Nápoj k vyvolání porodu podle Ingeborg Stadelmannové. Vyzkoušely jste?

petja
14. črc 2008

Holky, chtěla bych vědět, zda jste některá vyzkoušela nápoj podle PA Stadelmannové, o kterém píše v knize Zdravé těhotenství, přirozený porod. Jde o ricinový nápoj. Děkuji za příspěvky. Je to takový můj průzkum...

rennik
12. lis 2009

davlu asi zítra podle toho kdy mi donese švagrová ten ricin, dělá v lékárně tak mi slíbilia že ho donese. Když tak hned informuju 🙂 dneska ještě skusím znásilnit manžu ale pochybuju že se nechá...třeba by to taky pomohlo..

davlu
12. lis 2009

Rennik, zkus to ( s manžou) a dej vědět, jestli to s tebou něco udělalo (se mnou teda jo a dost)...Jinak já do nápoje půjdu taky zítra, tak podám info... 😅 😝

jajik25
12. lis 2009

bocinka - ani jedno.Ztím to nic moc nedělá ale nad se to jště rozběhne

kaleilah
12. lis 2009

jajik, tak hodně štěstí, mě to začalo působit po 4 hodinách, nejdřív jen mini pidi průjem, tak jsem říkala že z toho nic nebude a pak za půl hodiny se to spustilo 🙂

bocinka
12. lis 2009

jajik, držíme palceeee.... 😵

bocinka
12. lis 2009

jajik, v kolik přesně jsi to vypila??? 😝

jajik25
12. lis 2009

nějak kolem půl pátý a zatím nic akorát malej docela dost kope

cudlinka22
12. lis 2009

Asi se ti melou střeva a touchají do malýho 😀

cudlinka22
12. lis 2009

to mělo být šťouchají...

lenises26
12. lis 2009

Tak jsem teď řekla přítelovi,že asi v sobotu zkusím ještě jednou ten koktejl a víte co on na to???Že prý se z něj zase jenom pos... 😀 😀 😀 .Každý den se mě někdo ptá:"Ty jsi ještě celá?"Když vedu malýho do školky,tak se mi ženský smějou,že se mi ještě nechce jít rodit a ať už druhý den přivede někdo jiný malýho do školky 😠 .Už na tyhle řeči začínám mít alergii.Jedna paní čeká mimčo koncem listopadu,tak jsem říkala přítelovi,že se vsadíme,že si myslím,že určitě porodí dřív než já ☹ .

Jajiku,jak jsi na tom?Už se něco děje? 😕

milliss
12. lis 2009

ahoj těhulky, tak jsem se uspěšně přihlásila,protože mě zajímá vaše téma,můžu??? 🙂

lenises26
12. lis 2009

No nic,děvčata,jdu bucinkat.Papa a dobrou noc. 😉

lenises26
12. lis 2009

Ahoj Milliss,taky čekáš mimíska?

milliss
12. lis 2009

JO jo ted jsem to tam doplnila,zítra mám termín,teda oba dva zítra,ale nevipadá to že bych to už vyprdla 😅 😅

lenises26
12. lis 2009

Já mám první termín za sebou a druhý mám v pondělí a taky to nevypadá,že by se Páťovi chtělo jít za námi.Budeš zkoušet koktejl? 😅

bredmax
12. lis 2009

mari je to v obyč skleničce z lékárny,takový tý klasický tmavě hnědý,asi to přelejvají z něčeho velkýho a je tam jen lékárna a do kdy spotřebovat,nic víc 😝

tak jsme ho vypila v 18.40 a v 19.40 jsem prvně běžela,až mě ta rychlost překvapila,ale od tý doby prostě nic 😕 no uvidíme,ale asi jediný účinek u mě bude to vyprázdnění 😠

milliss
12. lis 2009

nechci moc přenášet,poslední porod sice celkem dobrý,ale malej měl 4,60kg a 56cm,přenášela jsem 10dnů,tak ted vymýšlím co dělat abych porodila dřív.a kdy jsi měla ty termín?

milliss
12. lis 2009

Váhám a nevím jestli to zkusit,trochu se bojím..

lenises26
12. lis 2009

Já jsem měla první termín 7.11. a druhý mám 16.11.,ale vůbec se neotvírám.Jsem jako slonice.Břicho teda moc velký nemám,ale už to chci mít za sebou.To jsi měla velký mimčo.Já už taky vymýšlím jak to vyvolat,předchozí porody byly taky vyvolávaný.Jak říká moje mamča,tak byly odstřelovaný dynamitem 😀 .Jenže já to nechci odstřelovat.Už nevím jak tomu mám pomoct ☹ ☹ ☹

lenises26
12. lis 2009

Já jsem ten koktejl zkusila den po termínu,tj 8.11. Jen jsem se dobře vyprázdnila a nic,takže jsem byla dost zklamaná.Ale přemýšlím,že ho zkusím ještě v sobotu.V pondělí mám jít už na ko do nemocnice,prý je to jen jako kdybych tam šla do poradny,tak bych je zkusila přemluvit,jestli by mi nějak nemohli pomoct 😅

milliss
12. lis 2009

Napíšete mi prosím někdo složení toho nápoje a kolik toho vypít??

lenises26
12. lis 2009

Já jsem si dala 3 pol.lžíce oleje a 3 pol.lžíce meruňkového džusu,to jsem do sebe kopla a pak ten hlt slivovice.Té jsem si dala malinko,jsem abstinent,takže větší množství by mě asi položilo.Já to zapila domácí pálenkou 😀 😅 .Ale není to tak moc hrozný,já jsem si myslela,že to bude úplně hnusný.Kdy ho vyzkoušíš? 😝

milliss
12. lis 2009

Já mám nastoupit 23 do nemoc. na vyvolání ,teda jestli neporodím do té doby.doufám že jo.Já chci sexovat prý to pomáhá,ale ten můj moc nechce bojí se že nám ublíží,no tak co.... 😠 😖

lenises26
12. lis 2009

Koukni spíš na začátek diskuze,každý radí něco jiného.Moje kámoška tam vyčetla ten poměr,který jsem ti napsala a podle toho jsem si ten koktejl namíchala,hm? 😕

milliss
12. lis 2009

musím si sehnat ten olej,ještě ho nemám,jak ho splaším tak to zkusím

lenises26
12. lis 2009

Jééé,s tím sexíkem jsme na tom stejně,taky se ten můj bojí,aby nám neublížil.Jenže jim se to nevysvětlí,že ublížit nám nemůžou,že nám spíš pomůžou 😠

lenises26
12. lis 2009

A do toho 23. už na ko nejdeš?Že by ti zkusili udělat hamiltona?

milliss
12. lis 2009

diky za radu,písnu co to udělá 😉

lenises26
12. lis 2009

Tak pak písni jak jsi dopadla,jsem hrozně zvědavá.A moc ti budu držet palce,aby ti to vyšlo 😉

lenises26
12. lis 2009

Tak už jdu opravdu chrnďat,jsem k.o. 😔

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru