Nápoj k vyvolání porodu podle Ingeborg Stadelmannové. Vyzkoušely jste?

petja
14. črc 2008

Holky, chtěla bych vědět, zda jste některá vyzkoušela nápoj podle PA Stadelmannové, o kterém píše v knize Zdravé těhotenství, přirozený porod. Jde o ricinový nápoj. Děkuji za příspěvky. Je to takový můj průzkum...

petja
autor
27. pro 2011

@colin tak to je vidět,že sis to fakt zodpovědně podchytla a moc dobře věděla co děláš! Gratuluju! Oproti prvnímu porodu značka Ideál 😉

mimiiiii
27. pro 2011

Ahoj holky! Dnes mi o tomto nápoji řekla kamarádka a protože máme zítra termín, tak jsem to riskla 😀 V nejhorším se po dlouhé době pořádně vykadím 😀 😀 😀 A nemůžu si pomoct, ale celý nápoj chutnal jako rtěnka 😀 Dopila jsem to před chvílí, tak uvidíme 🙂 Tak mi prosíííím držte palečky, ať malý už vyleze!

petja
autor
27. pro 2011

@mimiiiii ty papkáš rtěnku? 😀

slim6
28. pro 2011

tak sporýš jsem nakonec sehnala ylinkách a dnes po douškách popíjím ten zázračný drink..no ale Vám povím je to teda pěknej humáč bleeee

maky_maky
30. pro 2011

zdravím všechny maminky i těhulky, mám dotaz, zkusily jste některá nápoj už před termínem porodu a pokud ano v kolikátém týdnu a jak to zabralo, nezabralo???kdy tk nejdřív by jste nápoj zkusily?????děkuji moc za odpovědi

marinka
30. pro 2011

@maky_maky Já jsem zkusila 14 dní před termínem a zabralo to v kombinaci se sexíkem 🙂

maky_maky
30. pro 2011

@marinka a nebála jsi se že to bude brzo, nemůže se nic stát když je to dříve??max to nezabere ne to tu myslím někdo psal.

marinka
30. pro 2011

@maky_maky 14 dní před termínem je už miminko donošené, čekala jsem právě na ten 39 tt, dřív bych to nezkoušela, i když teda myslím, že dřív by to ani nezabralo.. Se mnou to tady ve stejný den zkoušela ještě jedna holka, která měla taky 14 dní před termínem a taky jí to ten den zabralo, praskla jí voda 🙂

maky_maky
30. pro 2011

@marinka fakt tak uvidíme no termín mám 21.února takže by to vycházelo abych byla přesně 39 +0 tt tak na 12.nebo 13. února jinak doktor sám mi pri posledním ultrazvuku říkal, že to tipuje spíš na 12. února tak to zkusím a kolik přešně všeho jsi tam do nápoje dala?? a kdy je nejlepší ho vypít neco jsem četla že na noc to zabírá lépe??

maky_maky
30. pro 2011

počkej ale 14 dní před porodem je 38 tt ne??
@marinka

marinka
30. pro 2011

@maky_maky Tak jestli i dr. tipuje, že to bude dřív, tak to klidně zkus kolem toho 12-13. února 🙂 Dala jsem panáka slivovice, panáka oleje a dolila jsem do 3 dcl meruňkovým džusem. Nápoj jsem vypila ve 4 odpoledne a malá se narodila o půl třetí v noci 🙂 Ale nějak mezi desátou a jedenáctou večer mi kontrakce po nápoji úplně přestali, tak jsme pak dali sexíka pak už to byly fofry, Leontýnka se narodila hodinu po příjezdu do porodky 🙂
Kámošky co to zkoušely, tak taky porodily kolem druhé hodiny v noci, když nápoj vypily odpoledne..

marinka
30. pro 2011

@maky_maky Termín porodu je 41+0 tt, ne? Nebo to už pletu?? 😀

maky_maky
30. pro 2011

no já podle průkazky a podle termínu porodu by to vycházelo na 40 +0 je přesně 21. února můj termín porodu tak nevím??

marinka
30. pro 2011

@maky_maky Tak to už možná plantám, vidíš, matka dvu dětí a neví, jak dlouho trvá těhotenství 😀
No každopádně 14 dní před termínem je už mimčo donošené a já jsem měla termín 27. listopadu a nápoj jsem zkusila 14.11..

maky_maky
30. pro 2011

https://www.modrykonik.cz/fotoblog/maky_maky/al... když se kukneš ke mě do alba mám tam odškrtávací kalendář a tam je konec napsanej 40+0

maky_maky
30. pro 2011

@marinka jééé mě se narodila anička 27.listopadu!!

maky_maky
30. pro 2011

@marinka takže jsi ho zkusila 38+1

marinka
30. pro 2011

@maky_maky Jj, máš pravdu, taky jsem koukala na net a všude je, že je to 40+0 😉
Tak to je dobré, já mám starší cácorku Aničku, ale ta je v říjnu 🙂

marinka
30. pro 2011

@maky_maky Jj, 38+1 tt. Ale to už je vlastně 39 tt, ne?? 😀 Ježiš, já jsem v tom už zamotaná 😀

maky_maky
30. pro 2011

@marinka takže termín leontýnky jsi měla v listopadu ju??

maky_maky
30. pro 2011

@marinka a tam jsi to nezkoušela dříve nebo to se narodila v termínu??

marinka
30. pro 2011

@maky_maky Ano, termín Leontýnky byl v listopadu. U Aničky jsem měla termín 8. října a i se 8. října narodila. U ní jsem o tom nápoji ještě nevěděla..

maky_maky
30. pro 2011

@marinka ano říká se tomu buď neukončený 38 tt nebo začátek 39tt jak kdo chce, mě se malá narodila 39+2

maky_maky
30. pro 2011

@marinka jo to já taky ne a popravdě jsem po tom ani nepátrala! 😉

marinka
30. pro 2011

@maky_maky Tak už jsem doma, proto to mám zafixované, že se Leontýnka narodila ve 39 tt, byl to opravdu první den 39 tt 😉

maky_maky
30. pro 2011

takže tak jak jsme psaly 38+1 jako jo???

marinka
30. pro 2011

@maky_maky Jj, 38+1 to už můžeš zkusit 😉

maky_maky
30. pro 2011

@marinka o.k. takže 7.února jdu na to!!! 😀

maky_maky
30. pro 2011

@marinka a zrovna má být úplněk takže to prej taky působí tak uvidíme!!

marinka
30. pro 2011

@maky_maky Tak to budu zvědavá a budu držet palce!! 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru