Nápoj k vyvolání porodu podle Ingeborg Stadelmannové. Vyzkoušely jste?

petja
14. črc 2008

Holky, chtěla bych vědět, zda jste některá vyzkoušela nápoj podle PA Stadelmannové, o kterém píše v knize Zdravé těhotenství, přirozený porod. Jde o ricinový nápoj. Děkuji za příspěvky. Je to takový můj průzkum...

darrcy
28. lis 2009

🙂 ahoj... no, to bychv taky nepřežila být bez pratnera u porodu... snad ti ho povolí..budu ti držet palečky... jinak mě se to taky krátí...koktejl vyzkouším zítra.. dnes se už od rána pouštíme do trochu jiných metod.. 😀 ale asi je to spíše na pobavení, než na vyvolání... tak hezký den všem..

martinaz82
28. lis 2009

tak holky:. já jsem jak na trní, renusatko::: 😲 😲 už jste jeli nebo nebylo zase nic.. furt na tebe myslím...

nursik
29. lis 2009

Ahoj holky, od včera pročítám diskuzi. Jsem 40+5 a porod se nechystá, takže jsem si hned objednala riciňák a příští týden vyzkouším. Mám nastupovat v pátek na indukci, což za boha nechci, stačilo mi to jednou.
Sandule, to myslíš vážně, že je na Kladně zákaz doporvodu u porodu?????
Já tam mám taky rodit, ale teď na poslední chvíli přemýšlím, že snad půjdu jinam, doslechla jsem se pár negativních věcí, tak jsem z toho na prášky a nevím co dělat.
Myslíte holky, že se můžu domluvit v jiné porodce????? Já na Kladno chtěla jen kvůli manžovi, pracuje tam, takže za mnou bude chodit, což stejně nebude, když jsou zakázaný návštěvy ☹

renusatko
29. lis 2009

ahojky holky!! no já nic ☹ v pátek jsme si koktejl nakonec nedělala - syn měl teploty tak se mi ani jet rodit nechtělo... ted momentálně mám v sobě dcl oleje s juicem a hltem slivovičky, tak jsem zvědavá... zítra mám stejně příjem, tak aspoň budu dostatečně vyprázdněná, když už nic.. já teda doufám že mi manžela u porodu nechají - to by byl pěknej mazec, kdyby nee... taky mi kamoška co dělá v porodnici řekla, že u nadstandardních pokojů návštěvy být můžou..?! ted ještě aby byl nějaký volný 😒 přeju hodně štěstí všem a doufám, že Vám napíšu až budeme mít Šimonka doma 🙂 ahojky

rennik
29. lis 2009

Ahoj holky jsem tu po delší době, chci vám jen napsat svou dnešní zkušenost s nápojem... Vypila jsem ho v 10.00, nejdřív se mi z něj chtělo strašně zvracet, ale nějak jsem to ustála, začlo mi tvrdnout břicho takže jsem si myslela že to funguje ale asi po hodině vše přestalo a od té doby jen lítám na WC s šíleným průjmem ☹ tak jako tak jdu zítra do nemocnice na vyvolávání ale chtěla jsem porodit normálně, bohužel to nezabralo a ani to nevypadá že by chtělo zabrat takže všem ostatním přeju hodně štěstí ať nápoj zabere a nebudete mít problémy jako já...

lucie777
29. lis 2009

Tam jsem to sebe před 10 minutama kopla, riciňákem jsem už nešetřila, tak jen doufám, že nestrávím noc na záchodě, ale v porodnici, i když o tom trochu pochybuju..

Renniku, to jdeš docela brzy na vyvolání, tak třeba se to ještě rozjede.. 😉

darrcy
29. lis 2009

🙂 ahoj všem... taky si to jdu právě dát... chutná to teda hrozně.. 😀 kéž by to aspon fungovalo... no, když nic, aspon se vyprázdním... tak držím všem palce.
Renusatko: hlavně, at tam pustí manžela... my máme td stejnej problém..od včerejška je na tom tak i Přerov, takže se taky budu modlit, abych ho tam měla...

lucie777
29. lis 2009

Darrcy, já to dnes zapíjela samotným meruňkovým džusem a dalo se, a to sem fakt citlivka na hnusný chutě, třeba glukózu na cukrovkovej test bych si už nikdy nedala! 😀 A kdy jsi měla termín?

lucie777
29. lis 2009

Už sem to našla, že máš termín zítra.. 😉

darrcy
29. lis 2009

🙂 lucie777: já mám termín dneska...🙂 ale malému se nějak nechce, tak mu chci trochu pomoct... jinak, mě nevadí ani ta slivka, ale ten olej je hroznej... ted to tady srkám... a uvidím, co bude za hodku za dvě... jsem teda hooodně zvědavá... ten cukr mi zrovna nevadil..🙂 bylo to sice hnusné, ale tohle mi přijde horší... asi to máme každá jinak... a ty jsi měla termín kdy..?

darrcy
29. lis 2009

jo..zítra..já jsem pako... už mám zítra...😀 zkrátka 30.11.

lucie777
29. lis 2009

Darr, podle MS sem měla termín 26.11., takže nejpozději 7.12. to budu mít za sebou, ale já bych chtěla, aby mi to začlo doma a manžel se pěkně nervoval, jako že už jedem a tak, nějak se mi nechce přijet naplánovaně do porodnice a čekat.. 😅
Míváš poslíčky nebo nějaký jiný příznaky blížícího se porodu?

darrcy
29. lis 2009

luci, ne, poslíčky jsem měla asi jenom 2x... tvrdé břicho mívám, ale nic extra to není... ted jsem se koukala na tvoje album a měli jsme ten samej problém... tak jsem si myslela, že ten náš prcek trápí jenom nás...🙂 odběr plodovky byl fakt šílenej..ale taky jsem se díky němu dozvěděla, že to bude chlapeček..🙂 já bych hlavně chtěla mít vztahy a prožít si je tak nějak doma..🙂 můj partner mívá cvičení, takže jeho takto rozhodně nepotrápím..🙂

lucie777
29. lis 2009

Darr, jj, nás ze začátku pěkně nervovali, a to sem do alba už pak přestala psát, ale plodovkou to neskončilo, pak se jim pořád nezdály cysty u mozku, takže sme byli ještě na magnetický rezonanci.. Ale díky Bohu, je to za náma, všechno v pořádku, teď už jen mít prďolku u sebe! 😵
Já právě nemám snad žádný posly, jen mě občas třeba 3 minuty bolí v podbřišku a břicho mi asi trochu tvrdne, ale taky to není nic šílenýho.. 😕 Ale teď to opět vypadá spíš na průjem.. 😅

darrcy
29. lis 2009

luci, tak to u nás teda skončilo tou plodovkou a to jsem si myslela, jak je to šílené..vidím, že ani náhodou... mě to zatím nedělá nic... taky už si nepřeju nic jinýho, než ho mít v ruce...mít za sebou ty nervy a v klidu si užívat těhotenství... no..jdu se koukat na tv a jsem zvědavá....🙂 držím ti palce, at ti to dobře dopadne.. kdyby něco, tak já napíšu, jestli se něco stane...🙂 ale byl by to asi zázrak.... ☹

lucie777
29. lis 2009

Darr, taky držím palce, určitě budu taky informovat, kdyby se něco dělo, ale zatím to teda nevypadá, ani sex s Karolínkou nehnul.. 😅 Tak snad se aspoň pořádně vykakáme, ne? 😀 😀 😀

darrcy
29. lis 2009

luci, tak teda nevím..jediné, co potom mám je brutální žravka... 😀 ani na wc mě to nedohnalo... takže nevím..🙂 na to, že to lékarnice nazvala jako velmi drsné projímadlo.... 😢 chjo.. ani nám sex nepomáhá... už nevím co by... asi zítra zkusím ještě ten balon...

lucie777
29. lis 2009

Darr, ještě máš čas, já si to dala v půl pátý a taky ještě nic, teď mě teda začíná bolet břicho a záda, tak jestli nepoletím za chvíli na záchod, vlezu si do vany.. 😅 Prý to chodí po 3-6 hodinách..

darrcy
29. lis 2009

🙂 fakt po tolika hodinách...?? jejda... tak to bych asi měla přestat jíst... 😀 nebot se už 2hodiny cpu vším možným.. jééé... kéž by to zabíralo... to by byla paráda... chtěla jsem mít Maxíčka na Ondřeje..🙂 dej určo vedět, i když z toho nic nebude...🙂

bocinka
29. lis 2009

darrcy, na Ondřeje se rodí ty nejúžasnější děti... 😀 fakt, mě můžeš věřit, mám zítra narozky... 😀 😀 😀 ne, samo si dělám srandu, ale držím Vám palce, oběma, holky... 😅

Já už to chci mít za sebou taky, malá je hoodně velká a tento týden ve středu se svezla níž a vytlačila hemoroidy... ☹ ☹ ☹ v pátek už jsem byla řezat a zítra jdu zase, takže veselé narozky... 🤐

darrcy
29. lis 2009

😕 cooo? hemeroidy se řežou..? 😖 proboha, snad mě to nečeká... můj malej prej vážil před měsícem 3,5kg...ani mi ho ted neváží, jelikož bych odmítala normální porod... 😉 já si myslím, že super lidi jsou na Ondřeje...tak kéž by ten náš max už ven šel...🙂 já pořád nic... jsem naprosto ok... jako nbych si ani nic nedala..až jsem z toho v šoku... 😲

bocinka
29. lis 2009

darrcy, taky jsem nevěděla, že se to dělá... 😒 myslela jsem, že mi dá gumičku nebo něco, ale nedal... zbytečně mě řízl, protože jsem ho měla do večera zpátky a ještě horší... ☹ ☹ ☹ takže si umíš představit jak se těším na zítra, nemyslím si, že jsem hysterka, ale už ted je mi do breku... raději bych porodila.... 😕

bocinka
29. lis 2009

darr, ale nechci tě strašit, někomu se to ztratí samo... to uzná až doktor.... 😅

darrcy
29. lis 2009

bocinka: 😲 no...tak to je drsné.. jako já nevím.. asi je to individuální...asi tak, jako se zácpou v těhotenství... já jsem rozhodně žádnou neměla... 😨 no drahá... tfuj, tfuj, at ti to zítra dobře dopadne.. protože to si teda neumím představit... a hysterka teda nejsi... já bych tam snad ani nešla... 🤐

sandule
29. lis 2009

Bocinko tak s tím hemeroidem mám zkušenost i já jednou se mi ztratil sám a ted asi před 14 dny mi opět vylez ale kašlala jsem na to už je 3tí den opět fuč....ale je to hodně nepřijemný☹držím palečky jsi statečná mě by tam nikdo nedostal☹jak píše Darrcy já trpěla šílenou zácpou a tím asi jak jsem dost tlačila tak mi vylezl☹ale zatím je vše o.k.
Nursik:Byla jsem ted v sobotu na monitoru v nemocnici...zákaz je do všech oddělení...ale ... když mě měřili měli zrovna jeden porod a byl tam přítomen tatínek takže blízkou osobu u porodu asi tolerují...moc v to doufám...ale návštěvy ne...☹je to na pytel☹a můžu se zeptat co jsi zaslechla na tu porodnici? 😖 jinak porodit jinde asi můžeš ale háček je v tom že ve většině porodnicích se musíš registrovat tak aby tě vzali....

bocinka
30. lis 2009

darr, san dobré ránko, u mě byl problém, že žádnou zácpu nemám.... 😢 Sofi mi to vytlačila hlavičkou, proto to prý muselo pryč... 😒

Jinak za chvilku jdu zase, takže mi držte palečky a řeknu Vám jak to dopadlo... 😖

darrcy
30. lis 2009

🙂 dobré ráno všem... bocinka: já jsem to brala obrazně.. četla jsem, že ti ho vytlačila malá...ale myslela jsem, že je to u každé jinak. palce ti rozhodně držím, jelikož opravdu bych tam nešla ani za nic... 😨 já osobně jsem hrozná hysterka, hlavně, co se týká bolesti...

sandule
30. lis 2009

Přesně tak já jsem tak yšílená hysterka...jsi statečná držíme palečky🙂
Holky já na dnešek opět poslíčkovala...já už nevím jak si mám lehnout je to hrozný☹
I ted mě bolí bříško☹

darrcy
30. lis 2009

😠 sandule... nevím, jak moc je to poslíčkování hrozný, protože já jsem je měla tak jednou a žádnej děs...ale na druhou stranu ti tiše závidím, jelikož máš aspon něco naznačující porod... já nemám nic a dneska máááme rodit.... teda rádoby rodit, jelikož prckovi se ven jistijistě nechce... ☹ fnuk.

sandule
30. lis 2009

Darrcy no bolesti to jsou snesitelné ...ale vždycky si říkám tak už..a ono kulový☹
Já mám dnes taky první termín porodu ale asi to nevypadá☹Darrcy ale bud v klidu 😀 zítra je hezčí datum🙂tak si to namplánujem na zítra jo? 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru