Nápoj k vyvolání porodu podle Ingeborg Stadelmannové. Vyzkoušely jste?

petja
14. črc 2008

Holky, chtěla bych vědět, zda jste některá vyzkoušela nápoj podle PA Stadelmannové, o kterém píše v knize Zdravé těhotenství, přirozený porod. Jde o ricinový nápoj. Děkuji za příspěvky. Je to takový můj průzkum...

lenises26
15. lis 2009

Tak happy end se nekoná.Mě to přestává ☹ .Ná záchodě jsem byla jen jednou a víc ani ťuk 😠 .Tak uvidím,co mi řeknou zítra na kontrole,jak to vypadá.

jitie
15. lis 2009

leni, neházej flintu do žita,ještě se to může rozjet 😉 právě, že jsi nebyla hodněkrát na wc je dobře 🙂

lucie777
15. lis 2009

A já se těšila, že i dnes bude vzrůšo, ale ještě není konec, Leni.. 😉 Zítra lektvar zkusím já.. 😀

davlu
15. lis 2009

Lenis, jak píše Jiti, když nechodíš tolik na wc, tak se to třeba rozjede. Většině co porodily se tolik na wc nechtělo. Já teda byla asi 15x. A jestli to ustane, tak je ti prostě souzeno rodit jinak než ricinově...a bude to třeba lepší... 😉

jitie
15. lis 2009

jj, nějak ten olej ze sebe musíš dostat, buď tím, že jdeš několikrát na wc a nebo porodem 😉

luci, takže zítra další porod??snad ti to zabere a Kája bude hned venku 😵
já si musim ten olej objednat, když ho u nás nikde nemají 😒

lucie777
15. lis 2009

Jíťo, uvidíme, když nebudu rodit, tak se aspoň pořádně vykadím.. 😀 Já doufám, že ho zítra někde seženu.. Jedna lékárnice na mě dnes koukala, jako bych se úplně zbláznila, když sem jí řekla, co chci.. 😕

andrea12737
15. lis 2009

Ahojte,
tak ja som ricinak nestihla 🙂 termin som mala tento(13teho) piatok, no tyzden a pol predtym som si povedala ze vyskusam prv popijat koreneny napoj a uvidime, ak sa to trosku rozbehne, urobim si ricinak. Koreneny napoj som zacala pit v stredu ( pol litra koreneneho napoja) v stvrtok som ho vypila tiez, s tym ze som popri tom popijala malinikovy caj s lanovym semiackom, tiez pol litra denne.. No a presne od polnoci zo stvrtka na piatok mi zacali kontrakcie.. 🙂 musim vsak vyzdvihnut malinikovy caj s lanovym semiackom, pretoze som bez potrhania porodila 4kilove dietatko a odniesol si to len nastrih a vonkajsie stehy..Vsetkym tehulkam zelam krasne a rychle porody, zdrave babatka...a aj napriek tomu ze som ricinak nestihla vypit, verim ze to urcite pomaha a pomoze vela zenam 😎

evitaz
15. lis 2009

Ahoj holky, mam dva dny do terminu, ale už jsem to nevydržela a dnes jsem vyzkoušela ten riciňak. Dopila jsem ho asi o půl čtvrté, takže je to teď asi 3 hodiny a nic. Byli celkem poslíci, ale teď se to asi uklidnilo. Na záchod se mi zatím vůbec nechtělo. Myslíte, že by se to mohlo ještě rozjet? Moc tomu nevěřím. Ach jooo!! První dítě jsem přenášela týden, tak jsem z toho byla celá špatná, že teď bych to chtěla nějak uspíšit.

lucie777
15. lis 2009

Evitaz, co sem četla tuhle diskuzi, tak máš ještě čas a rozjet se to určitě může, sem zvědavá a držím palce, ať to vyjde! 😉

bredmax
15. lis 2009

tak já už mám taky nachystáno na zítřejší nástup a už tady řvu,nechci nechci,kéž by mě to chytlo v noci 😝 😝 😝

davlu
15. lis 2009

Evi, čas a naděje tam ještě určitě jsou. Napiš nám, jak to vypadá....držim palce...

Bred, neboj, to zvládneme...já jsem celkem v klidu (nevím asi co mě čeká)... 😉 😉 😉

evitaz
15. lis 2009

Tak já jsem měla do 20,00 naprostý klid a teď aspoň začínají poslíci. Během 25 minut mi břicho ztvrdlo tak 5x, ale dost, myslela jsem, že praskne. Jinak je to zatím celkem bezbolestný. Tak fakt asi jen poslíci. Kdyby se to změnilo, dám vědět.

bocinka
15. lis 2009

Evi, třeba to ještě přijde... 😉

kaleilah
15. lis 2009

tak dneska žádná rodící? 😉

bocinka
15. lis 2009

asi ne... že by den klidu???

bredmax
15. lis 2009

davlu musíme to zvládnout 😉 ale mě je prostě smutno,že musím pryč od toho mýho velkýho malýho lumpa,on sice bude v poho,není vyloženě závislák na mamince,ale spíš maminka na něm 😀 😀
no tak si písnem,co a jak,až nás zase vypustí 🙂

a držím všem palce,ať porodí co nejdřív 😅

davlu
15. lis 2009

Bred, zvládnem to obě rychle a co nejlíp to půjde uvidíš...držim palce...i u nohou... 🙂 🙂 🙂

bocinka
15. lis 2009

holky, to dáte... věřím Vám, slibuju, že bez Vás neporodím, jo??? 😀

kacenka27
15. lis 2009

Ahoj holky už dva dny vas tu pročitam tak jsem ten rycinak vypila asi předhodinou a nic jen mi je špatně na zachodě jsem ještě nebyla takuvidime dam ještě vědět .

lenises26
15. lis 2009

Tak já mám pořád takové mírné bolesti,které se dají úplně v klidu snést.Kdybych nešla zítra ny gyndu,tak na to s taťkou hupsnu,že by se to třeba ještě víc rozjelo...jenže by to bylo poznat 😀 😀 😀 .Tak zase nic.

Davlu a Bredmax,moc vám držím palce.Holky to dáte,jste šikovný a silný,zvládnete to v pohodě.

Jo a kdyby se v noci něco dělo,tak klidně zapnu počítač a písnu to sem.Wow,teď mám teda pořádnou kontrakci 😀

lenises26
15. lis 2009

Kacenko,to ještě přijde.Já ho vypila dnes ve 12 a poslíci přišli až asi za 3 hodinky a taky mi bylo špatně asi 4 hodiny...no a poslíci trvají do teď 😉
Přeju hodně štěstí,ať ti to zabere.Podávej info 😉

bocinka
15. lis 2009

kačenka, to dej.... jestli to stihneš.... 😀

evitaz
15. lis 2009

Já mám holky taky pravidelné posllíko kontrakce. Opakuje se to po 3 - 5 minutách, ale nebolí to zatím tak, jak si vzpomínám, že to bolelo u prvního porodu. Tak nevím, jestli je to ono. Ale trvá to už tak od 21,00. Tak uvidíme. Když ráno nenapíšu, tak budu asi v porodce.

dagmarkaaa
16. lis 2009

ahoj holky
koukám jak se to tady rozjíždí a jak postupujete s porodama po tom drinku 😀
evitaz, lenis už to máte za sebou? 😉 doufám že jo že nápoj zabral! jsem zvědavá 😅 kdyby to bylo tak rychlé jak u marinky to by bylo 😎 co? bledá závist že už má Leontýnku na světě
davlu a bred držím pěsti, ať to vyvolávání není žádná velká hrůza, nebo rovnou ať se to rozjede samo 😕

dagmarkaaa
16. lis 2009

já jdu za chvíli ven a budu shánět ten ricinový olej, tak snad to klapne... někdy v týdnu bych ho zkusila
už bych ráda věděla, jaké to je ty kontrakce, poslíci, no cokoliv 😎

lucie777
16. lis 2009

Ahoj Dášo, tak já už ricinový olej mám, ale trochu se toho bojím.. 😅

Myslíte, že to můžu mixnout s vodkou? 😕

dagmarkaaa
16. lis 2009

luci čau
ty jsi ho sehnala? supr 😉 a jdeš do toho už dnes? 😕 tak to jsem zvědavá!
já taky bojim bojim 😅 jasné dej ho s vodkou, já ho pak dám asi ve virgin verzi 😀

lucie777
16. lis 2009

Že to tu všichni lily se slivovicí nebo tak, ale tu u nás nikdo nepije, vodka by se pak aspoň upotřebila, až se Kája narodí.. 😀

Manžílek říkal, ať to do sebe hned kopnu, ale asi ještě chvilku počkám, tak já mám ještě čas, ty už máš jen 4 dny, co? 😀

kaleilah
16. lis 2009

jak tak koukám, evitaz už má asi mimčo u sebe 😵

dagmarkaaa
16. lis 2009

hmmm slivo, to víš cérečky z moravy maj doma železné zásoby 😀
luc manžel je nedočkavý co? 😅 aj ten můj, no jo v pátek mám termín, tak snad to klapne když tomu trochu pomůžu ale nic není jisté žejo 😅 ....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru