Nápoj k vyvolání porodu podle Ingeborg Stadelmannové. Vyzkoušely jste?

petja
14. črc 2008

Holky, chtěla bych vědět, zda jste některá vyzkoušela nápoj podle PA Stadelmannové, o kterém píše v knize Zdravé těhotenství, přirozený porod. Jde o ricinový nápoj. Děkuji za příspěvky. Je to takový můj průzkum...

lenises26
7. lis 2009

Právě,že jsme ji zkoušeli.A když mi řekli,že to bude zase kluk,tak jsem se neudržela a i před doktorem jsem se rozbulela 😢 .Ale hlavně,že je zdravej,ne? 🙂 .Já jak tak tady koukám,tak každá zase čeká holčičku,snad jen Cirruska čeká taky chobůtek 😀 .To si budou pak moct ti naši kluci ve škole vybírat 😉 .Máš krásné jméno pro malou 🙂 ,já jsem chtěla Nelinku,taky jsem MU tak do konce 5.měsíce říkala.No a pak jsem se dozvěděla,že Nelinka má frantíka 😠 .

lenises26
7. lis 2009

Cudlinka vs. Bocinka 😀 .To jsem tedy zvědavá,holky,která z vás porodí dřív 🙂 .

lenises26
7. lis 2009

Já si ten koktejl udělám zítra tak kolem pátý večer,až mi odjede návštěva.Nechci běhat na záchod,když tu bude kamarádka s přítelem.Kámoška by mi nevadila,ale aby slyšel případné zvuky ze záchodu i její přítel,to raději riskovat nebudu 😀 .Ale nejradši bych ho vypila už teď...jenže nemám džus 😠 .

lenises26
7. lis 2009

Asi vytřu dneska podlahu né mopem,ale pěkně na čtyrech po kolenou...večer sexík s manželem a zítra koktejl.Jsem tak zvědavá,co to se mnou udělá,jestli se jen pořádně vys...nebo pojedu 😒 .

cudlinka22
7. lis 2009

To jsem zvědavá, která z nás vyhraje 🙂 Ve 29. tý jsem zjistila, že se mi zkrátil čípek, tak jsem radši víc ležel a cpala se magnéskem a vydržely jsme to doteď 🙂 Za chvíli začnu jíst pupalku a vyhraju 😉

bocinka
7. lis 2009

Leni, měla to být Nikolka po mě, ale příteli umřela neteř toho jména, tak jsem nechtěla, aby ji připomínala jejím rodičům, už tak mají problém mě oslovit jménem... ☹ Tak jsme vymysleli jméno po mé prababičce... 😀

O Nelince jsme taky přemýšleli, ale sousedka odnaproti mě předběhla... 😒

Malé jsem říkala do 20 tt Tobi... Měla být Tobias... 😀 Ale nakonec jsem ráda, že je to holčička, protože u nás je to taky skoro samej kluk... 😅 Babička měla 7 synů, než se jí narodily dvě holčičky, tak to zkoušej dál... 🤐

Cudli, třeba na nás budou sázky... 😀

cudlinka22
7. lis 2009

My taky máme vybranou Nikolku nebo Nelinku, ale nejspíš zvítězí Nikolka

lenises26
7. lis 2009

Cudlinko,pupalku já taky beru.Doporučila mi jí doktorka,že prý podle babských rad otevírá porodní cesty.Tak jsem jí brala a na další kontrole mi mudra řekla,že jsem otevřená na jeden prst,tak že by to bylo tou pupalkou???No tak mi řekla,že už mám brát dvě tabletky denně.Mám pupalku dvouletou s vit.E od firmy Walmark.Tak jestli opravdu otevírá,že by na to tělo mohlo být už alespoň trošku připravené,tak by mi zítra mohl vyjít ten koktejl,ne 😉 ?

cudlinka22
7. lis 2009

Pupalka dělá něco podobnýho co sperma, ženský si ji hodně chválí a u sestry taky zabrala

lenises26
7. lis 2009

Bocinko,to je mi moc líto ☹ ,život je hrozně nespravedlivý.Mě zemřel manžel,když mu bylo pouhých 24 let 😢 .Zasr...autonehoda 😢 .No teď mám přítele,rány se zahojily,ale jizvy zůstanou...

A s těma sázkama,já už jsem nad tím taky uvažovala 😀 .Ale ani se neodvažuju hádat,která z vás porodí dřív.Ale jsem mocinky moc zvědavá 😎 .

lenises26
7. lis 2009

Tak vidíš,Cudlinko,ještěže jí beru.Hned si jí jdu zapít,abych na ní náhodou nezapomněla.Teď už mám myšlenky jen u koktejlu,jsem z toho hrozně nervózní 😲 😖 .

cudlinka22
7. lis 2009

Já bych se toho koktejlu asi nebála. Když neporodíš, tak se aspoň pořádně vyprázdníš, jednou za čas je dobrý pročistit střeva 😀 A tím podrážděním střev se podráždí i děloha a aspoň se Ti porodní cesty na porod líp připraví.

cudlinka22
7. lis 2009

Leni, a kdy jsi začala jíst pupalku?

bocinka
7. lis 2009

Leni, taky zemřela při autonehodě. O Vánocích to budou tři roky, ale pořád jsou z toho špatní a snaží se o holčičku... Mají ted dva malinké kluky, ale já si myslím, že je dobře, že namají holčičku, protože tu první nikdo nenahradí....

Vidím, že toho máš za sebou hodně... ☹ Hlavní je, že jsi se z toho dostala, zapomenout nejde nikdy, ale přenést se je správné...

Cudli je ve výhodě, já pupalku neberu, ale asi začnu, teda jestli ještě není brzo.... Na KO minulý týden jsem dostala za úkol ležet, ptž malá už naléhá, tak nevím...

Dejte Nikolku, mě se to hrozně líbí... Ne kvůli tomu, že se tak jmenuju, ale má to spoustu obměn...

cudlinka22
7. lis 2009

Ještě pupalku nejím, začnu tak za týden.

bocinka
7. lis 2009

cudli, tak jo.... jdem do toho... 😀

cudlinka22
7. lis 2009

Nechci porodit dřív než budu vědět výsledek streptokoka, abych nemusela dostat antibiotika zbytečně. A to se dozvím ve středu, takže pak už můžu klidně rodit 🙂 Ale radši bych až po 20. listopadu, ať nemám doma dva štíry.

bocinka
7. lis 2009

na koka jsem taky ještě nebyla.... já taky po dvacátém a pak budeme všichni střelci, já, příťa i maličká... I pes... 😀

jankanej
7. lis 2009

holky a jak dlouho před porodem brát tu pupalku? u mě to už asi nebude mít význam co?

cudlinka22
7. lis 2009

tak to budete mít dobrý 🙂 ještě se mi ale rodit nechce, teprve si to těhotenství začínám užívat, bude mi to strašně chybět ☹

cudlinka22
7. lis 2009

Janka, je dobrý tak od 38. tý. Ale můžeš to zkusit, do indukce Ti ještě pár dní zbývá a pupalka ničemu neuškodí. Tak můžeš začít hned, 2 tobolky 2x denně.

bocinka
7. lis 2009

cudli, cože??? 😲 já už chci aby byla semnou, abych nefunela, když vstavam s postele, nebo se vytahuju z vany... 😀

je to ale asi tím, že jsem doma od začátku... 😒

cudlinka22
7. lis 2009

Mně se strašně líbí mít malou v sobě, samozřejmě se těším až bude na světě, ale mně se těhotenství moc líbí 🙂

bocinka
7. lis 2009

mě taky, ale když je to už hrozně dlouho.... :D

jankanej
7. lis 2009

cudli aspon někdo má super těhu já se hrozně těšila na to druhý jak si užiju těhotný bříško a bylo mi blbě od začátku do konce a ještě jsem se bála hooodně dlouho abych donosila

bocinka
7. lis 2009

janka... 🙂 hlavně, že to dobře dopadlo... 😅

lenises26
7. lis 2009

Cudlinko,pupalku mi doporučila,když jsem byla v 37.týdnu 1x denně.Od 38.týdne už jí beru 2x denně.Podle mudry mi pomohla se otevřít na prst.Ve středu jdu do poradny,tak uvidím co mi řekne.

Bocinko,nebýt dětí,asi bych se z toho nedostala ☹ .Ale ten nejmladší když mě viděl jednou plakat,tak přišel a řekl mi:"Maminko,neplakej,máš mě a já jsem tvoje štěstíčko..."Ta věta mi zní do dneška v uších...V té době mu bylo 2,5 roku.Teď už mu bude 5let.Letí to jako blázen.

lenises26
7. lis 2009

Nebo už dva týdny piju čaj z maliníku,ten mi mudra řekla,ať piju dva šálky denně.Pravda je,že ten mi nejede a vypiju třeba jen jeden šálek za den...a někdy ani ten ne.Dneska si ho udělám,ale už se těším,až porodím a nebudu muset pít maliník ani zkoušet koktejl. 🙂

lenises26
7. lis 2009

Cirusko,tak jak to s tebou vypadá?Máš už nějaké příznaky? 😲

cudlinka22
7. lis 2009

A jaký máš čaj z maliníku?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru