Nápoj k vyvolání porodu podle Ingeborg Stadelmannové. Vyzkoušely jste?

petja
14. črc 2008

Holky, chtěla bych vědět, zda jste některá vyzkoušela nápoj podle PA Stadelmannové, o kterém píše v knize Zdravé těhotenství, přirozený porod. Jde o ricinový nápoj. Děkuji za příspěvky. Je to takový můj průzkum...

bocinka
12. lis 2009

Cudliii, ty tady semnou zůstaneš, vlastně.... 😉

lenises26
12. lis 2009

Bocinko,budeš tu se mnou,já tu budu strašit ještě asi pěkně dlouho 😀 😀 😀 ... ☹ ☹ ☹

bocinka
12. lis 2009

Leni, a to každej kecá, jak je každý porod lehčí a rychlejší a že se nepřenáší po dvou dětech, hm??? 😅

cudlinka22
12. lis 2009

Lenis, neboj, my Tě s Bocinkou nepředběhneme 😎

bocinka
12. lis 2009

Lenises, tak na nás počkáš, mno.... měsíc sem, nebo tam.... 😀

Ne, neboj, já se vsadím, že do pondělka porodíš... 😅

rennik
12. lis 2009

boci mě taky vždycky vyšetřoval ale dneska nic, podíval se jen ma výsledek z monitoru a zeptal se jak se mám a objednal mě na příště ale mě už týden pobolívá břicho tak jsem byla zvědavá jak to pokročilo jaký je čípek nebo tak no a vím prd.. ☹ tak jsem si říkala že vyzkouším ten koktejl když mám furt poslíčky a uvidím co bude 🙂

bocinka
12. lis 2009

renni, tak jsi mu měla říct, že se necítíš OK, tak by Tě, nevyšetřil, ne???? 😒

rennik
12. lis 2009

no mě to v ten moment ani nenapadlo se přiznám

rennik
12. lis 2009

panečku kdyby to tak chtělo zabrat ☹ už to fakt chci mít za sebou ať už to bolí jakkoliv jen ať už je venku

cudlinka22
12. lis 2009

renni, ty čekáš první?

rennik
12. lis 2009

cudli jj první 🙂

bredmax
12. lis 2009

leni mám obavy,že já budu další na koho to nezabere,bohužel 😠 😠 😠

rennik je divný,že nevyšetřoval a chápu,že Tě ani nenapadlo mu o to říct,člověk je občas tak mimo 😝

a jinak riciňák mám,takže večer jdu do toho,mám ho 50ml,to je dostačující co 😀 😀 udělám to asi z těch 25ml 😝

cudlinka22
12. lis 2009

rennik, a jaký jsi měla CS na předchozí kontrole? Protože jestli máš do termínu ještě čas, porodní cesty nenachystaný a navíc rodíš poprvé, tak by Tě mohl koktejl jen potrápit.

bocinka
12. lis 2009

bred, to si nesmíš připoouštět, prostě to vypiješ, za tři hodiny půjdeš na záchod(aspoň třikrát), za 5 hodin jedeš a za 9 je miminko na světě, jo??? souhlas??? 😝

renni, ja tam vždycky jdu a říkam si, co jí všechno řeknu a pak taky neřeknu ani polovinu... 😀

marinka
12. lis 2009

Bred, budu držet hrozně moc palce a dej nám info,jo? 😵

bocinka
12. lis 2009

bred, budeme čekat na info... 🙂

rennik
12. lis 2009

jj přesně já si taky vždycky říkámže se ho poptám a ono potom prd, nějak na to úplně zapomenu...

cudli on mi do průkajdy cs nepíše, jen vím že jsem měla minule čípek zkrácený na 2cm...tak mě to štve že nevím jak jsem na tom teď, předtím psal vedle toho č2x ještě /4 tak možná tím myslel to CS..

bredmax
12. lis 2009

boci,no já souhlasím,ale co na to prcek,teda nevím 😀 😀 😀

samo dám vědět,kdybych náhodou jela,ale abych tam nejela jen s průjmem,už vidím ty chytrý sestry,ale mladá paní to nerodíte,to máte jen střevní potíže 😀 😀 😀 😀

bocinka
12. lis 2009

bred, řekni miminku, že mu to vzkazuje teta Bocina a tak, že to musí splnit... 😝

davlu
12. lis 2009

Rennik, co ty tady, jsi utekla z listopadovek...ahóóóóój...

Tak holky, neměla jsem teď dva dny až tolik času, tak jsem vás jen občas dočetla. Mě Dr. nevyšetřoval vnitřně od půlky těhu až do 40.tt. Teď v úterý jo, ale nic z toho nevím, páč nic neříkal, jen, že to pondělní vyvolávání by mělo jít dobře...No, prý z toho stejně nic nevydedukuje. Někdo je otevřený a rodí až za 3 týdny, někdo zavřený a cesty se mu otevřou během dvou dnů...takže se prý v tobě zbytečně vrtá...

Dnes došel riciňák, tak kdo se ke mě přidá a kopne to tam se mnou? Plánuju to až po zítřejším monitoru, abych se na něm nepo..... 😅

rennik
12. lis 2009

bredmax to jo to by byl asi trapas ale určitě poznáš kdyby něco 😀 to já jako fakt nevín co čekat, pokud neodteče plodovka tak nevím jestli ty bolesti budou kontrakce nebo právě zmiňovaná střevní kolika 😀

jajik25
12. lis 2009

Ahoj hoky tak až dneska jsem se konečně dokopala vypít ten koktejl.Jsem zvědavá co to se mnou udělá.Budu vás informovat

bocinka
12. lis 2009

jajik, čekáme... 😝

marinka
12. lis 2009

Jaji, držím moc palce a jsem zvědavá, jestli zabere! 😵

davlu
12. lis 2009

Taky držim palce, podávej info...jsme napnutý... 🙂

rennik
12. lis 2009

davlu nene neutekla jsem věrná i vám 🙂 tady jsem úplně poprvé informuju se ohledně koktejlu páč už fakt nemůžu, vím že ty na to máš větší nárok ale já už jsem taky vyřízená z bezesných nocí, oteklých noh atd.... Kéž by to chtělo zabrat. 😒

jajik držím palce ať zabere 😉

bredmax
12. lis 2009

tak mám vypito🙂) a uvidíme 😕

davlu
12. lis 2009

Rennik, já tě plně chápu...No když by to náhodou u Tebe nazabralo, tak se maximálně pos.... a Luky si tam bude bydlet dál...a je šance, že se ti narodí klidne sám od sebe a ještě před termínem, ale nezaberere-li u mě, tak je tam šance nulová a čeká nás chemické vyvolávání...Tak ať to dopadne podle představ.

Jo, a kdy, že se na to pitíčko chystáš???

bocinka
12. lis 2009

Holčiny, tak co???? Kakáte??? Zvracíte??? Nebo rodíte??? 😀 😀 😀

marinka
12. lis 2009

bred, a jaký olej máš prosím tě? Jakou značku?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru