a taky se šíleně těším až si tu malou pochovám v náručí...

jankanej
2. lis 2009

a navíc už to máš za pár to vdržíš... 😉

bocinka
2. lis 2009

musím vydržet, na druhou stranu si říkám "užívej si klidu, bude Ti chybět".... 😀

jankanej
2. lis 2009

to určitě užívej si klidu...já jsem si klepala na čelo ale ta naše cácora nám ukázala jakej je diblík...
navíc to strašně letí a není klišé když někdo prohlásí že to utíká jak voda...naší je skoro dva apůl a ani nevím jak to uteklo, kde jsou ty časy když neodmlouvala, nedělala si co je jí zlíbí... 😎

bocinka
2. lis 2009

počkej v 15ti.... 😀 To bude teprve tóčo

jankanej
2. lis 2009

no to mi asi budou vstávat hrůzou vlasy 😀 😀 😀 a kor s dvěma holkama, aby mi v 15 nepřitáhly těhotný 😵

kaleilah
2. lis 2009

Tak pořád nic extra, ael jepravda že podbřišek olí jako při ms-už od rána, ael apinku intenzivněji. ráno na stupnici 1-10 to bylo tak 1-2, teď 2-3 😉

jankanej
2. lis 2009

kaleilah nemysli na to já taky furt čučela na hodiny kdy se rozběhnou kontrakce...kašli na to fakt, ono to přijde samo... 😉

kaleilah
2. lis 2009

za chvilku si půjdu lehnout 😉 jsem nervozní 🙂

jankanej
2. lis 2009

🙂 🙂 kliiiiiid, nestresuj se, až to přijde tak to přijde 😎 dělej že sis nic nevzala a nemysli na to, dej so třeba koupel, udělej si čaj, pohodičku...je lepší když tě to překvapí aspon budeš mít větší radost, nehledě na to že každý to funguje jinak...

kaleilah
2. lis 2009

Tak začíná mi průjem, šla jsem si lehnoutm ale arenalin pracuje, mám ledový ruce a všechno 😉 úplně se to ve mě klepe

marti123
2. lis 2009

Kaleilah- tak tys to už vypila? Nebo ještě ne? Já jsem stále vcelku!

kaleilah
2. lis 2009

ahoj marti, dneska ve 4.Byla jsem před chvilkou na wc, měla jsem průjem, ale jen trošku a mám pocit že už nepotřebuju. A přijdemi že mi i přestal olet podbřišek a záda... 😀

marti123
2. lis 2009

Tak jsi nevydržela...to já ještě zkusím dát malému šanci, ale po dnešní k.o. zavřená na 7 západů a nic se nechystá!

kaleilah
2. lis 2009

To není že jsem nevydržela ale od rána mě bolel podbřišek tak mi dla řekla že jestli už je to ono tak se to rozjede, abych to zkusila

bocinka
2. lis 2009

kaleilah - zatím nic??? já musela jít nakoupit... Tchýně pravila, že průjmem to začíná... 😀

bocinka
2. lis 2009

marti - tak ty čekáš do toho příštího týdne???

marti123
2. lis 2009

Boci- jj ještě počkám třeba do tohohle pátku..

Kal- mě bolí podbřišek hodně, poslíkuju taky dost, ale kde nic tu nic...

kaleilah
2. lis 2009

Boci -u mě průjem= seděla jsem na wc asi dvě minuty a hotovo..takhle si průjem nepředstavuju 😝 😝 😝

marti123
2. lis 2009

Kal- budu na tebe myslet, ať to vyjde..kolikáteho že máš přesně termín?

bocinka
2. lis 2009

Kali - tak si přej, ať je i porod tak rychle... 😀

Marti - to je na Tobě... je skvělé, že jsi tak v pohodě, to já budu nervní... nebudu chtít čekat - asi budu muset, ale nebudu chtít... 😉

kaleilah
2. lis 2009

jeden jsem měla 29.1é, pak 8.11 a pak 17.11

bocinka
2. lis 2009

Kal, tak už aby to bylooo... 😝 jak to tak čtu, máš to o měsíc dříve....

marti123
2. lis 2009

Boci- já už se něco navztekala, když vidím, jak všichni okolo rodí a já nic 😒 ale ten olej tak smrdí, že čekám, zda si to malej nerozmyslí...
Kal- tak já 29.10 a teď 10.11

bocinka
2. lis 2009

marti - ta slivka ten smrádek přebije... 😉

marti123
2. lis 2009

Boci- já si dnes dala sklenku vína a je mi zle jak nikdy...tak nevím nevím, co by se mnou udělala slivka s olejem 😖

bocinka
2. lis 2009

marti - hmmm... tak to raději dneska nezkoušej... nebo to tim džusem nařeď víc...

kaleilah
2. lis 2009

Tak u mě ořád nic, myslím že se to ani nerozjede 😉

bocinka
2. lis 2009

kal - ani pocit???? 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru