Nápoj k vyvolání porodu podle Ingeborg Stadelmannové. Vyzkoušely jste?

petja
14. črc 2008

Holky, chtěla bych vědět, zda jste některá vyzkoušela nápoj podle PA Stadelmannové, o kterém píše v knize Zdravé těhotenství, přirozený porod. Jde o ricinový nápoj. Děkuji za příspěvky. Je to takový můj průzkum...

kaleilah
5. pro 2009

san jj, poprvé jsem měla hrozně malinko, těch 50ml zabralo a v původním receptu je dokonce decka 😝 . takhle v tý lahvičce to vypadá moc ale ve sklenici se to ztratí 😀

sandule
5. pro 2009

kalei moc děkuju 😀

sandule
6. pro 2009

no já jen aby mě to nerozthlo..mamky se ptali na co to chce a ona řekla že pro maminku že je stará a má problém s velkou a oni jí na to řekli že at si to nedává hlavně celý že by jí to mohlo pěkně provejřit 😀 😀 😀 😀 😀 tak abych se jak se říká nevys.... z podoby 😀 😀 😀 😀

bocinka
6. pro 2009

san, snad ne... 😀 😀 😀 taky z toho mám docela strach, když mě teďka prožene i jablko... 😝 tak ten olejík mi dá zabrat.... 😅

sabinina
6. pro 2009

Kalei:50 ml?no,to se nedivím,že ta moje troška nezabrala... 😠 tak příště to zkusím ve větším množství a uvidíme..snad pojedem. 😉

Sandule:ta přinejhorším strávíme nějaký čas na záchodě.. 😀

Holky a kdy se chytáte vypít koktejlek?? 🙂

bocinka
6. pro 2009

sab, my do toho jdeme během příštího týdne... 😝

sandule
6. pro 2009

Sab s Bocinkou do toho jdeme asi ve středu vid?záleží zda ho boci sežene 😉 tak se k nám přidej 😀

jitie
6. pro 2009

ahoj holky,
já nejdřív zkusím to co psala dáša u nás v tématu, ten kořeněný nápoj..udělám si to hned zítra a když to nepomůže,tak jdu do riciňáku 😀 ale musim si ho objednat přes net, u nás ho nikde nemaj,tak snad stihne přijít 😒

jitie
6. pro 2009

sandul a kde to mamka kupovala ten riciňák???

sabinina
6. pro 2009

Jitie:já ho kupovala v lékarně.Bylo to bez problémů,jen se mě lékarnice zeptala kolik ho chci a tím to skončilo.. 🙂

Já do toho taky asi pujdu v týdnu,ve středu jdu k doktorovi,tak uvidím,co mi řekne..

jitie
6. pro 2009

u nás v lékárně ho nikde nemají 😒 já se ptám sandul hlavně proto, že bydlí kousek od nás, tak že bych si zajela tam, kde ho kupovala

sandule
6. pro 2009

Jitíí🙂kupovala mi ho mamka jelikož jsem ho na Kladně v tescu ani v Unhošti nesehnala mamka v Praze objela 4 lékárny a nic a pak ho sehnala na Praze 4 ale musela si pro něj dojet pak až ve čtyři hodiny oni jí ho museli vyrobit...včera jsem si ho lízla teda to je hnus vám povím 😀
Sabinko tak to je akorát ve středu uvidíš co ti řeknou a kdyžtak pojd dotoho s námi 😉 když jsem ve středu na ko tak bych počkala do té středy být tebou a pak se rozhodneš 😉

sandule
6. pro 2009

ale myslím si že by ho měli vyrobit všude přeci...nechápu že je to takový nedostatkový zboží 😖

lucie777
6. pro 2009

Oni ho hlavně někde nechtějí nebo nesmějí prodávat, já taky uspěla až ve 4.lékárně...

sandule
6. pro 2009

fakt jo?
a proč ho nesmí prodávat??
škoda Jitul že si ho mám vzít 50ml☹bych ti klidně odlila....no však třeba do středy porodím tak ti ho nechám 😉

bocinka
6. pro 2009

san, jasný, zítra pro něj jdu... když ho nebudou mít, tak mi ho v úterý doveze maceška... 😝

Sab, se přidej... 😅 jsem zvědavá, jak se budeme lišit v příznacích... 😅

cudlinka22
6. pro 2009

Ahoj holky, já užívala maliník, lněný semínko, dvakrát jsem si dala ten kořeněný nápoj, vyšůrovala byt i s oknama, s manželem pravidelně sexovali, chodili na dlouhý prochajdy a porodní cesty se tím pěkně nachystaly. V sobotu dopoledne, to jsem byla 38+6, jsem si nechala udělat Hamiltona, protože jsem potřebovala přes víkend porodit a druhý den v 19,45 byla malá na světě 🙂 Riciňák jsem nepotřebovala, ale asi bych ho zkusila, kdyby to nešlo samo.

bocinka
6. pro 2009

cudli, jak jako nechala udělat Hamiltona??? 😲 sis řekla??? jak potřebovala porodit??? a bolelo to??? 😅 u nás si asi nemůžu jen tak říct... ☹

cudlinka22
6. pro 2009

Já jsem na porodním sále tak trochu jako doma 🙂 No a můj doktor, se kterým jsem byla domluvená na porod měl nastoupit od prosince jinde, tak by to bylo komplikovaný, proto jsem chtěla ten poslední víkend v listopadu porodit. Ale kdyby nebyly por.cesty nachystaný, tak bych do Hamiltona nešla. A jestli to bolí? Tak trochu... 😉

bocinka
6. pro 2009

cudli, taky bych si chtěla říct... 😝

cudlinka22
6. pro 2009

Ono dost záleží na tom, jestli jsou por.cesty nachystaný, pokud nejsou, tak umí Hamilton dost potrápit, ale nic z toho. A taky dost záleží na tom, jestli to ten, kdo Ti ho udělá, umí pořádně.

bocinka
6. pro 2009

cudli, mno pobavím se s gyndok... 😅 mám totiž pocit, že malá vyleze v březnu... 😀

cudlinka22
6. pro 2009

Neboj, do března Ti ji tam nikdo nenechá 🙂

bocinka
6. pro 2009

snad ne... 😀 😀 😀

ale do Vánoc se mi taky nechce čekat... 😅

sandule
6. pro 2009

boci mě se taky nechce přenášet☹

bocinka
7. pro 2009

Bré ránko,

San, nebudem... 😉 piješ kořeněný nápoj, nebo tak??? já si ho dala včera a posluju už od půlnoci, ale jinak nic... 🙄

vanitka
7. pro 2009

ahojte po dlhom case! bocinka, uz tam mas pekne ciselko! 😉 ja sa odhodlavam namiesat si drink, snad dnes popoludni sa na to dam. este upeciem s dcerkou medovnicky a lupnem ho, co to spravi 😉

vanitka
7. pro 2009

jitie: citam, ze mas problemy zohnat ricinak, skus nejaku predajnu so zdravou vyzivou, prip. ezoterickou literaturou. ja som lekarne rovno vynechala, dula mi poradila toto. a bolo to v pohode, bez zbytocnych otazok. 😝

bocinka
7. pro 2009

vanitka, ještě dneska??? 😉 jůůů a on line??? 😝 budeš nás informovat???

vanitka
7. pro 2009

no, v nedelu nastupujem na SC, tak by som drobca minimalne rada pripravila, ze ho uz idu vytiahnut ☹ ale dost sa obavam, aj ked doteraz som bola hrdinka 😀 no co, nanajvys sa po... manzel lietal tuto noc, ja budem dalsiu 😝
a neviem, ci uplne on-line, ale mozem sem-tam pisnut svoje pocity 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru