Nápoj k vyvolání porodu podle Ingeborg Stadelmannové. Vyzkoušely jste?

petja
14. črc 2008

Holky, chtěla bych vědět, zda jste některá vyzkoušela nápoj podle PA Stadelmannové, o kterém píše v knize Zdravé těhotenství, přirozený porod. Jde o ricinový nápoj. Děkuji za příspěvky. Je to takový můj průzkum...

bocinka
13. lis 2009

Davlu, vždyť už přenášiš, nemůžou Tě jen tak poslat domu... 😉

Sparka... a kdy sis to dělala??? jako po termínu, nebo v termínu???

lenises26
13. lis 2009

Davli,ani u jednoho těhotenství jsem neporodila sama,vždy mi dali tabletu,takže nevím jaké to je,když to přijde samo.Nemůžu ano porovnat jestli jsou při umělém vyvolávání bolesti větší nebo menší.A teď už bych si to taky chtěla rozjet sama a né zase tabletou ☹ .Jinak ti moc držím palce,aby ti to vyšlo.Budu na tebe moc myslet a podávej info......snad vám taky neodvezou počítač 😀 😀 😀

Bocinko,Mě to píše do toho grafu od 17.týdne:
17.tt.........0
21.tt.........0
26.tt.........1
29.tt.........3
33.tt.........4
35.tt.........5
36.tt.........5
37.tt.........6
38.tt.........6

Tobě píše CS?Jaké ho máš ty?

bredmax
13. lis 2009

tak jsem byla zase dvakrát na wc,ale jinak nic víc,je mi teda divně,ale né porodně 😢
monitor dobrý,něco málo tam bylo,ale žádný zázrak

a mám CS 6 😕 popravdě řečeno ani nevím co to přesně znamená,no jsem ostuda,druhé těhu,to bych mohla být vzdělanější 😀 😀 😀

davlu,tak já nastupuju taky v po do porodky 😒

sparka
13. lis 2009

bocinka:zuza se narodila přesně 38+0 🙂víš já už jsem nemohla tak sem si říkala zkusím to a vyšlo tooo

bocinka
13. lis 2009

sparka, hezkýýýýý.... 😀

leni... CS mám 0.... ale graf v průkajdě vůbec nemám....

jajik25
13. lis 2009

davlu a bredmax - nebudete kdyžtak sami kdo nastoupí v pondělí do porodky,pokud nám to nezabere,jedu v tom s vámi

marinka
13. lis 2009

Sparka, tak to mi dáváš naději, že by to u mě taky mohlo zabrat, zítra budu 38+1 😀

sparka
13. lis 2009

marinka:myslím že to vyjde,jen můžu se zeptat jak vypadal tvuj první porod?v pohodě?bez vyvolávaček a vnějších zásahu?

davlu
13. lis 2009

Tak holky, sakra, musíme ty děti rozhejbat aby jsme to do ponndělka stihly odrodit. 😉

Jinak info po vypití...po panáku se mi trochu šoufl a motá se mi hlava (byl to můj první panák tvrdého alkoholu 😅 ) a teď jsem byla umýt nádobíčko po tom koktejlu a dělalo se mi dlbě z toho jak mi to smrdělo (ale až teď, při pití ne), no a zatím ten riciňák jen cítím, když si krknu... 😕 fuj....jo a v žaludku mi teda škrundá slušně...

bocinka
13. lis 2009

davlu, aspoň, že ses nepozvaracela, informuj dál...

davlu
13. lis 2009

Dál...nevím, po jak dlouhé době se tak jde prvně směr wc, každopádně, já tam teď letěla (takže prví očistec po 2 hodinách).. Ale určo to bylo ricinem, protože jsem si dala rozmixované meruňky, vznikla z toho spíš pěna a pěna ze mě teď odešla...ale jinak mi nic není, ani blbě od žaludku, ani pocit na zvracení, ani Ň...

jitie
13. lis 2009

davlu, koukám, že začínáš už i nápojem 😀 takže dneska večer ať ti v Hořovicích rezervujou sál 😉 😀

jitie
13. lis 2009

marinko, jen si počkej až na tebe přijde řada, abys nepředbíhala ostatní z tématu, jedeme hezky podle tabulky😀 😀

davlu
13. lis 2009

Jiti, tys nás tady našla. My se tady zašíváme. No jo, tonoucí se stébla chytá... ☹

sparka
13. lis 2009

davlu:myslím že ten nápoj zabýrá,mě ale fakt nic nebylo ani wc neproběhlo ale za dvě hod.už začly bolesti

davlu
13. lis 2009

Sparka, tak jsem na záchodě byla 2x...jediné, co mi je, tak že břicho mám jak šutr..ale to je u mě každý večer, jinak nějaká křeč v břiše, co by měla vyvolat pohyb dělohy, to ne. Prostě jsem si skákla na záchod, ale nic víc, nic míň. Ještě, žes mě uklidnila, že naděje je... 😉

sarinkaa
13. lis 2009

ahojky holky, tak jsem tu nová, riciňák doma a koukám jestli do toho jít nebo ne 😀

davlu
13. lis 2009

Ahoj Sari. A kdy máš termín?

davlu
13. lis 2009

Tak proběhla další očista střev, ale nic víc... ☹

jitie
13. lis 2009

davlu, já tě najdu všude 😀
koukám, že to nezabírá tak jak by mělo co??Tedíkovi se u tebe asi hodně líbí a nebo holt čeká až se trochu oteplí, teď o víkendu má být až 15 😉

marinka
13. lis 2009

Sparka, první porod byl přesně na termín, den předtím jsme sexovali a vyvolalo mi to tvrdnutí břicha a druhý den byly na monitoru už pravidelné kontrakce, tak jsem byla poslaná do porodky, kde mi dali akorát nějakou urychlující injekci 😉

Tak já mám riciňák doma, manža ho sehnal ve třetí lékárně. V první na něho hleděli jak na blázna, ve druhé ho zrovna neměli a ve třetí si mohl vybrat, jestli chce deci, 2 deci nebo půl litru 😀 😀 Tak mám decku 😵
Zkusím ho teda až v neděli, zítra jde nakonec manža pracovat..

Jitko, myslím, že přede mnou už je jenom dagmarka a pak lucka, ale jenom o den 😀 Tak to by zase tak velké předbíhání nebylo 😀

Davlu, ach jo, tak že by to nezabralo? ☹ Tak to u sebe nevidím moc nadějně, když ty jsi už 41 tt a já teprve 39 😒

jitie
13. lis 2009

marinko, zas tak velký předbíhání to nebude 😀
tak hlavně, aby to zabralo 😵

já ho zkusím taky,ale až těsně před termínen
ten olej se sežene v lékárně????

marinka
13. lis 2009

Jitko, já se spíš bojím, že to nezabere, ale chci to prostě zkusit..když teď nic, tak ho zkusím znovu až těsně před termínem..
JJ, v lékárně, ale je to na delší lokty, často ho nemají..

davlu
13. lis 2009

Holky...

Jiti, mu naplácám přes zadek, hned jak vyleze, pacholek, takhle mě trápit... 😀
Pokud bys to chtěla zkoušet, kup si ho raději přes net od Saloosu třeba. V Berouně to nejde sehnat... ☹

Jinak, se divím, že stíhám napsat těch pár řádek, protože už hodinu nevylézám z wc (když nic víc, tak očista bude dokonalá)... 😝 😝 😝 ...ale jinak mi nic není...

bocinka
13. lis 2009

Davlu, víš, že první je klystýr a pak až porod.... 😀

davlu
13. lis 2009

A ba jóóóó... 😀 😀 😀

jajik25
13. lis 2009

holky na mě to sice nezabralo ale mám takový pocit že mě to aspoň načalo protože od tý doby mám poslíčky mnohem silnější,dneska ten koktejl možná ještě zkusím

kaleilah
13. lis 2009

davlu, umě se to začalo taky rozjíždět až po 4 hodinách, pak bylo pár malých kontrakcí, nevěděla jsem jestli to nejsou poslíčci, po vaně mi to přestalo úplně tak jsem si nadávala že jsem si to zastavila 😀 a hodinu po vaně se to najednou z minuty na minutu rozjela po dvou minutách, běhěm 15 minut už to byla pořádná síla 😀 😀 😀

Takže pro orientaci, časově:

16hod vypito
20hod průjem
21hod vana a nic...
22hod kontra najednou po 2 minutách
00:05 příjezd do porodky
01:15 příjem, na 2cm
2:33 ADRIANKAAAA 😵 😵 😵

kaleilah
13. lis 2009

jo jinak podle duly se to má rozjet od 3-6 hodin, když po 6 hodinách nic tak už asi nic nepřijde...
Jo doporučuju si namazat prdku rybilkou, já jsem v autě nemohla ani sedět jak jsem byla odřená 😀

dagmarkaaa
13. lis 2009

ahoj holky, lezu vám sem abych se něco dozvěděla o tom zázračném lektvaru 😀, marinko, jit, boci jsem vás tu našla ha prosincovky moje 😵
příští týden teda začnu obíhat lékárny a shánět ten olej, snad to nebude moc trapas 😅 ráda bych porodila do termínu páč po něm bude má porodka na týden zavřená tak snad to výjde 🙂

holky hlavně těm co maj po termínu přeju porod co nejdříve, je to asi pěkně na palici žejo?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru