Nápoj k vyvolání porodu podle Ingeborg Stadelmannové. Vyzkoušely jste?

petja
14. črc 2008

Holky, chtěla bych vědět, zda jste některá vyzkoušela nápoj podle PA Stadelmannové, o kterém píše v knize Zdravé těhotenství, přirozený porod. Jde o ricinový nápoj. Děkuji za příspěvky. Je to takový můj průzkum...

janca.mareckova
11. pro 2009

Ahojky.....
Tak taky hlásím, že jsem stále 2v1 ☹ Nic se nedělo!!!

Hanik84: Jak ti mohl udělat Hamiltona s tak malým CS???? Já měla CS5 a říkal, že to možná ještě ani nepůjde udělat.... já ho měla v úterý, další 2 dny odcházela hlenová zátka a teď nic.....

bocinka
11. pro 2009

dobré ránko....

san, však jsem Sofi čera vyhrožovala, fže už jí nedám najíst... 😅 ale když já mám taky hlad, že jo... 🙂

Hanik, já včera byla v Kauflandu a jak na sviňu jsem tam potkala bandu holek z práce, málem mě porazilo... 🙄 normální slepičárka... kvok, tys to ještě nevysypala?? kvok, jakto??? kvok, ty máš to břicho... jááááj, jsem myslela, že budu házet rajčata... 😀 😀

bocinka
11. pro 2009

Janca, ani stahy, nebo bolesti??? 😕

vanitka
11. pro 2009

bocinka, tak to ti teda nezavidim, este ze nemam kolegyne 😀

idem, kocky, vonku leje, ja mam nervy z tych vysetreni uz teraz, zase mi naemraju vysoky tlak a budu ma nutit jest nejake lieky... 😠

bocinka
11. pro 2009

vanit, já mám tlak pořád hraniční, tak uvidím v pondělí... 😒

sandule
11. pro 2009

Holky právě ho piju..ten mi teda dává horší hnus sem nepila
☹ 😝

bocinka
11. pro 2009

San, mě to taky nechutnalo... 😒 ale co už... 😀 jo a představa, že bych ho měla pít znova je horší, než pít ho... 😀 😀 držím palce... podávej info...

vanitka
11. pro 2009

boci, ja mavam tlak ukazkovy, ale v tej internej ordinacii mi vzdy vyleti, aj dnes na prve meranie 149/89 🤐 nastastie po druhom merani 128/81, ta Dr. na mna neposobi dobre 😀

ja som prave prisla domov, zjem pizzu, vypijem teply cajik a pojdem si aj ja namiesat koktailik 🙂

sandule
11. pro 2009

Holky mě je z toho uplně zle vždycky když se napiju tak mě to kopne...musím pomalu abych to nevyzvracela
Manžel mi namíchal smrtelnou dávku...50ml oleje velkej panák 6 letý slivovice a rozmixoval merunkovej kompot a dolil troškou merunkovýho džusu no je to hukot!!!

bocinka
11. pro 2009

já měla i před těhotenstvím vysoký tlak, takže to tak gyn bere.... 🙂

vanit, pokolikáté už??? 😀

já se dnes rozhodla, že jdu ven... 😝 přijela sestřenka z anglie a domluvily jsme se, že zajdem do hospody, takže jdu, at si říká kdo chce co chce... bude to i příjemná procházka, nebot hospu máme daleko... pěkně se půjdu vykoupat, namalovat, nachystat a v šest hurá ven... 😀

sandule
11. pro 2009

tak ho mám v sobě holky 😀 teda motá se mi hlava jako blázen jak nejsem zvyklá pít..je to hukot 😀 😀

sandule
11. pro 2009

Boci ty se máš jen jdi příjdeš na jiné myšlenky....hlavně se opatruj 😉

bocinka
11. pro 2009

san... pařit nehodlám, ale aspon mezi lidi... 🙂 mě ten jeden anák bodnul... 😀

vanitka
11. pro 2009

bocinka, pytala si sa, kolky koktail? 😀 stvrty dnes, vcera bola pauza, este zajtra a ak nic, v nedelu ficim na prijem na ten SC 😉

san, si hrdinka! dufam, ze to aj zaberie 😵

bocinka
11. pro 2009

vanit... tobě to snad chutná... 😀

vanitka
11. pro 2009

aj ano, ale doteraz som so 100 ml flasticky minula cca 40 ml oleja, takze to nebolo az take dramaticke 😅

sandule
11. pro 2009

ahoj holky tak se hlásím že proběhl záchod a od šesti každých 5 minut asi kontrakce 😖 bolí mě jako celá děloh a ztvrdne břicho tak uvidíme co dál 😉

vanitka
11. pro 2009

sandule, vyborne! ja som vypila cca pred hodinou a asi o chvilu poletim na zachod aj ja 🙂

kaleilah
11. pro 2009

san, tak jak to s tebou vypadá? 😵 😵 vanitko co ty?

vanitka
11. pro 2009

ja zatial nic, ale mam cas 😉 ale pravdupovediac, je mi na grc, dnes toho oleja bolo asi 30 ml a aj jablckovice mi cvrklo trochu viac 😝

kaleilah
11. pro 2009

jé, tu bych si zrovna dala 🙂 že by san už jela? 😵 😵 vanit, dneska už to vyjít musííííí

vanitka
11. pro 2009

no, neviem, zatial absolutne nic, iba kyselina 😒

san sa uz dlho neozvala, mozno to vyslo a bocinka niekde flamuje 😉

linduskaaa
11. pro 2009

Sandule, drzim paaaaaalce..Bocinko a ty si uzij hezky vecer!

hanik84
11. pro 2009

janca: no já nevím jestli to byl Hamilton, já si nepamatuji jak to jmenovala, jenom vím, že říkala, že udělá nějaký hmat, a pak do mě vrazila snad celou ruku a že to bylo dost nepříjemné, a pak řekla tak jsem tomu pomohla a snad už se ve čtvrtek neuvidíme. No a od úterý mi taky odcházela zátka, úplně to samé co jsi popisovala ve středu to přestalo a pořád jsem tady v celku.
boci: 😀 tak to chápu, já jsem dneska jela do města vyřídit nějaké věci a chtěla jsem něco nakoupit na Vánoce, všichni lidi mi neuvěřitelně civěli na břicho a slyšela jsem za zády: Vidělas to břícho, no asi dvojčata .......... Tak jsem se zbalila a jela domů ani jsem nic nepokoupila, neměla jsem náladu,copak jsem nějaké zvířátko v Zoo.

vanitka
11. pro 2009

holky, idem spat, nic sa nedeje, iba som neskutocne nervozna... neviem, ci to patri medzi predporodne priznaky 😕 dobru noc!

bocinka
11. pro 2009

Bocinka doflámovala... 😅 a bohužel bez následků... jsem prostě netěhotná... 😖

San, závist... mě se nedělo skoro nic... bolest byla, ale třeba pět minut v kuse, za 10 minut zase, pot

bocinka
11. pro 2009

potom znova a tak... ☹

karolola
11. pro 2009

Ahoj, v pondělí budu 39. t a protože mám vysoký tlak budou mi porod vyvolávat dřív.Myslíte že mám zkusit ten koktej z oleje atd.? Petja psala že se má pít až v termínu nebo po. Díky za radu 🙂

bocinka
11. pro 2009

karo ahoj, já ho pila před termínem a nezabral... ☹ jiný holky ho zkoušely v 38 a už mají miminko... 😅 takže je to hrozně individuální... když nevyzkoušíš, nebudeš vědět... 😵

sandule
11. pro 2009

Holky jedu do porodky mylsete na mě

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru