Nápoj k vyvolání porodu podle Ingeborg Stadelmannové. Vyzkoušely jste?

petja
14. črc 2008

Holky, chtěla bych vědět, zda jste některá vyzkoušela nápoj podle PA Stadelmannové, o kterém píše v knize Zdravé těhotenství, přirozený porod. Jde o ricinový nápoj. Děkuji za příspěvky. Je to takový můj průzkum...

sylvinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
heruska.m
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sylvinka
17. pro 2008

no, vidíš!!!! udělej pár dřepů 😀 a bude to

heruska.m
17. pro 2008

jdu na to..... 🙂

sylvinka
17. pro 2008

tak jak to jde???

heruska.m
17. pro 2008

no, nic už to zase přešlo....asi planý poplach....to jsem si v sugerovala bo si to moooc přeju 😎

sylvinka
17. pro 2008

uvidíš zítra ....

heruska.m
17. pro 2008

tak jdu na to....asi za 5min vypiju koktejlík.... 😲 a uvidíme...budu podávat info.... 🙂

tytyta
17. pro 2008

to jsem teda zvědavá 🙂

heruska.m
17. pro 2008

fuj...je to hnus....ale co už.... 😉

heruska.m
17. pro 2008

čekám....rychle jdu uvařit večeři at se ještě najím.... 🙂 a mám dostatek sil 😉 ...

heruska.m
17. pro 2008

Holky...nic, tak nevím....

tytyta
17. pro 2008

nezoufej asi se mimču prostě nechce 😉 .Taky jsem z toho byla zezačátku trochu skleslá,ale co,jednou ven to mimčo stejně musí 🙂 .
Já jdu zítra vypít druhou půlku oleje,co mi zbyl po prvnim pokusu.Každopádně vim,že mi to neublíží a když tentokrát pomůže,tak jedině dobře.

heruska.m
18. pro 2008

tytyta: taky jdu do toho po druhé, dnes jsem byla u doktora a říkal, že jsme plně připraveni, jen to chce správný podnět... 🙂

tytyta
18. pro 2008

tak super 🙂
Já jsem zrovna vypila taky druhou dávku,tak uvidíme,pak napiš jak jste dopadli 🙂

heruska.m
18. pro 2008

jojo, jen mi prosím napiš v jakém poměru jsi to ted delala? 🙂 dík

tytyta
18. pro 2008

pořád stejný,zbylo mi tam půl lahvičky toho oleje,cca 20 ml,stejně džusu a trochu se mi trhla ruka s calvadosem(máme domácí od dědy),tak jsem tam mohla mít tkovýho malýho panáka.Snad to bude stačit,pít toho deci a víc si neumim představit

heruska.m
18. pro 2008

🙂 tak jdu delat čárymáry s koktejlíkem.... 😉

heruska.m
18. pro 2008

tytyta...jak ti je?
🙂

tytyta
18. pro 2008

dobrý,zatim nic,tvrdne mi břicho,ale timhle zopůsobem už přes týden,takže to tomu nepřisuzuju.Jediný v čem jsem tentokrát lepší než minule,že jsem si aspon dobře došla na záchod 🙂
a co ty ?

heruska.m
18. pro 2008

já ještě nic....ani záchod....
😠

evaviki
18. pro 2008

Ale no, uz vas tu nechcem vidiet.. Az za par dni 😀

tytyta
19. pro 2008

Tak u mě to nezabralo,tak já už na to fakt kašlu,už musim jenom čekat až bude chtít tak vyleze 😠 a doufám že vyleze brzo,nerada bych rodila na Silvestra 😀

heruska.m
19. pro 2008

Milé dámy, mě ten slavný nápoj vůbec nezabral ani neprohnal a to jsem měla tři koňské dávky... 😀 už na to ser.... 😉

evaviki
19. pro 2008

☹ skodaa.. A ten koreneny napoj ste neskusali? Alebo si dajte mooooooc skorice, mne to teda vyvolalo take tvrdnutie, ze az.. (nechtiac som jej zjedla vela)
Ale drzim palce, aby ste neboli na Vianoce v nemocnici..

heruska.m
19. pro 2008

Milá děvčátka, paradox je, že jsem včera namíchla ten samý koktejlík mojí sestřence, která má termín až po mě....a ta dnes porodila chlapečka..... 😉

suzamen
19. pro 2008

Ahoj pročítám si vaše příspěvky a čekám kdo další porodí 😀 No tak to je paradox to dokáže i pěkně naštvat 🙂 asi se prckovi ještě nechce. Já taky dělala všechno možný a nakonec mě museli malou po deseti dnech přenášení vyvolat.

cattly
19. pro 2008

Ahoj holky..jsem tu nova..tedy nove zaregistrovana..termin jsem mela jiz v pondeli..chtela bych zkusit ten napoj..Tak jsem si koupila ten ricinovy olej v lekarne a mam na ty etikete neuzivat vnitrne! Taky ste to tam meli??Mam strach..ale zaroven bych to chtela uz mit za sebou...dekuju za odpoved..

martu
19. pro 2008

Ahoj, já také měla termín v pondělí a také pořád nic tak už také zoufale přmýšlím že bych si umýchala ten zázračný koktejl....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru