Nápoj k vyvolání porodu podle Ingeborg Stadelmannové. Vyzkoušely jste?

petja
14. črc 2008

Holky, chtěla bych vědět, zda jste některá vyzkoušela nápoj podle PA Stadelmannové, o kterém píše v knize Zdravé těhotenství, přirozený porod. Jde o ricinový nápoj. Děkuji za příspěvky. Je to takový můj průzkum...

kaleilah
6. lis 2009

janka, urychlovat v žádným případě nechci, nenechala jsem si ani prasknout vodu praskla až při vyšetření kdy jsem byla na 9cm. Začíná t být hodně nepříjemný, hlavně že pomalu není poznat kontrakce od křeče na průjem 😅 😀

Ale myslím že dneska pojedeme. Jdu si na chvilku lehnout, kdyby jsme jeli tak písnu

kaleilah
6. lis 2009

tak asi budeme vyrážet, jsem pravidelně po 2-3 minutách, začínám se cejtit blbě a do porodky dakeko. ráno kolem devátý zapínám běžně pc, když tu nebudu, mám Adrianku u sebe 😵 😵 😵

lenises26
6. lis 2009

KAL,DRŽ SE!!!!!!!!!BUDU NA TEBE MYSLET.... 😉 🙂 😉

bocinka
6. lis 2009

kali, hodně štěstí.... 😵 rychlý průběh přejeme se Sofinkou.... 😝

petja
autor
6. lis 2009

Taky na tebe moc myslim Kaleilah

cirrusa
7. lis 2009

Tak je ráno,skoro 9, Kal nikde,že by? 😵

Včera takový online porod a já koukala na Big Bang Theory 😠

bocinka
7. lis 2009

Dobré ránko všem... 🙂

Taky koukám.... Je to jasný, už jsou s Adriankou spolu... 😅

jankanej
7. lis 2009

no jestli to kal pomohlo tak super!!moc jí to přeju, ak kdo je ještě na řadě... lenises ty jsi taky už hodně že?kdy jsi měla poslední termín?

lenises26
7. lis 2009

Ahojte holky,dobré ráno.Tak Kal už to má za sebou 🙂 .To je super.

Janko,já mám první termín dnes a druhý až 16.11.Ale títra zkusím koktejl,třeba se taky jen "načnu",ale za pokus to stojí.Včera jsme byli v Tescu v Krumlově,takže tam jsem meruňkový džus nesehnala 😠 .Zítra jedeme do Č.Budějovic na nákup,tak tam ho snad mít budou.A když né,tak to zkusím s tím kompotem.Jsem hrozně zvědavá,co to se mnou udělá. 😀

lenises26
7. lis 2009

Podle mě mám ty termíny nějak špatně spočítaný.Ten co mám dnes je podle MS a ten 16. je podle utz.Podle průkazky jsem teď ve 39.týdnu.Tak já nevím.Ale každopádně,kdybych porodila,už by to byl porod v termínu,ne?

cirrusa
7. lis 2009

myslím že ano - já mám termín dle jednoho z UTZ 17.11. a dneska začínám 39tt. Moje PA říkala, že teď už je to v termínu, bere se 38-42tt.

lenises26
7. lis 2009

Tak je to fajn,tak já se zítra odpoledne vrhnu na ten zázračný koktejl 😝

lenises26
7. lis 2009

CIrrusko a jaký máš termín podle poslední MS?Že máme ten termín dle utz jen o jeden den.

cirrusa
7. lis 2009

Leni, dle MS až 21.11., ale já vím kdy přesně došlo k oplodnění, takže tento termín neberu jako směrodatný. Když jsem naposledy menstruovala, tak jsem byla těhotná. Navíc ta poslední MS přišla později tak o týden, spíše bych to nazvala špiněním, takže opravdu směrodatná není. A UTZ ukazovaly, že je mrňousek větší, že odpovídá datu porodu tak kolem 10.11. 🙂

cudlinka22
7. lis 2009

Ahoj holky, jsem tu nová 🙂 k tomu termínu porodu, většinou se bere termín podle měsíčků, ale pokud se liší víc jak o týden od uz termínu z 12. týdne, tak by se mělo počítat spíš s tím uz termínem, který bývá nejpřesnější

lenises26
7. lis 2009

Tak co myslíte,holky,mám ten koktejl zítra prubnout?

lenises26
7. lis 2009

Jinak tady vítám Cudlinku 🙂

davlu
7. lis 2009

Ahoj holky. 🙂 Pravidelně si vás poslední dobou dočítám, protože čím víc se blížil termín, tím víc jsem tušila, že termín nás mine. ☹ Dnes mám termín dle UTZ zítra dle poslední MS. Takže prostě suma sumárum je to tenhle víkend. Ale nějak vnitřně vím, že malýmu se ven chtít nebude... ☹ Tak jestli bych se mohla přidat do klubu nedočkavých přenášejících matek, budu ráda 🙂

bocinka
7. lis 2009

Ahoj holky...
Tak Leni a Jani teď jste na řadě Vy....

Ahoj Cudli, můj UZ termín je o 10 dní později než dle PM... Vím, který den došlo k oplodnění... A to mi vychází líp podle MS, Sofinka byla ve 13 tt totiž ještě malinká, ze začátku moc nerostla a prostě to nestihla...

Davlu - jen se přidej... Ricinový koktejl je pro všechny... 😀

cirrusa
7. lis 2009

Tak jsem to před hodinou lupla do sebe. Chuťově nic moc, ale dalo se. 🙂

cudlinka22
7. lis 2009

Já mám podle menses termín 6. prosince a podle UZ 2. prosince, alle taky vím, kdy jsem otěhotněla a to vychází přesně mezi 🙂

lenises26
7. lis 2009

Cirrusko,tak musíš podávat průběžně info 😀 .Já to vypiju zítra na večer,tak budu taky informovat co to se mnou dělá 😝 .

Bocinko,zítra to vypiju 😉.Mě na genetice zase řekl,že je malej o týden menší,posunul mi termín na 22.11.(jen mi řekl,že podle něj bude tento termín),ale nikde v průkazce ani nikde jinde to nemám napsané.

Už abysme to měli všechny za sebou,co?Každej mi volá,jestli jsem ještě celá a moje nejlepší kamarádka mi dnes oznámila,že jsem slonice 😀 .Já už ani ty poslíčky nemám ☹ .

cirrusa
7. lis 2009

Mno tak teď mne to slušně protáhlo, ale nic akutního - cítila jsem to, že se to blíží, v klidu jsem si došla, pohoda. Bříško tvrdne, ale nijak pravidelně.

Myslíte, že je vhodné jíst? Popř. pít ve větším množství?

bocinka
7. lis 2009

Cudli, já mám podle menzes 7. prosince, podle utz 17. prosince, ale taky to bude někdy mezi, tak 13. 12. počítám...

Cirrrusa, asi bych víc pila, ale to jen podle toho jaký průjem bych měla...

Lenises... 😀 😀 taky budeš mít mimi s chobůtkem... 😀

cudlinka22
7. lis 2009

Jíst po troškách, pít normálně

lenises26
7. lis 2009

Jejda,tak to ti neporadím.Ale já bych se normálně najedla.Vždyť ženský,který to chytne doma samo od sebe,tak taky předtím určitě jí a pijou.Pamatuju si,že když mě vyvolávali porod tabletou,tak jsem měla už dost silný bolesti a normálně mě poslali na oběd.Ten jsem tedy nebyla už ani schopná sníst,jak jsem se kroutila v bolestech.To bylo při prvním porodu.Ale najíst mi dali. 🙂

cudlinka22
7. lis 2009

Boci, to máme termín kousek od sebe 🙂

lenises26
7. lis 2009

Boci,já už budu mít doma celkem 5 chobůtků,4 menší a jeden větší 😀 😀 😀 😀 😀

bocinka
7. lis 2009

Lenises - jéé, tak to jsem si ani nevšimla, tolik dětí... 🙂 zkoušíte holčičku??? 😀 sestřenka má 3 holčičky a čeká další... 😀 zkouší kluka...

bocinka
7. lis 2009

cudlinka - dáme si závod - kdo první, jo??? 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru