Nápoj k vyvolání porodu podle Ingeborg Stadelmannové. Vyzkoušely jste?

petja
14. črc 2008

Holky, chtěla bych vědět, zda jste některá vyzkoušela nápoj podle PA Stadelmannové, o kterém píše v knize Zdravé těhotenství, přirozený porod. Jde o ricinový nápoj. Děkuji za příspěvky. Je to takový můj průzkum...

bocinka
20. pro 2010

@pec já měla CS 1 a to mi řekla, že kdyby to šlo, tak tam napíše 0,5 😀 😀 😀 sice jsem po nápoji neporodila, ale připravil mě hezky.... 😉

shira_
20. pro 2010

@bocinka tak ked myslíš... ja som ten olej teda dorazila, dala som si dosť veľa džusu, ale žiadny alkohol to sa bojím. uvidíme... čaká ma asi strašná noc pomoooooc 😨

marmla
20. pro 2010

@shira_ Tak uvidíš, dej si k tomu teplou koupel a sexík a uvidíš. Holky kombinace sexíku hodně vychvalujou 😀

shermen
20. pro 2010

@marmla Syn byl teda do roka pěkně oblácanej,ale teď je dlouhej a chudej,dcerka je zas malá a chudá.

marmla
20. pro 2010

@bocinka Teda jste velká rodinka. Já si taky myslím, že je to o genech. Máme taky v rodině dvoumetrové lidi. Navíc asi ta kombinace co dáváme dětem do vínku s manželem je hodně dobrá. Jsem ráda, že mám pořádné děti. Jinak my s manželem taky nemělipřes tři kila při narození, ale moje babi rodila děti přes 4 kila a strejda měl dokonce 5 kilo a na porodnici mi řekli, že jsem to mohla podědit. teprv po porodu jsem pátrala kdo rodil obry hihihi.... 😀

shermen
20. pro 2010

@bocinka Také si myslím,že porodní váha nemá vliv na další vývoj 😉 .

shermen
20. pro 2010

@shira_ Tak držím pěstičky,snad nebude noc tak hrozná 🙂 .

shira_
20. pro 2010

@shermen keď by mal byť na svete konečne náš syn tak bude skvelá 😉 ale už som v strese 😕 hlavne čo na to moj žalúdok.

cudlinka22
20. pro 2010

@shira_ držím palečky 🙂 určitě podávej průběžně info 😉

bocinka
20. pro 2010

@shira_ někdo si to tady už myslím dával bez alkoholu, jenže v něm se ten olej rozpouští, tak nevím... sama uvidíš.... 😉 😉 držím Ti hrozně moc palce, i když to už asi stejně nebudeš doma do pátku, i kdyby jsi porodila teď.... ale věřím, že to už je fuk, že jde jen o to hloupé čekání....
@marmla 😀 😀 u nás porodila velký mimi zatím jen já... ale to je možná tím, že máme v rodě samé chlapy, a ty jejich manželky takové neumí... 😀 😀 😀

@shira_ a jak se bude prcek jmenovat??? 🙂

shira_
20. pro 2010

no tak som to po 2 hod. kompletne vyvrátila.. bleeee proste to moj žalúdok nepríme, nič nenarobím. tak teraz pijem len čistú vodu. aspoň mi je lepšie. a dobre som sa prebehla haaa
malý je Tomáš.

shermen
20. pro 2010

@bocinka Myslím že do pátku bude doma v klidu kdyby jela dnes.Má spoustu času.Když půjde vše jak má,tak ju pustí po 72 hodinách domů 😉 .Já počítám,že kdyby jsme jeli ještě ve středu,tak že by mě SNAD v pátek pustili domů,když jsou ty Vánoce 😒 🙂 .

bocinka
20. pro 2010

@shira_ Tomáš je krásné jméno, líbí se mi, že se dá říkat mnoha způsoby.... a z nápoje si nic nedělej.... udělala jsi co jsi mohla... teď si jen užij klídek.... já když mi dali termín vyvolání na druhý den, tak jsem doma jen ležela a užívala si pohody, protože i když jsem se těšila, tak jsem věděla, že život už nikdy nebude jako dosud.... 🙂

bocinka
20. pro 2010

@shermen tak to já nevím, rodila jsem ve středu večer, velký zdravý mimi bez žloutenky, a domů jsem šla v pondělí, malá sice ztratila něco na váze, ale ne tak rapidně, tak nevím....

shermen
20. pro 2010

@bocinka Asi záleží na porodnici.Ale já jsem se dívala tak Brno-Bohunice má napsaný že po 72 hodinách tě pustí domů.Samozřejmně musí být vše ok 🙂 .

bocinka
20. pro 2010

@shermen jééé, tak to jedu příště rodit tam.... 😀 😀

shermen
20. pro 2010

@bocinka No já tam rodila 2x a chtěla jsem tam jít i teď,ale bohužel mají plno ☹ .Tak že budu muset jinam.A teď mám dilema kam?Obilňák nebo Milosrdní???Nevím,ale doporučují Milosrdný.

shermen
20. pro 2010

@bocinka Ale jak tak koukám,ty by jsi to měla trochu z ruky ty Bohunice 😀 .

shira_
20. pro 2010

@bocinka u nás pustia na 4.deň, aj ked je to sobota alebo nedeľa.

bocinka
20. pro 2010

@shermen no jo, trošku.... pojedu o měsíc dřív.... 😀 😀

shermen
20. pro 2010

@shira_ Jasný,když je vše v pořádku tak dnes už se pouští brzy 😉 .

bocinka
20. pro 2010

@shira_ u nás taky i o víkendu... ale mě prostě nějak ne... 😕

shermen
20. pro 2010

@bocinka 😀 😀 😀

mlsdlisaci
20. pro 2010

ahoj holky tak sem nakouknu a také něco přidám 😀 jsem 37t CS2 a dnes mi dr na ko řekl že pokud chci být na vánoce doma tak ať jsem v klidu.A když jsem se ho zeptala na tento nápoj tak mi řekl že je velmi doporučovaný ale musí tam být nějaký nález alespoň CS1 jinak to nemá smysl.A nakonec mi sám napsal recept na OLEUM RICINUM tady se bez receptu k němu nedostanete.Zatím nebudu pokoušet osud ale kdyby nahodou byl potřeba tak do toho také půjdu na indukci už nikdy víc to se raději pose.. 😀 také jsem byla upozorněna že alkohol tam být MUSÍ!!!rozpouští olej a není po tom špatně a prý to mimču vůbec neuškodí. Unás v porodce také pouští po72hod po porodu ale pokud je nával tak i 48hod teda druho a vícerodičky.Mě se malá narodila 19.8 v 17.15hod a 21.8 v 17 nás pouštěly domů 😀

luckar
20. pro 2010

Ahoj holky, tak se hlásím k těm, které zkusily nápoj. Dala jsem si ho dneska v 17 hodin a zatím mě jenom slušně proběhl 😀, takhle vyprázdněná jsem dlouho nebyla. Teď mě nějak pobolívá břicho, ale nevím jestli to je z toho, nebo něco jiného. Uvidíme přes noc co se bude dít. Píšete, že by měl být alespoň nález CS1. Já už mám CS6 a myslím druhou hodnotu minulou středu X3 a furt nic.
Jinak je to chuťově docela dobrý...akorát jsem měla pachuť oleje ještě pěknou chvíli.

petja
autor
21. pro 2010

@mlsdlisaci ty jo, tož to máš kvalitního doktora!Závidim!!! A přeju hodně štěstí ať s nápojem,či bez 😉

petja
autor
21. pro 2010

No samože ten alkohol má v nápoji své zastoupení!Myslím,že není maminky,která by jej pila záměrně.Je ho takové malé množství že nemůže dělat problém snad nikomu,obzvlášť,když se vypije jako první a pak popíjí jen olej s džusem.

shermen
21. pro 2010

@mlsdlisaci Tak to máš opravdu super doktora 🙂 .Koukám,že samý holčičiky.Co bude teď?Dufám,že chlapeček 😒 ?

shermen
21. pro 2010

Holky chci se jen zeptat,schválně jsem šla teď pro těhotenskou průkazku.Co znamená to CS?Souvisí to něco z otvíráním?Myslím si to dobře?Já teda v průkazce nic takvýho nemám ☹ .

marmla
21. pro 2010

@shermen Chápeš to dobře, CS je otvírání čípku. Normálně tam je CS 0, ten by měl být minimálně do 36 tt, ale u každé je to jinak. některé se neotvíraj vůbec, což jsme měla u kluků a teď už tam mám záznam od 34tt

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru