Nápoj k vyvolání porodu podle Ingeborg Stadelmannové. Vyzkoušely jste?

petja
14. črc 2008

Holky, chtěla bych vědět, zda jste některá vyzkoušela nápoj podle PA Stadelmannové, o kterém píše v knize Zdravé těhotenství, přirozený porod. Jde o ricinový nápoj. Děkuji za příspěvky. Je to takový můj průzkum...

renina66
27. led 2011

@olga777 Ze by uz? 😉

olga777
28. led 2011

ahoj holky tak MatYsek je na svete. Ma 4090g a 54m.napoj zabral, akorad ja jsem se zase neotevrela. proste Mi nejde rodit 😉 jsem stastna, ze to mame ve zdravi za sebou

editah222
28. led 2011

@renina66 Reni ještě nic? Já si jdu právě dát horkou vanu, zítra si ji dám znovu a k tomu svařáček 🙂

@olga777 gratuluju k miminku!

medunka1
28. led 2011

@olga777 gratulace nejvetsi!!! jak ti napoj zabral? mela jsi kontrakce nebo ti praskla voda?

holky, ja se na chvilku loucim, za dve hodiny jedu do porodky.. v sobotu dopoledne budou vyvolavat.. v pondeli jsem zpet.. i s miminkem 🙂

renina66
29. led 2011

@olga777 Moc velka gratulace....zavidim... 🙂 To je teda pekny macek 😀 ...Jak to vsechno probehlo?

renina66
29. led 2011

@editah222 Jeste nic ☹ Od vcerejsiho rana me tvrdne neustale bricho,myslis ,ze by to mohlo neco znamenat?Tvrdne mi kazdou chvili... 😒

renina66
30. led 2011

@renina66 Tak co ? 😀 😝

renina66
30. led 2011

@editah222 Tak co ? 😀 😝

editah222
30. led 2011

@renina66 Nic 😠 Ale aspon jsem si udělala pohodu 😀

renina66
30. led 2011

@editah222 Ja uz myslela,ze jste me v tom nechaly 😀Uz jsem chtela letet pro vino a delat svarak 😀 ...Co rikas na to ,ze uz mi 3 den tvrdne bricho?Vcera vecer jsem nekolikrat volala do porodnice a nikdo to tam nezvedal ☹ chtela jsem se zeptat jestli je vse ok....dneska mam posledni termin 😉

olga777
30. led 2011

holky napisu vam, az budem klid
Ú doma. tady internet blbne.ahoj

renina66
30. led 2011

Holky ja chci rodit ☹ 🙂

editah222
30. led 2011

@renina66 tvrdnutí břicha je v tomhle stádiu těhu normální, mě tvrdne taky 🙂 A dnes mi navic začalo šíleně odtékat mlezivo, manžel tvrdí, že to znamená, že brzo porodím, prý to tak bylo i minule. On si pamatuje i to co já si nepamatuju 😀

renina66
30. led 2011

@editah222 Tak to me tece furt 😀 ....byla jsem si radsi dneska natocit ozvy ,vse je ok 🙂 nakonec se beztak dostanu ,az k te vyvolavacce 😒 vidim to tak ,ze jestli do utery neporodim ,tak si dam ricinak 😝 co ty?budes experimentovat? 😀

editah222
30. led 2011

@renina66 riciňák asi riskovat nebudu 😀 Ale nikdy neříkej nikdy 😉 Třeba budeš patřit k těm co od vyvolávací tabletky do hodiny porodily, moc bych ti to přála.

renina66
30. led 2011

My by jsme sly beztak nejak zaroven na tu vyvolavacku ne?

mobel80
31. led 2011

dobrý den holky , potřebuju radu , i více rad , jak na vyvolání porodu doma , už nemůžu ani chodit , na UZ mi řekli , že už má malej přes 4 kila , ale pozvali si mě na kontrolu až za týden , tak do té doby to prostě nezvládnu. Rodím po druhé a když jsem rodila prvního kluka , tak jsem ještě týden přenášela a narodila se s porodní váhou 4620g. Docela to byl zážitek , rodila jsem normálně. Teď už přenášet nechci a nejradši bych to měla už za sebou. Termín máme 10 února , tak si myslím , že tím nic nepokazím , spíš ulevím nám oboum.
Tak mi někdo pisněte , díky .

bekulkamama
31. led 2011

@mobel80 ahojky Moni 😉 je to dlouhé viď?

bekulkamama
31. led 2011

@mobel80 mě pomohl sex, až moc 😝

mobel80
31. led 2011

@bekulkamama já to dneska večer jdu vyzkoušet

mobel80
31. led 2011

nechápu , proč mě tak trápí , když ví , že je tak velikej

bekulkamama
31. led 2011

@mobel80 zkus ale každému nepomáhá, co červ. víno?

veverka_
31. led 2011

@mobel80 když tady zalistuješ, tak je tady tip na ten ricinový olej, mě radili dlouhé procházky, schody, svařené víno se skořicí a lehnout do horké vany, sex, nějaká ta pupalka, ale to jsou babské rady, taky mám termín dnes a v neděli a ráda bych šla dříve a nic mi nepomáhá

bekulkamama
31. led 2011

kamarádka šla holky nedávno na kontrolu a hádejte 20 minut do kopce a už tam zůstala! ricinový olej? z toho se po... ne? 😀

zuzik28
31. led 2011

Holky, já jsem myslím také porodila díky nápoji. Zkoušela jsem ho teda už tak 14 dní před porodem, protože prý byla malá nachystaná a já jsem byla prostě zvědavá co se stane. Ale měla jsem jen asi 5 hodin kontrakcí, které potom přešly...
Druhou dávku jsem zkoušela až tři dny po termínu porodu podle ultrazvuku. To bylo 12.1. někdy po čtvrté hodině odpoledne. Asi kolem osmé začaly slabé kontrakce, ale spíš jsem měla pocit, že se něco dělo ve střevech 😀 Prostě pořádně jsem se vyčistila...hodněkrát 😀 Tak to šlo asi do dvanácti v noci...kontrakce se střídaly se záchodem. Říkala jsem si, že zase nic...tak jsem si šla o půlnoci lehnout, že to zase zaspím. Ve čtyři ráno jsem se probudila a zdálo se mi, že kontra neustupují tak jsem raději zavolala hlídání pro Ondru a v pět ráno jsme byli v porodce. Já otevřená na 3 - 4 cm...Pak už to šlo ráz na ráz...Vypsání papírů, do šesti hodin monitor, potom nálev (který už samože nebyl vůbec potřeba 😀) a kolem 3/4 na 7 jsem si vyskočila na křeslo. V 7.09 minut se naše beruška narodila. Joo, 5 minut před porodem mi píchali vodu...takže opravdu paráda.
Nevím jestli to bylo tím nápojem nebo tím, že jsem rodila podruhé, ale měla jsem opravdu superrychlý a pohodový porod.
Takže já určitě nápoj doporučuji....řekla bych, že vliv měl. Ublížit vám to opravdu nemůžu....držím všem palce ať máte krásné porody a spokojená miminka.

zuzik28
31. led 2011

@mobel80 já bych vyzkoušela tento nápoj...nic za to nedáš. Buďto se porod rozběhne nebo se max. vyčistíš, pokud nebude mimčo ještě připravené.
Mně teda nepomohl sex, procházky ani teplá vana.

bocinka
31. led 2011

@mobel80 jaktože Tě trápí, mě okamžitě brali, když podle uUTZ přišli na to, že je Sof obřík.... 😕 😕 běž do nápoje, max se vyprázdníš.... vůbec bych se toho nebála, těch deset dní Vám nemůže ublížit, malej je "dopečenej" až dost.... 😅

bekulkamama
31. led 2011

@mobel80 tak prej aj černi vo, skákání po schodech no do toho bych nešla, masírování bradavek apod. erotické hrátky, no to bacha Moni 😀 😀 😀

bekulkamama
31. led 2011

(černé pivo teda) 😀

el267
1. únor 2011

Ahoj , hlásím se po delší době 😉

Tak i já už mám Anežku u sebe. Narodila se plánovanou sekcí 21.1. Váží 2900g a měří 49 cm 🙂
Mě nápoj bohužel nezabral. Ale věřím, že pomáhá. Když jsou cesty nachystaný 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru