Nápoj k vyvolání porodu podle Ingeborg Stadelmannové. Vyzkoušely jste?

petja
14. črc 2008

Holky, chtěla bych vědět, zda jste některá vyzkoušela nápoj podle PA Stadelmannové, o kterém píše v knize Zdravé těhotenství, přirozený porod. Jde o ricinový nápoj. Děkuji za příspěvky. Je to takový můj průzkum...

lenag
12. led 2011

@rachomejtle Ahoj,tak to já taky čekám kdo bude rodit a taky pořád nic,u mě to asi nezabralo,a co ty,už si ho zkusila nebo teprve budeš.

rachomejtle
12. led 2011

@lenag nene ještě mám čas dva týdny,ale kdyby to bylo na mě ,tak bych to brala příští středu 🙂 Mám v čudu plotýnky a sotva lezu ani na posteli už se skoro neotočím.. 😖

olga777
12. led 2011

@lenag No já doufám, že to nemůže ublížit miminku!!! Jsou to prostě kontrakce a jestli ten olej, to snad né (leda v tom, že ho to vyžene ven) a proto bych to opravdu nedělala dřív, než určí lékař (termín, vyvolání, že je už velké-hotové, atd) a ten hlt kořaly, ... to pro jednou přežije 😀 ovšem musíš zůstat u toho jednoho hltu! 😀 😀

lavazza
12. led 2011

Já sem si udělala ten koktejl, dlouho se nic nedělo a včera ve 22:08 sem začla mít bolesti cca po 15 minutách,dalo se to celkem vydržet a pak asi kolem 1:30 bolesti polevily a nic z toho nebylo.Už sem si říkala, že to budu mít za sebou.

brego
12. led 2011

@rachomejtle No ten bylinkář, to byl zase nějakej chytrej pán tvorstva! 😠 Taky by mě to naštvalo, že mi nechce prodat něco jen pro jeho osobní názor. Ach jo, tak snad seženeš někde jinde 😎

medunka1
12. led 2011

@imzadi ja bych si typla, ze u vetsiny prvorodicek to zabira az naponekolikate.. nejdriv to pripravi porodni cesty a pak se teprve rozjede porod.. aspon podle toho, co jsem tu procetla.. 🙂 ta hlenova zatka asi nema moc vliv.. nekomu neodejde vubec.. az na koze.. i kdyz uz je porod rozbehnutej..

medunka1
13. led 2011

@rachomejtle story s bilinkarem dobra.. bych ho poslalal nekam.. 🤐

tak mi to nedalo a nasla jsem si jak vypada odchod hlenovy zatky a ted cumim, ze opravdu nemusi mit zadnou barvu.. http://www.naseporodnice.cz/hlenova-zatka-odcho... takze ten hrudkovatej pruhlednej slizkej 😝 bilek, co ze mne tenhle tejden leze je nejspis ta zatka co? 😀

lenag
13. led 2011

@mar¨Ahojky tak copak už si šla na to vyvolání,pak napiš jak se vrátíš a jaké to bylo,držím pěstičky,pa

rachomejtle
13. led 2011

@brego hoka ten mi dal,celý odpoledne sem na to musela myslet...No nic asi se na to vyprdnu,nějak mám strach,že by to na mě stejně nezabralo.Jen vyvolávání tabletkama u mě trvalo skoro pět dní..
@medunka1 to bych si stejně nepomohla ,byl jak z jiný doby..sem se normálně musela smát a otočila sem se práskla dveřma..
Koukám tady,jak maj skoro všechny dva termíny...Já mám jen jeden i když podle UTZ sem o týden víc,ale to je tak vše...A nebaví mě to už,konečně taky otékám ,včera mi celý odpoledne tvrdlo břicho až do zad i ve vaně a pak to zas přešlo,no jestli to takle fajnový bude až do vyvolávání ,tak mi klepne.Manžel už je z toho taky otrávenej,takže nálada nic moc..

renina66
13. led 2011

Ahoj holky chtela jsem se zeptat.Jsem v 38tt a chtela jsem zkusit jeden z napoju.Nemyslite,ze je brzy?Eminka je hlavickou dolu,takze by podle me nic hrozit nemelo...poradte

renina66
13. led 2011

Ahoj holky jsem 38tt a chtela jsem zkusit nejaky ten napoj...myslim,ze uz by to nijak nemelo ohrozovat miminko,co myslite vy?

renina66
13. led 2011

A jak ,ze se dela ten napoj z koreni?Baby radte :D

rachomejtle
13. led 2011

@renina66 ahoj no myslím že se to má zkoušet až když je termín,protože to zabírá až když je mimiko připravené.Takže zkoušet to takle brzo asi k ničemu není..

renina66
13. led 2011

@rachomejtle mam bolesti v trislech a v podbrisku...myslela jsem,ze jsou to poslicci a tak by to mohlo zabrat.Prvni termin mam 24.ledna.A jak byl ten koktejl s tou skorici,nevis?

rachomejtle
13. led 2011

@renina66 poslíčky můžeš mít klidně i měsíc a porod nikde ...ale vymlouvat ti to nebudu 😉 Holka přesně nevím ,ale když si projdeš začátek tady tý diskuze,tak to najdeš..

renina66
13. led 2011

ja vim no,ale uz je to tak dlouhe a ja cela otekla ☹

medunka1
13. led 2011

@renina66 vsechny recepty jsou na prvni strance diskuse, tak tam jukni.. 😉

renina66
13. led 2011

holky mate s tim zkusenosti nektera co je v 38tt +?

renina66
13. led 2011

@aaajaaanina ahoj predem gratuluji k Tadeaskovi 😉chtela jsem se zeptat jestli si nemela nejake komplikace s malym skrz to ,ze jsi v 38 tt?Jsem bezradna furt nevim jestli mam,nebo nemam .Jsem 38tt a uz je toho jaksi na me moc 😒 a v jakem pomeru si to pila?

olga777
13. led 2011

@renina66 Ahoj, já být tebou, tak to nezkouším. Je to škoda pokoušet se porodit dřív. Pokud nemáš žádné zdravotní potíže (kdy musí miminko dřív a o to by se postarali doktoři), tak je to i zbytečné, pokud není tělo připravené. A to v 38.tt není. Je to škoda, miminku je u tebe nejlíp a jen to, že už nemůžeš je, promiň, blbý důvod (všechny jsme už hotový 😉 ). A na víc by se stejně nic nestalo, tak je to zbytečné. Ještě vydrž, až budeš mít termín, nebo přenášet a pak to zkus. Třeba už to půjde 😉 Zdravím a přeju hodně síly

renina66
13. led 2011

@olga777 Vim,ze to neni duvod a ,ze nam asi zadne neni hej,ale uz je to fakt hrozne 😒 Chtela jsem to zkusit,protoze jedna slecna to tu doporucovala ,ze ji to zabralo v 38 tt a maly je v poradku.

renina66
13. led 2011

@olga777 Vidim,ze mas uplne stejny termin 😉

olga777
13. led 2011

@renina66 tak asi už byla na to připravená. Nevím já bych do toho takhle brzy raději nešla. Ale jak myslíš. Přečti si začátek diskuze. Tam je všechno napsaný
Také jsem koukala na termín 😉

renina66
13. led 2011

Kdyz ja uz se zaroven nemuzu dockat a uz bych to chtela mit i za sebou 😝

aaajaaanina
13. led 2011

@renina66
ahoj,už jsem ti psala zprávu 😉 ....já jen podotýkám,že já měla šílené otoky,a porodní cesty jsem měla připravené

olga777
13. led 2011

@renina66 99,9% je nás na tom uplně stejně. Mě v tříslech bolí tak 3-4měsíce. Někdy víc, někdy míň. Ale to poslíčci nejsou. Mimo to je mi pořád špatně, blbě se mi dýchá, všechno mě bolí, nemůžu sedět, spát, stát, chodit a buch ví co ještě. Jsem oteklá, brní mě ruce a pořád se mi dělají nějaké fleky na obličeji.....no prostě stav k záviděníhodný. Dnes mi ještě zjistila MUDr. vysoký tlak a bílkovinu v krvi. A to jsem určitě na něco zapoměla. K tomu mám ještě jedno dětsko, o které se musím starat. 😅 😝

renina66
13. led 2011

Tak to nezavidim... 😒 Ja mam problemy se žáhou(a to fakt hrozny)v noci se furt budim...Uz ,aby to bylo za nami devcata 😉 Ja se tak nemuzu dockat 😝 Mala me furt tlaci na pravem zebru 😅

teofilie
13. led 2011

Ahoj holky! Taky už se těším, až to budu mít za sebou! Za prvé se na malou moc těším, za druhé jsem jak velryba a bolí mě furt podbřišek. Ke všemu se jí dnes vůbec nechce hýbat...tak jsem z toho trochu nerv.

renina66
13. led 2011

@teofilie Taky me furt boli v podbrisku..a mala se teda hybe ,ale jakmile jdeme na ozvy tak dela mrtveho brouka 🙂 Pak nas musi natacet pres hodinu ☹ Jako velryba se taky citim,pribrala jsem 12 a pul kg a uz nechci vic 😒

olga777
13. led 2011

@renina66 no vidiš to, na žáhu jsem zapoměla 🙂 Dej si víc pod hlavu a také mě pomáhá rennie (nebo něco silnějšího) a moc se nepřejídat. S tím podbříškem, říkala jsi to doktorovi?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru