Nápoj k vyvolání porodu podle Ingeborg Stadelmannové. Vyzkoušely jste?

petja
14. črc 2008

Holky, chtěla bych vědět, zda jste některá vyzkoušela nápoj podle PA Stadelmannové, o kterém píše v knize Zdravé těhotenství, přirozený porod. Jde o ricinový nápoj. Děkuji za příspěvky. Je to takový můj průzkum...

cazadora
14. lis 2009

sem napnutá s váma 😉

jitie
14. lis 2009

ty jo, pořád sleduju jak to s váma vypadá 😕 🙂

sarinkaa
14. lis 2009

zatím nic, ale já to vypila těsně před 16:00hod. tak jsem na trní pořád , nebojte průběžně budu informovat

cudlinka22
14. lis 2009

Teda holky, jsem napnutá s vámi 😎

lenises26
14. lis 2009

Ahoj holky,už z chuti porodit brouzdám po stránkách a na jedné jsem našla toto:

Ricínový olej

Má projímací účinek, způsobí skutečně mohutný pohyb střev, jak postupovat:

- sníst 2-4 lžíce neochuceného ricínového oleje jako počáteční dávku, je stravitelnější smíchaný se stejným množstvím pomeranč. Štávy a lžičkou jedlé sody, rychle promíchejte, vypijte rychle a najednou

- po 2 hod. vypít další 2 lžíce stejným způsobem, po další půlhodince další dvě lžíce

- tři dávky by měli stačit, více by se brát nemělo

Nepředpokládejte že se stahy dostaví okamžitě.

cazadora
14. lis 2009

jezis to je jeste vetsi drastarna brr

kaleilah
14. lis 2009

sarinka, to je děs ty nervy jestli to vyjde, co? Zkus si na chvilku lehnout a prspat se, já vim že je to hrozně těžký, já byla úplně ledová, nemohla jsem zabrat, nervíky pracovaly...a ještě že jsem měla tak rychlej porod, ke konci jsem byla fakt hodně moc unavená 😉

sarinkaa
14. lis 2009

Kaleilah no je to popravdě na prášky.Byla jsem ve sprše, pořád tady popocházím, no děs.ještě že tu mám u sebe aspoň ty moje dva chlapáky

kaleilah
14. lis 2009

sarinkaa, normálně úplně myslim na ten můj minulej tejden, ufff. jsem ráda že už to mám za sebou, ještě jednou míttakový nervy tak z toho porodim 😀 😀 😀

Taky pořád přehrabuješ tašku jestli máš všechno a udílíš poslední rady, jako by ses malýho nechystala opustit na 3-4 dny ale minimálně na měsíc? 😀 Ze mě už byli doma taky na nervy, první dostal průjem MM, byl ze mě úplně vystreslej 😀

marinka
14. lis 2009

No tak mě už začíná slušně tvrdnout břicho a pobolívá,i záda, ale zatím teda netuším, co se z toho vyklube, jestli to nebudou jenom poslíci..Na záchodě jsem byla jenom jednou, takže to na mě zatím moc projímavě nepůsobí 😉 Je to tři a půl hoďky od vypití..

sarinkaa
14. lis 2009

Kaleilah no popravdě tašku ani sbalenou nemám 😀 😀 😀
pořád si říkám, že to přece nemůže zapůsobit, a na odchod od malýho jsem připravená ,ležela jsem už v 31tt. an rizikovým takže to chlapi zvládnou

Marinko já mám občasný pobolívání v podbříšku, uvidíme co se z toho vyklube 😉 držím pěstičky

lenises26
14. lis 2009

Marinko,já začala běhat až 4,5 hodiny po vypití.Ale držím ti palce,aby ti to vyšlo 😉 .
Sari,tobě je držím samozřejmně taky 🙂 .

sarinkaa
14. lis 2009

holky moc děkuji, snad budeme pro Vás ostatní pozitivním přínosem 😉

sarinkaa
14. lis 2009

Kaleilah vidím, že se ti jmenuje syn stejně 🙂 a kamarádka má chlaepčka Daniela a holčičku Adrianku 😉

my budeme mít Daniel a Sára 😵 😵

marinka
14. lis 2009

lenises, aha, tak to asi teprve přijde 😀

bredmax
14. lis 2009

Mari já byla taky poprvý do hoďky a pak asi až za 5hodin a v noci jsem se nemohla ani přetočit,jak mě to dole bolelo,tak jsem si myslela,že by,no a jsem tady pořád,ale třeba na tebe to zabere 🙂

marinka
14. lis 2009

bred, jako ono je to furt 50 na 50, břicho pobolívá, ale žádná hrůza a je to spíš furt, než po nějakých intervalech, takže myslím, že z toho spíš nic nebude 😉 Ale tak jsou to 4 hoďky, ještě si dávám ty dvě hodiny 😀

kaleilah
14. lis 2009

holky já jsem na vás zvědavá 😀

jo a co davlu?

sarinkaa
14. lis 2009

tak já teď mám pravidelný bolesti, ale to může zase přejít.Jsem fakt zvědavá

kaleilah
14. lis 2009

Sari, a velý? a jak často? vanu jsi dávala?

sarinkaa
14. lis 2009

ješte ne, nejdřív čekám až malýho dáme spinkat, pak sednu k TV a budu sledovat čas, popř. se naložím do vany a uvidím jestli to přestane nebo ne, podle toho bych to poznala
jinak já bych řekla, i když to časově zatím nesleduji že jsou hodně často

kaleilah
14. lis 2009

taky jsem to ze začátku nestíhala sledovat, byl akorát čas uspávání 🙂 Jééé, já ti to přeju 😵

jitie
14. lis 2009

teda holky to je napínavý 😀
sari, držím palce, ať je to ono 😵

sarinkaa
14. lis 2009

no bolesti pořád, měla jsem první pořádný průjem 😀 a chystám tašku raději,abych tady v noci neplašila a nebudila mrňouska.A jestli se to zastaví tak mě škrábne, protože to začíná být masakr

kaleilah
14. lis 2009

sari, tak to už se připravuj, to vyjde 100% 😉 když už to začíná být nepříjemný a zesiluje se to...bylo to o dost silnější hned od začátku než v prvním těhu a rychlej rozjezd, tak snad to budeš mít taky tak a pak i rychle za sebou 😵

jitie
14. lis 2009

taky si myslím, že to vyjde 😵
tak šup zabal tašku a připravuj se na prťouska 😵

sarinkaa
14. lis 2009

mám strach i jít do té vany abych to nezastavila.Malej šel spinkat, jen at to nepřestane ,když už to vypadá celkem dobře

sarinkaa
14. lis 2009

já to snad ani nepoznám, já měla první porod vyvolávaný 😀 😀 to je zákon schválnosti, beztak to přejde a já budu akorát zklamaná.Vím, že tady psali i holky, že měli bolesti a pak jako když utne.Tak já si dám chvilku pauzu se psaním a napíšu až se opravdu něco bude dít.Buď napíšu ,že to skončilo a nebo ,že se jede.kéž by to druhé

kaleilah
14. lis 2009

sari, já jsem měla od osmi do věčera"sem tam něco", po vaně to úplně přešlo, a rozjelo se to už fakt hustě kolem desátý-takže asi za hodinu a půl. Tak si myslim že jestli už je všechno připraqvený tak už to jen tak nezastavíš. To jsem chtěla udělat jednu chvíli v autě, zašpuntovat se a odložit na jindy 😀 😀 😀

sarinkaa
14. lis 2009

tak to možná budu chtít potom 😀 😀 😀 😀 ,ale teď raději ať už nemůžu couvnout

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru