Nápoj k vyvolání porodu podle Ingeborg Stadelmannové. Vyzkoušely jste?

petja
14. črc 2008

Holky, chtěla bych vědět, zda jste některá vyzkoušela nápoj podle PA Stadelmannové, o kterém píše v knize Zdravé těhotenství, přirozený porod. Jde o ricinový nápoj. Děkuji za příspěvky. Je to takový můj průzkum...

bocinka
14. lis 2009

sarinka, máš recht, já bych to taky udělala... 😉

bred, tak si to pojď vyměnit, já se nemůžu ani hnout, ráno jsem vysávala celej barák a teď mi fakt není dobře... 🤐

marinka
14. lis 2009

Tak holky, já jsem moc zvědavá, co dneska bude, beru to spíš jako zkoušku, moc nepočítám, že by to už zabralo, když bred a davlu to nevyšlo ani po termínu 😅 Ale od rána poslíkuju a už jsem byla 3x na záchodě i bez nápoje, tak třeba už se něco chystá a olej to rozjede 😉 šoupnu to do sebe ve tři hoďky, manža přijde kolem páté..

davlu
14. lis 2009

Mari...držim palce. Třeba to vyjde. Jestli už jsi trochu připravená k porodu, tak by to mohlo vyjít....Podávej info budeme čekat 🙂

bredmax
14. lis 2009

bocinka,to zase raděj né,jen kdyby ti bylo tak zle od začínající porodu,tak to vyměním 😀 já jsem úplně v duper kondici 😀 😀

mari myslím na tebe 🙂 🙂 🙂

bocinka
14. lis 2009

bred... tak zkus vysávat, myslím, že kdybych byla v termínu, tak už bych byla rodící... 😉

sarinkaa
14. lis 2009

Davlu právě takto byl maličkej, když jsem rodila, ráno mi porod vyvolali, po 7h. jsem se tevřela jen na 2cm , pak se to rozjelo na 8cm, to už mě ale museli dootvírat a malýmu přetahovat lem přes hlavičku a kleštěma ven ,protože nám přestal dýchat.Bylo toho na mě i na něho moc ,proto nechci ,aby se to opakovalo, navíc mám teď noční můry.Rodila jsem minulý rok, sešívali mě hodinu tak snad to bude teď lepší

dnes je přesně rok a půl kdy se malý Daniel narodil , tak se mi to datum líbí, asi do toho půjdu dneska.Sice pořád se bojím,ale ono to přijít musí, třeba to ani nezabere.
teď jedeme jeětě do obchodu tak raději potom, abych se tam nepos... 😀 😀

a ať si říká kdo chce, co chce-pro mě lepší alternativní způsob než chemický vvyvolání

sparka
14. lis 2009

sari určitě do toho jdi dle popisu porodu bych tipovala že to vyjde dej si panáka oleje půl panáka kořaly a rozmixuj kompot merunkový ten maly smíchej a naráz vypij a do dvou hod to začne jako u mě držííjm pěsti

sarinkaa
14. lis 2009

Sparka moc děkuji, to jsem chtěla vědět jaký množství, toho ricinovýho mám 50ml, což je dost, takže jeden panák jo?Půl panáku slivovice a kompot mám 230g meruněk, takže takto to zamíchat a meruňky rozmixovat jo?Ty v...lééé já se bojíím

marinka
14. lis 2009

Tak už jsem to do sebe kopla, jsem z toho byla celá nervózní 😀 Dala jsem panáka oleje, tak dvě velké lžíce to byly, skoro celého panáka slivovice a cca do 300 ml jsem to dolila meruňkovým džusem..Tak jsem zvědavá teda 😵

sarinkaa
14. lis 2009

Marinko a co ty?Už to máš v sobě?

sarinkaa
14. lis 2009

tak já jdu do toho taky a jsem taky jakási nerózní a šíleně a to mi tu pobíhá ještě můj čerstvě 18-Ti m. chlapeček a mnažel se mi směje, že to stejně nezabere. 😀 😀

marinka
14. lis 2009

Sári, držím palce! 😵 U nás s tím manža zase počítá, že to zabere, tak se ho snažím držet při zemi 😀 A ty jsi kolikátý tt??

sarinkaa
14. lis 2009

Mari já jsem 38tt., chtěli mi to vyvolat už minulý týden kvůli těm předešlým komplikacím, u mě miminko bohužel mívá dost nestabilní polohu a zjistili ,že je přesně hlavičkou až dole tak to chtěli uspíšit,ale to by ještě nebylo jakoby "donošené".
Tak mám strach, že se opět otočí , mám dvourohou dělohu a bohužel to tak bývá

cazadora
14. lis 2009

holky držím palce at vám to zabere 😎 ale musí to bej pěkně hnusný ne?

sarinkaa
14. lis 2009

kruci mě prolívá horko až na prdeli 😀 😀 teď mi manžel šel pro slivovicu, jinak už ten zbytek mám namíchaný
Cazadoro za chvilku napíšu jestli jsem se nepoblinkala 😀

marinka
14. lis 2009

Sári, tak to jo..Já mám zase na placentě hematom a dr. se tvářila tak, že by to mohl být ke konci těhu problém, že by placenta nemusela stíhat pořádně vyživovat, takže bych šla na vyvolání hned po termínu..Takže už jsem z toho trochu nervózní, aby mimi mělo vše, co potřebuje a byla bych radši, kdyby už bylo venku..

caz, ten olej nemá skoro žádnou chuť, ale je hodně hustý, takže to není nic moc, když se to pije 😝 Jsem to do sebe hodila na ex 😀

cazadora
14. lis 2009

sari 😀 brr no mě tohle dost pravděpod nečeká, a asi bych stejně neměla odvahu do toho jít, pro mě je teda superhnusnej i maliník

sarinkaa
14. lis 2009

Jééé tak maliník miluju, ten mi fakt chutná a musím říct, že nápoj jsem teď vypila ,ale popravdě jsem měla co dělat.Pila jsem po douškách, protože meruňky byli rozmixovaný na hrubo tak jsem je musela chvilkama pokousávat a po 5-ti min. jsem myslela, že to vyvrátím.Teď už je to fajn, je to ve mě a bude se čekat co se bude dít.
Ale najednou mám prdel pekně staženou jak mám strach

Marinko budeme se navzájem psychicky povzbuzovat ,jo? 😉

cazadora
14. lis 2009

ty jo holky jsem zvědavá jak vám to dopadne 😉

marinka
14. lis 2009

Sári, jasně 😀 Mně se zatím akorát trochu motá hlava z toho panáka, jsem dlouho nejedla 😀 A prďola má z toho škytavku 😀 Týý jo, to letí, už je to hodina po vypití 😕

sarinkaa
14. lis 2009

Marinko 😀 😀 😀 😀 mě je po tom pěkně šoufl, no uvidíme.No mohlo by to teda něco udělat, když už jsme se přemohli ten blivajs vypít

marinka
14. lis 2009

No to jo teda 😀

jitie
14. lis 2009

Marinko, tak už to máš vypítý jo??tak to držím pěsti, ať to zebere 😉

bocinka
14. lis 2009

HOlky, myslíme na Vás.... Ať to klapneeee.... 😝

sarinkaa
14. lis 2009

Bocinko já mám hlavně teď nervy na pochodu, jestli to zabere nebo ne.

marinka
14. lis 2009

Tak já už jsem šla poprvé na záchod 😀 , jinak zatím nic, ale ještě je brzo 😉

sarinkaa
14. lis 2009

dala jsem si tam fotku malýho tak v tom nehledejte mě 😀 😀 😀 😀
Marinko já se normálně bojííím

marinka
14. lis 2009

Sári, já se nebojím, ale jsem napnutá jak kšandy 😅

bocinka
14. lis 2009

uvolněte se... 😉 dýchejte zhluboka...

sarinkaa
14. lis 2009

Bocinko popravdě když už to mám v sobě tak bych si přála aby to vyšlo 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru