Nápoj k vyvolání porodu podle Ingeborg Stadelmannové. Vyzkoušely jste?

petja
14. črc 2008

Holky, chtěla bych vědět, zda jste některá vyzkoušela nápoj podle PA Stadelmannové, o kterém píše v knize Zdravé těhotenství, přirozený porod. Jde o ricinový nápoj. Děkuji za příspěvky. Je to takový můj průzkum...

bocinka
5. lis 2009

janka.... samé mlaďošky tady.... já čekám první, vy u aspon víte, do čeho jdete....

cirrusa
5. lis 2009

Janka, tož ty dneska, já dneska, tak jsem zvědavá,zda to nějaké z nás helfne 🙂

jankanej
5. lis 2009

cirrusa a kdy máš termín?

jankanej
5. lis 2009

hned jak dorazí merunky dám vědět, chci to stihnout do večera aby se to trochu rozjelo, uvidíme...

cirrusa
5. lis 2009

Janko, no to je trošku složitější s tím termínem, každopádně dle poslední kontroly čípek nemám, otevřená jsem tak na prst a půl, tak by se snad mohlo už něco rozjet

bocinka
5. lis 2009

holky, na chvilku se odmlčím, skládám kočárek - teď mi přišel... 😝

marti123
5. lis 2009

Holky tak já ještě s tím olejem stále vyčkávám..ale už mě to neba!! Tak jsem si teď udělal odvar ze skořice, hřebíčku a zázvoru a čekám...ale pochybuju...

lenises26
5. lis 2009

Ahoj holky,myslíte,že můžu zkusit ten koktejl v neděli,když mám první termín v sobotu?Mudra říkala,že jsem otevřená na prst,ale vůbec mi neodchází ta hlenová zátka ☹ .A k termínu mi řekla,že mám počítat spíš s tím druhým,tj.16.11.Olej už doma mám,ale nemůžu sehnat meruňkový džus,myslíte,že by pomohlo rozmixovat meruňkový kompot a smíchat ho s olejem?Mám strach,abych nedopadla jako Janka,že budu mít kontrakce a pak mě přejdou,to bych byla teda pěkně naštvaná.Poraďte mi,kdy můžu zkusit koktejl,už to chci mít taky za sebou.

kaleilah
5. lis 2009

leni, já mám třetí termín na 17.11 a už jsem to zkoušela. 😉 jinak já jsem si kupovala v DM v tý skleněný lahvičce džusík meruňkovej myslim od hippu asi za 25kč. 😉 ale kompot tu holky taky dávaly

jankanej
5. lis 2009

lenises a kolik tt jsi?sice jsem měla bolesti naprázdno ale myslím že nápoj zabral na otvírání páč do tý doby jsem byla zavřená a měla tuhej čípek...takže službu to udělalo, myslím že už to ted klapne...ono je prvda že ten termín bys měla počítat dle ms páč já první měla 20 října a vidíš ještě tu smrdím...zkuste to každá jsme jiná a co nezabere mě může zabrat jiné...
boci jakej máš kočár?já si taky koupila novej...u prvního jsme dali každou kačku do baráku tak si ted užiju nový 😎 se těším na drndění 😅 😅

kaleilah
5. lis 2009

janka já měla podle MS 29.10. jenže po porodu jsem dostala jsen jednu MS a hned otěhotněla, takže si nejsem jistá na kolik se na ten termín můžu spolehnout. Bojim se že v případě vyvolání mě budu chtít vyvolávat brzo 😉 i když pořád je možnost odmítnutí vyvolání, a na to já spolíhám 🙂

bocinka
5. lis 2009

leni, já myslím, že ten kompot je ještě lepší než džusík....

janka... Coletto Austin 3... chtěla jsem trojkolku, je oranžovo černý, sice jsem se trošku tápala po tom ho doskládat, ale je prostě úžasnýýýýý... Terrinka (pes) už leží dole v košíku... 😀 taky se jí líbí... Za chvíli si pro kočár přijede tchýně... 😒 prý mi ho až do porodu nedá...

Kali, odmítla bys??? 😒 to nevím, sice i doktor je jen člověk, ale asi ví co dělá... 😖 neriskovala bych zkaženou plodovku, nebo tak... radši ještě pobumbej ten "kouzelný nápoj" a uvidíš... 😅

kaleilah
5. lis 2009

boci, já jsem právě toho názoru že doktoři se až moc zbytečně pletou do všeho 😉

jankanej
5. lis 2009

kal to je jedno, cyklus máme každá jinej a to taky datum ovlivní ale počítá se to cca datum posledního dne ms + 7dní - 3 měsíce + rok dopředu...tak to počítá většina dr, ale je to samo orientační, ale pokud ti to vychází podobně tak bys měla na vyvolávačku tedka nekdy jít...ale každej dr nechává různě dlouho fyziologicky jsi těhotná +- 40 týdnů jakmile se překročí hranice 42tt tak bys měla porodit, ale většina to vyvolává dřív páč placenta už nefunguje na 100% a pro mímo to není ideální

bocinka
5. lis 2009

tak to jako jo... taky moc neposlouchám... 😕 ale zelenou vodu bych moc neriskovala... 😀 Kali, je pravda, že to máš těžké s tím termínem dle poslední menzes, když to máš hned tak po sobě...

jankanej
5. lis 2009

holky já si udělala nápoj ale místo džusu rozmixovala merunky...já to nepozřu...je to horší než s džusem a poblila jsem se 😝 asi to nedam...tak tedka jsem odkázaná na indukci 😖 😖 😖 chjo...jsem nečekala že se mi z toho udělá tak blbě, tak si tady počkám až všechny teda odrodíte a pak dám vědět no... 😵 jediný hlt mi zůstal v žaludku ale to asi nebude mít význam

lenises26
5. lis 2009

Janka,podle utz jsem 38+5.Není to brzy zkoušet ten koktejl?Nemám raději počkat?Jsem na vážkách,ale už bych chtěla mít toho prcka u sebe.

Kal,tak já to pak zkusím s tím kompotem.Bydlíme na vesnici a tady fakt nemám šanci džusík sehnat 😖 .

marti123
5. lis 2009

JAnko- mě stačí jak to smrdí, takže nemám páru zda to vůbec vypiju... 😒

lenises26
5. lis 2009

Jejda Janko a to já si chtěla taky připravit koktejl z rozmixovaných meruněk,i když kompotovaných.Tak teď nevím,jestli do toho mám jít nebo ne. 😨 😨 😨

jankanej
5. lis 2009

já nevím jakej máš žaludek mnohým to neudělalo nic, já jsem radši naráz vypila tekutý tohle je moc tuhý do krku nešlo to prostě
jako dá se to ale rychle a rychle pak ten hlt kořaly ta to trochu přebije ale pak jsem na to chlastala aby to šlo z pusy ten pach toho ricinu

bocinka
5. lis 2009

janka - fakt je to tak hrozný??? holky já přemýšlela, že kdybych si to dávala, tak dám toho džusu prostě hodně, v žaludku se to stejně smíchá... 😝 a rozředí....

Marti, kolíček na nos....

Leni - každej má jiné chutě....

pettru
5. lis 2009

ahoj holky 🙂
prispeju sem svoji zkusenosti s ricinovym napojem ... poprvy sem ho zkousela 4.den po terminu a nic... po druhy sem si dala 7.den po terminu pekne na noc a druhej den se mala narodila...ale nevim, jeslti mi pomoh ten napoj nebo spis kombinace...mela sem strach, ze mi budou porod vyvolavat, tak sem byla rozhodnuta zkusit vse... takze rano u dr. hamilton(vubec sem necitila), pak sex, pak strasne dlouha prochazka (myslela sem, ze uz nedolezu domu), potom horka vana a na spani ricinak 🙂 ve tri rano sem se vzbudila, trosku me bolelo bricho, po chvilce ve mne 2xluplo, lekla sem se..tak sem sla radsi na wc a cestou ze me zacla crcet voda 🙂 ale v cem mi teda ricinak pomoh, bylo dokonale ocisteni pred porodem 🙂 po klystyru uz ze me skoro nic neslo 😉
tak "na zdravi" 😉

bocinka
5. lis 2009

pettru, krásnej příběh.... 😀

marti123
5. lis 2009

Holky- teď jsem si pobulila jako kráva s prominutím, tak jsem skoro poslednmí kdo z diskuze ještě neporodil...normálně jsem tady řvala jak malá..mě už to psychicky normálně ubíjí..já ten riciňák vypiju asi ještě dneska nebo zítra!! Už mě to fakt neba...

bocinka
5. lis 2009

marti... z čeho jsi zvracela??? 😨

marti123
5. lis 2009

Boci- Ne zvracela, ale brečela!!! Jak už maj skoro všichni mimi doma a já tady čekám na smilování boží!!!!!!!! Ještě k tomu se mi zdá, že mám břicho pořád strašně nahoře...Jakoby tam byl malej nějak zaklíněnej nebo co..Já prostě nikdy neporodím... ☹

bocinka
5. lis 2009

marti - promin, špatně jsem to přečetla... 😒 Nebuuuuul.... bude to dobrý a porodit musíííš.... 😅 budeš po tom ještě radši až to budeš mít za sebou....

marti123
5. lis 2009

Boci- já jsem si tak říkala že budu ta šťastná co to na ní přijde týden před termínem a tak, na diskuzi kam chodím se pořád tak kecalo a teď už maj všichni mimísky doma a já si nemám ani s kým popovídat.. ☹ jsem doma sama jako kůl v plotě..všichni známí jsou v práci a já už fakt nevím..

bocinka
5. lis 2009

marti, moc se tomu poddváváš, to se prostě stává, že se přenáší... 😒 je to blbý, ale je to tak... Já nevím jak na tom budu, ale je lepší přenášet, než mít mimi třeba ve 30 týdnu a nemít ho u sebe tak jako tak a ještě se bát o jeho zdraví...

marti123
5. lis 2009

Boci- já vím..máš pravdu, prostě mám nějakou depku...
Jdu do vany, zatim pa

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru