Nápoj k vyvolání porodu podle Ingeborg Stadelmannové. Vyzkoušely jste?

petja
14. črc 2008

Holky, chtěla bych vědět, zda jste některá vyzkoušela nápoj podle PA Stadelmannové, o kterém píše v knize Zdravé těhotenství, přirozený porod. Jde o ricinový nápoj. Děkuji za příspěvky. Je to takový můj průzkum...

bocinka
9. pro 2009

holky, tak ted jsem se vzbudila na záchod... 🙂 ale jen čůrat... nic mi to zatím neděla, za chvilku to bude 5 hodin... 🙄 žgrungá mi v břiše, takže průjem asi proběhne... jinak nic... holky, já jsem fakt asi odolná... 😝 příště si toho dám kýbl... nebo aspon litr... 😅 😅 😅

vanit, koukám, že tobě to účinkuje nějak skoro hned... 😀 😀 😀

bocinka
9. pro 2009

jdu si dát mlíko, nebo umřu na absťák...

vanit, držím palce... i Sofi drží... 😀

san, však jo... snad Ti to vyjde... 😵 😵 😵

janca.mareckova
9. pro 2009

Holky, tak uvidíme, co to se mnou udělá 🙂 Dali jsme si s manželem sexík a zítra chci vypít ten "lektvar" . Včera proběhl Hamilton, dnes odešla hlenová zátka..... pokud nepomůže sexík a ten riciňák, tak to asi ještě opravdu není připravené.... ☹ No, uvidíme uvidíme....

vanitka
9. pro 2009

kaleilah, nebudem mat pri porode dulu, lebo ja som nestandartny pripad, ona je len v zacviku a mohla by som jej sposobit problemy u nas na oddeleni, tu maju celkovo problem s akceptovanim duly pri porode 😠

bocinka, obavam sa, ze u man sa to zatial vzdy skonci len prehankou po dvoch hodinach, trosku ma pobolieva podbrusko, ale inak nic... dam si sprchu a idem spat, zajtra narocny den, tak aby som to zvladla 😎 vidim to tak, ze sa tu este par dni budeme stretavat a pisat si info, koho kde tlaci a kedy to uz bude 😉

dobru noc, zajtra sa stretneme! 😵

bocinka
9. pro 2009

tak holky, první projev ricináku, byla jsem ted na záchodě, jinak mě bolí podbřišek, docela dost... ale vůbec ne formou stahů, spíš je to bolest v kuse.. to bude asi z průjmu... mno aspon mám pocit, že se něco děje... 😝

sandule
10. pro 2009

bocinko jsi tu??myslím na tebe

bocinka
10. pro 2009

san, já jo, ale ty už asi ne, co??? 😅

v tu jednu jsem to zaspala, ale před třetí mě to zase vzbudilo... bolel mě jen podbřišek, vždy zhruba minutu a půl po dvou, třech, pěti minutách... tak jsem si dala vanu, že to rozjedu, nebo zastavím,.... samozřejmě sse to zastavilo, takže si jdu lehnout... budu asi dlouho spát, tak neplašte ráno... 😎 mě už roste chobot... já rodit dneska nebudu... 😀 😀 😀

janca.mareckova
10. pro 2009

Ahojky....
Holky, tak u mě nic!!! Ani sexík nezabral ☹ Hold má malej ještě asi plno času......

vanitka
10. pro 2009

baby, nevadi, aspon si tu mozeme spolu pokecat 😅 ja sa dnes chystam s malym do mesta pozriet vianocne trhy, trochu sa poprechadzame a po obede ma tu zase mate 😉

sabinina
10. pro 2009

Ahojky holky,
tak koukám,že koktejlek moc nezabral.. 😒 u mě je to stejné..Měla jsem podobné bolesti jako Bocinka,kolem páté ráno to ustalo a ted znovu,ale tak po 20 min..ale neřekla bych,že to jsou stahy k porodu..
takže mám smolíka..kdybyste viděli tu akci večer,všechno jsem měla připravený,abych to v noci nemusela nahonem hledat,dokonce i oblečení pro malou..manžel se smál..asi věděl proč.. 😠

A plánuje některá opakování??

linduskaaa
10. pro 2009

Ahoj, tak se taky hlasim a cela. Me v noci nebylo vuuuubec nic. Jeste tu s vama pekne dlouho pobydu. Jinak ja mela vcera taky krece jak Bocinka a po vane ustaly.Bylo to spis od prujmu, nez od porodu 😀

bocinka
10. pro 2009

dobré ránko...

sab, nápodobně, taky se mi tedka vrací tvrdnutí, ale ne tak bolestivé jako v noci... navíc, jsem docela překvapená... jsem sice prvorodička, ale prostě jsem nějak věděla, že to, co jsem prožívala nemůžou být porodní bolesti... 😵 asi jsem věštec... 😀 😀 😀 snad mi odejde aspon zbytek zátky, nebo tak....

Když nad tím tak přemýšlím, už nechám Sofinku ať si dělá co chce... nápoj sice nebylo tak hrozné vypít, ale když už ji nevyhnal olej do leteckých motorů, tak má asi důved zůstávat... 😅 😅 😅

bocinka
10. pro 2009

Ahoj Lin, já byla na záchodě ještě teď... 🙂 ale ty moje křečed asi nebyly od průjmu, ptž ty nebývají v intervalech 2 - 5 minut... 😀

vanitka
10. pro 2009

ja mam po tom koktaily pozitivnu skusenost 😀 ked zaspim, ako by ma do vody hodil, zobudim sa az rano na budik, toto vlastne uz bola tretia taka super prespata noc
majte sa krasne, ja vecer skusam znovu 😉

bocinka
10. pro 2009

vanit, no tak to já rozhodně neeeee... super prospanou noc jsem neměla tak měsíc... 😠 😝 😝 😝

sandule
10. pro 2009

ahooj holky mrzí mě že vám to nezabralo ☹ ale spousta holkám to tu zabralo na podruhé....já měla divokou noc...docela bolesti a to jsem nemusela pít ricinák☹ale ustálo to ted jedu na kontrolu tak doufám že bude vše v pořádku..myslete na mě....hned jak se vrátím napíšu🙂
Sabinko já do něj jdu dneska tak jestli chceš můžem spolu🙂

bocinka
10. pro 2009

san, slíbila jsem Sofi, že ted už to nechám jen na ní... 😅 aleeee... uvidíme... 😵 😵 😵

linduskaaa
10. pro 2009

Sandu, tak drzime palecky, at je vse na kontrole ok.
Bocinko, tak jsem rikala, ze to uz necham na Sofince, asi fakt jeste neni cas.
Vanitko, ten spanek ti zavidim, ja se budim nekolikrat za noc...minimalne 2-krat na curani 😀

sarinkaa
10. pro 2009

ahojky holky, je mi tol líto, že Vám to nezabralo ☹
ale ještě jednu dávku být Vámi zkusím-pokud některé olejíček zbyl tak to nutkání by bylo pro mě veliký.
Tak to do sebe ještě jednou kopněte a třeba to zabere, za to nic nedáte,moc na Vás myslím

janca.mareckova
10. pro 2009

Ahojky.
Dnes jdu do nápoje já...... 🙂 ale až v 8 večer.... pochybuju, že to zabere, když nepomohl Hamilton a ani sexík.... 😀 ale vyzkouším to 😀

sabinina
10. pro 2009

sandule:držím na kontrolu palečky,určo bude všechno v pořádku. 😉

Boci:taky si říkám,jestli má cenu malou ještě trápit..četla jsem,že když není vše ještě připravené,že se člověk může stavět na hlavu a nic..

Vanitka:já se dlouho už nevyspala..závidím.. 🙂

Janča:třeba to zabere.. 😉Budu na tebe myslet. 🙂

U mě jinak už všechno ustalo..tak třikrát do hodinky mi tvrdne břicho,ale na porod to teda rozhodně není.. 😒 dneska mám v plánu uklidit kuchyn a obývák,asi se pustím i do oken,tak snad Adélku trošku popoženu.. 😀

janca.mareckova
10. pro 2009

Sabinina: díky moc. Já gruntovala včera jak prdlá. Vysála, utřela prach, umyla záchod, koupelnu....donesla si uhlí 😀 a NIC ☹ Říkám si, že když už jsem měla CS 5 a doktor udělal hamiltona....i zátka už odešla, tak to přeci musí být připravený!!!!! SAKRA 🙄

janca.mareckova
10. pro 2009

Sabinina: Já jsem si o Hamiltona neřekla..... on mě doktor předběhl 🙂 jinak bych ho sama poprosila. Mám vysoký tlak a beru prášky, který mi nedělají dobře, takže říkal, že tomu pomůžeme..... abych nemusela ládovat ty prášky. Jinak dnes jsem 38+3

sabinina
10. pro 2009

No,tak já si zkusím říct a uvidím,co mi na to řekne..já měla poslední kontrolu CS 3.taky dělám všechno,mám tříletou holčičku,tak jí i ted víc nosím a chovám.. 😀

janca.mareckova
10. pro 2009

A v jakém týdnu jsi??

bocinka
10. pro 2009

sabi, vidím, že jsme na tom stejně, CS 3.. ale to ještě prý nic není... holky to mívají ve 30 tt... 😅 😅 😅 chjo... já snad neporodím... 🤐

janca.mareckova
10. pro 2009

To CS se může ale ze dne na den změnit..... já měl minulý týden CS 1 a doktor pravil, že mi ještě ani pomoct nemůže.....no a v úterý už CS 5 a hamilton šel udělat...

sabinina
10. pro 2009

boci:no to je teda supr.. 😅 😅 Já si říkala,že je konečně změna.. ☹

Jarča:Já jsem 39 plus 1.a nevíš od jakýho čísílka CS jde hamilton udělat?

jitie
10. pro 2009

koukám, že včerejší pokusy nevyšly 😒 to mě mrzí, holt se mímům ještě ven nechce

bocinka
10. pro 2009

janca, jůů, tak to jo... já ttaky chcůůůů...

sabi, myslím že od CS 5, nebo kámoška má 4 a neudělala jí ho...

jit, asi byla včera špatná konstelace hvězd... 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru