Nápoj k vyvolání porodu podle Ingeborg Stadelmannové. Vyzkoušely jste?

petja
14. črc 2008

Holky, chtěla bych vědět, zda jste některá vyzkoušela nápoj podle PA Stadelmannové, o kterém píše v knize Zdravé těhotenství, přirozený porod. Jde o ricinový nápoj. Děkuji za příspěvky. Je to takový můj průzkum...

sandule
10. pro 2009

ahoj holky tak jsem se vrátila z KO a nic se neděje☹jsem z toho špatná☹ach jo☹dnes zkusím ten ricinák

bocinka
10. pro 2009

san, držím palečky... řekl Ti CS, nebo tak???

vanitka
10. pro 2009

sandule, ja tiez, ale az vecer ako janca, ideme este s dcerou na vianocny skautsky vecierok, tak aby som sa tam nepos... 😀

kocky, vy fakt nespavate dobre? 😨 ja to nechcem zakriknut, ale toto je uz tretie tehu a spavam celkom dobre, na WC max. raz za noc, aj to nie kazdu noc a teraz po tom ricinaku lahnem a spim ako drevo 😅 akurat dnes prisiel drobec niekedy nadranom sa pomojkat a zo sna rozpraval nieco o bublinkach, tak posledna hodinka spanku bola prerusovana 😀

bocinka
10. pro 2009

vanitka, závidím Ti to spaní... 😒 mě to prostě nejde, uplně se bojim, že bych šla rodit, kdyz nemám žádnou energii.. 😖

vanitka
10. pro 2009

no, tak ja sice spim, ale energiu tiez nemam 😉 ale to mozno bude detmi... neboj, nejak to zvladnes, skusim ti trochu poslat 😀

sandule
10. pro 2009

boci mám to stejně celou noc se budím každý 2 hodiny☹taky i říkám jak pak zvládnu porod když jsem bez energie☹
Boci CS1☹prostě nic jen že je děloha dost citlivá a malej dost nalíhá hlavičkou...no to mi moc ale nepomohlo☹

janca.mareckova
10. pro 2009

Sabinina: Netuším od kolika CS jde hamilton udělat.... Minule jsem měla myslím 3 a říkal, že to nejde......že jsem zabetonovaná 🙂

janca.mareckova
10. pro 2009

Holky......možná z trochu jiného soudku..... Nevíte, jak zhruba velká je hlenová zátka??? Ze mě odcházela celý včerejší den a večer ze mě vylítlo tolik, že jsem se až divila, že to není možný..... tak jsme si s manžílkem dali sexík s tím, že nám spermijky pomůžou a ono prdy vrdy..... dnes ze mě ta zátka odchází zase..... Nemůžu uvěřit, kolik tam toho je....

sandule
10. pro 2009

jani a jakou to má barvu???

janca.mareckova
10. pro 2009

Je to takový starorůžově zbarvený rosol..... někdy nahnědlý

bocinka
10. pro 2009

san, aspon Ti naléhá, já mám sice CS 3, ale za to malou mám prý skoro až pod krkem... ☹ vůbec neslízá dolů... 🤐

bocinka
10. pro 2009

San, a už jsi požila olejík???

Janča, podle toho co popisuješ je to stopro zátka... ale v tom případě mě neodešla... 😕

janca.mareckova
10. pro 2009

Já vím 100% že je to zátka. Jen mě udivuje, v jakém množství!!! Já už chci rodit!!!! Doufám, že to dnes zabere!!!

cudlinka22
10. pro 2009

Holky, Hamilton jde udělat tak od CS 5 lépe 6, musí se do čípku vejít prstík 😀

janca.mareckova
10. pro 2009

Můžu se ještě zeptat na ten poměr toho lektvaru?? Četla jsem toho tady už tolik, že se v tom nevyznám... kolik riciňáku, džusu a té slivovice????

janca.mareckova
10. pro 2009

Halooooo....... nějak to tu utichlo...... to už všechny rodíte?? 😀 Zhruba tak za hodinku a půl mi manža přiveze ten olej......tak se do toho pustím 😀 Jen mi prosím někdo napište jak jste to míchali...... poměr 1:1 je docela mazec, ne?? Kolik oleje, tolik džusu a i slivovice. To bude pořádnej zabiják...... A dnes mi taťka pravil, že je ricinový olej jedovatý..... 😕 Bóže.... no uvidíme 😀

sandule
10. pro 2009

Janca ...50 ml oleje 1panák slivovice nebo vodky,a dolít džusem meruňkovým nebo merunkovým kompotem rozmixovaným 😉

sabinina
10. pro 2009

Janča:nerodíme.. 😀 aspon teda u nás nic..já to dneska s koktejlem vzdávám,včera jsem toho moc nenaspala,tak dneska budu nabírat síly na snad brzký porod.. 🙂 🙂 Jinak já teda neměla odvahu dát si tolik oleje,dala jsem si malýho panáka oleje,malýho panáka slivovice a dolila džusem..ale možná taky proto to nezabralo.... 😀

Cudlinka:tak to teda ještě musím čekat,mám zatím CS 3..

Boci:já taky zátku pořád mám.. ☹

Držím palečky na dnešní noc,třeba někdo porodí i bez koktejlu.. 😉 🙂

linduskaaa
10. pro 2009

Ahoj holky, byla jsem nakupovat. Ja davam pauzu s ricinakem. V pondeli jdu na Hamiltona, tak uvidim, co se bude dit pak. Janco, Sandu, vam drzim palce at to vyjde. Pravidelne informujte, jo!

cudlinka22
10. pro 2009

U mě Hamilton zabral 🙂

bocinka
10. pro 2009

sab, nápodobně, taky budu nabírat síly... už se těším... a zátka někomu odchází až u porodu... 😝

janca.mareckova
10. pro 2009

Holky......podávám hlášení!! Nápoj jsem do sebe kopla ve 20:05. Namíchán v poměru 1:1. Velký panák oleje, velký panák slivovice a velký panák hruškového džusu..... Ve větším množství už bych se toho asi bála...... Tak uvidíme 😀

bocinka
10. pro 2009

janca a jak se ti to pilo??? já jsem dala taky panáka oleje a panáka slivky, ale džusu jsem dala víc než dvw deci... 😨

janca.mareckova
10. pro 2009

Já to do sebe kopla a bylo to....... zatím nic

sandule
10. pro 2009

ahojky holky...no tak já jsem nakonec do ricináku dnes nešla jelikož jsem na dnešek toho moc nenaspala☹tak naberu síly ale zítra na 100% jdu do něj...jinak jestli je teda ta zátka starorůžová až do hněda tak ta mi odcházela dva dny a od té doby teda nic....
Holky já už chci rodit☹
Musíme jim nějak domluvit...já chápu že mají u nás v bříšku all inclusive ...mají bazén,teplo,papání,ale jak k tomu máme přijít my? 😀

janca.mareckova
10. pro 2009

Holky.....už teď mám tucha, že nic....... Já ho prostě nevypudím 🙂 No, hold si budu muset počkat do úterý na další poradnu a na dalšího Hamiltona...... Ten už snad zabere!!

linduskaaa
10. pro 2009

Janco, to je skoda, ze to nezabralo, i kdyz noc je jeste dlouha. Peknou dobrou noc vsem 🙂

hanik84
10. pro 2009

tak já jsem taky v celu, náš drobek je asi super odolný, v pondělí jsem měla Hamiltna, v úterý odešla zátka, zkusila jsem kořeněný nápoj i tento lektvar , skákala jsem do schodů ze schodů a nic, dneska jsem byla na kontrole a prej to ani nevypadá CS4,už třetí den přenáším a mám toho fakt dost, z baráku už nevylízám na sms neodpovídám unavuje mě to každému vysvětlovat. 😠 Tak snad to alespoň vám vyjde.

sandule
10. pro 2009

Haní úplně s tebou cítím☹taky už z baráku nevylejzám a na sms a telefony nereaguju..je to děs☹taky mi nebaví pořád vysvětlovat něco někomu...

vanitka
11. pro 2009

dobre ranko!
vidim, ze vcerajsia noc bola maximalne pokojna, alebo to bolo len ticho pred burkou? 😀
ja som vcera koktailik tiez vzdala, domov sme dosli o pol deviatej, kym sme upratalai deti a najedla som sa, bolo skoro desat a to som uz bola schopna tak akurat zaliezt do perin. dnes ma cakaju predoperacne vysetrenia ☹ tesim sa na den, straveny v cakarnach... tak sa stretneme vecer, aspon s niektorymi 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru