Nápoj k vyvolání porodu podle Ingeborg Stadelmannové. Vyzkoušely jste?

petja
14. črc 2008

Holky, chtěla bych vědět, zda jste některá vyzkoušela nápoj podle PA Stadelmannové, o kterém píše v knize Zdravé těhotenství, přirozený porod. Jde o ricinový nápoj. Děkuji za příspěvky. Je to takový můj průzkum...

bocinka
7. pro 2009

vanit, joooo... chceme to viděěět... 😉 😉 😉

sandule
7. pro 2009

Boci nene nepiju nic...ale taky jsem včera celej den a dnes posluju 😒

bocinka
7. pro 2009

san, já jsem si svařila ten džusík a hrozně mi to chutnalo... proto si dnes dám zase... taky posluju od včera... 🙄 mám sice radost, že se něco děje, ale nadruhou stranu už chci, aby to někam vedlo...

sandule
7. pro 2009

boci uplně tě chápu ..já už posluju 14 dní takže už to nějak nevnímám....☹
ty jo tak to může být dobrý já to zkusím..
sehnala jsem dnes merunkovej džus na ten racinák 😉

vanitka
7. pro 2009

tak, kocky, idem si namiesat drink 🙂 dufam, ze trafim spravny pomer a vypijem 😉 medovnicky su uz dopecene, tak ma nic nedrzi 😝

bocinka
7. pro 2009

san, já nesehnala ani riciňák, takže zítra... 😉 a meruňky si vezmu mixované, bude to bez "éček" domácí... 😅

vanit, držíme palečky...

vanitka
7. pro 2009

najnovsie spravy - po dvoch hodinach zatial absolutne nic... 😝 akurat som totalne vystavena z toho pecenia a z poslednej noci, tak to asi idem zalomit, mozno sa mi hodi kazda predspata minuta 😵 keby sa daco pomenilo, napisem

bocinka
7. pro 2009

vanit, jdi si odpočinout, holkám to zabralo za 5 - 6 hodin...

sandule
7. pro 2009

vanitko držím palečky přesně jak píše Bocinka holkám to zabralo za dýl ...takže ještě neco přijít může ale jsi si hajnout at kdyžtak nabereš sílu 😵
Boci neva mě ta vložka nenechala vklidu jak jsem měla ten růžový hlen naní nebo co to bylo a jela jsem do nemocnice a tam mi řekli že je to hlenová zádka a že pravděpodobně porod nastane do dvou dnů 😕
tak uvidím do středy...a jinak jdem do toho 😀

bocinka
7. pro 2009

san, tak to už máš lepší šanci, že ti nápoj zabere, pokud ti to nezačne samo... mě taky teďka odchází takový hlen, ale je bílý, tak nevím, na výtok je to moc hutný... uvidím... zítra jdu na KO...

sandule
7. pro 2009

boci tak to u nás vypadá nadějně vid?držím palečky zítra na kontrole a dej hnedka vědět🙂
Mě je pořád divně pořád mám takový tlaky dole.... ☹

vanitka
7. pro 2009

boci, san, vy vyzerate obe uz take nacate 😅 aj ja vam drzim palce!
u mna sa nieco pohlo - vnutornosti 😉 tak idem do hajan, uvidime sa rano, mozno... inak tiez mam zajtra poradnu 🙂

bocinka
7. pro 2009

san, ty tlaky mívám taky, prý to dělá malá hlavičkou... 🙂

vanit, tak když neporodíš dej vědět... 😀

sandule
7. pro 2009

Boci ty taky pěkně flámuješ vid? 😀 aha ty tlaky jsou ale nepřijemný vid?jak to že ještě nespíš? 😀

bocinka
8. pro 2009

san, nějak mi prostě nejde spát... ☹ jako usnout, potom spím už do desíti... 😅

dneska ale nee, jdu na KO... 😝

vanitka
8. pro 2009

tak som stale tu, 2v1 😀 v podstate som ani nepredpokladala, ze by sa nieco prevratne stalo... dula mi poradila, popijat ricinak ako pripravu porodnych ciest. predsa-len je este cas, len ma desi, ze drobca vytiahnu z nicoho nic na svet skor, ako bude on odhodlany, tak ho chcem takto predpripravit. ale po vcerajsku nic, iba navsteva WC, ani som neposlickovala... sice trochu ma pobolievali krize ako pri MS, ale to mohlo byt aj po tom peceni 🙂
prajem vam vsetkym krasny den! 😵

sandule
8. pro 2009

Boci tak to jsme na tom stejně...
Vanitko taky přeji krásný den ...vám všem 😵 já jsem celý den včera i dnes poslovala ale nic☹malej řádí jako černá ruka ale ven se mu asi fakt nechce
😒

bocinka
8. pro 2009

san, tak nevím... ☹ jdu z KO... malé se ven prý rozhodně nechce, doktorka mi dává minimálně 14 dní... 🙄 jsem z toho úplně na prášky... ani nevím, jestli mám jít do riciňáku, když to prý vůbec nevypadá...

ale pokud Vanitce řekla dula, že je to i na přípravu porodních cest, tak jdu zítra do toho...

celou dobu mi doktorka tvrdí, že malá je slůně a dneska mi řekla, že váží 3 160 g... což mi nepřijde jako moc velká váha...

jsem neštastná, tohle měly být první Vánoce s přítelem v novém domečku... 😨 a já tam chtěla být i s malou... místo toho půjdu asi 25. do porodky...

sandule
8. pro 2009

Bocinko nebud smutná ☹ kolikrát se tu stalo že holky byli na KO a řekli jim že rodit rozhodně nebudou a večer měli kontra a jeli do porodky...držím palečky ...ale možná bych být tebou ten ricinák zkusila alespon pro ten pocit třeba to klapne..takhle třeba budeš rodit opravdu až 25.12. a akorát by jsi měla v hlavě myšlenku že kdyby jsi ho možná zkusila mohla jsi to mít za sebou....
Já jsem taky taková divná..pořád nic..malej řádí jak černá ruka břicho bolí jako blázen hlenová zádka odchází ale nic se neděje 😖

vanitka
8. pro 2009

bocinka, ja byt na tvojom mieste, urcite skusim ricinak, pokazit nim naozaj nemas co 😉 ja len lutujem, ze som o nom nevedela pri predoslom tehu, mozno som si mohla odpustit jeden cisarsky 😒
a fakt som sa tej mojej duly (srdecne ju pozdravujem, ak cita 😝 ), pytala, kedy s nim zacat a ona mi odporucila, ze pokojne dva tyzdne pred terminom a aj kazdy den, takze ja dnes pokracujem 🙂 ak nie si nachystana, nic sa nestane, akurat ta precisti, co je tiez fajn

bocinka
8. pro 2009

holky, tak já jedu do porodky... ozvy nejsou dobré, tak jedu znovu, dneska už potřetí a uvidí se, co semnou budou dělat... 😒 držte mi palce... pa

vanitka
8. pro 2009

drzime, dufam, ze bude vsetko OK 😉

jankanej
8. pro 2009

boci ty tu ještě jsi? já myslela že budeš pati mezi ty štastnější a už budeš mít malou u sebe...já vůbec nestíhám natož číst vaše příspěvky 😒

bocinka
8. pro 2009

holky, tak jsem zpátky... 😒 doktor kolem mě v porodce jen proběhl, sestra natočila ozvy, že už je to prý dobrý a poslali mě domů... 😒 rodilo jim tam zrovna asi pět mamin, takže neměli čas...

janka, já tady budu snad do března... 😀 😀 😀

vanitka
8. pro 2009

boci, tak vitaj spat 😉 neboj, do dvoch tyzdnov si so Sofi v naruci, oni ta nenechaju az do marca 😀

ja som dnes do seba kopla druhu varku, momentalne ma vseeeetko boli, ako pred kramami - brucho, krize, tak som zvedava, ako to bude pokracovat 😲

bocinka
8. pro 2009

vanit, já doufám, že zítra to taky zkusím, když už nic, tak si připravím porodní cesty... jo a ted koukám, že jsi 38 tt, co tě tak honí, že už zkoušíš ricin??? taky chces být na Vánoce doma, co??? 😀

vanitka
8. pro 2009

ani nie, ale na 14.12. mam naplanovany SC, tak skusam predbehnut, alebo aspon maleho pripravit, ze uz pojde von, aby nemal prilis velky sok 😔 ale od zajtra som uz 39tt 😉

bocinka
8. pro 2009

van, proč máš císaře??? 😕

sandule
8. pro 2009

Boci to je mi líto co jsi dneska zažila uplě jsem se do tebe vcítila☹já to zažila minulý týden ten monitor a řeknu ti že když mi řekli at přijdu znova za 2 hodiny tak jsme měla nervy na dranc☹
Doufám že jsi si dala něco dobrýho a jsi už v klídku...no já stále špiním a cítím tlaky dole a bolí to jako při menzes ale jinak nic víc...ve čtvrtek jdu na ko a jsem zvědavá☹

sandule
8. pro 2009

Doufám že zítra ten ricinák seženeš at na to můžem hupsnout 😀 😀 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru