Nápoj k vyvolání porodu podle Ingeborg Stadelmannové. Vyzkoušely jste?

petja
14. črc 2008

Holky, chtěla bych vědět, zda jste některá vyzkoušela nápoj podle PA Stadelmannové, o kterém píše v knize Zdravé těhotenství, přirozený porod. Jde o ricinový nápoj. Děkuji za příspěvky. Je to takový můj průzkum...

petka152
24. srp 2011

@beisis tak potom daj vediet ako to dopadlo, u mna zatial ziadne priznaky bliziaceho sa porodu, akurat mam desny prujem z lneneho seminka co do sebe cpu.to si neviem predstavit co spravi ten olej, kolko toho oleja si das?

beisis
24. srp 2011

@petka152 já tu mám zbytek, tak celej zbytek. Ono když na to člověk nekouká a nemyslí na to, co pije, tak se to dá.

vrkocka
24. srp 2011

@beisis ahojte holky,tez uvazuji ze do toho dnes pujdu

beisis
24. srp 2011

@vrkocka Tak dej vědět, jak jsi dopadla 🙂

vrkocka
24. srp 2011

@beisis to jo sice mam teda trochu strach,,ale max se po tom posejrim ci b¨poblinkam 🙂

vrkocka
24. srp 2011

@petka152 juu to bude sranda,,ktera porodime,,
Holky kolik toho oleje?

beisis
24. srp 2011

@vrkocka říká se tak malej panák oleje, ale záleží na tobě. Jinak fakt se není čeho bát 🙂

petka152
24. srp 2011

@vrkocka ahoj 🙂 drzim palce , daj vediet ci to zabralo, ja to skusim az 3.9 az dovtedy neporodim. citala som skoro celu diskusiu a niektore holky si dali aj 100ml, to mi pride hrozne moc, ja by som sa bala aj 50ml, som myslela ze tak 40ml by som skusila

vrkocka
24. srp 2011

@petka152 oki diky,,,no mam trochu strach,,jako od vcerejska chodim vice na Wc a to nic spatneho nejim,,a zacali me od vcera bolet bradavky,,ze by znamka neceho?

beisis
24. srp 2011

@vrkocka To je spíš ze sluníčka mám to taky 😒

petka152
24. srp 2011

@vrkocka dnes to vypijes? ja nemam vobec ziadne priznaky ze by som mala ist rodit, este aj v noci spim jak spalek, uz by som to mala najradsek za sebou

vrkocka
24. srp 2011

@petka152 jj ale az nejak navecer....manza si zase bude urco tukat na celo,,ze to resim..ja teda jak kdy nekdy usinam k ranu,,ted se divim ze i kdyz je hic,,tak celkem spim,,ale budim se

petka152
24. srp 2011

@vrkocka a v poradni ti co vraveli? uz sa to blizi? mne vcera doktor vravel ze ma hlavicku este vysoko, tak si ani nerobim iluzie

beisis
24. srp 2011

@vrkocka Nezapomeň, že trvá i 4 hodiny než to nastoupí, tak si to pořádně spočítej.

vrkocka
24. srp 2011

@petka152 jj uz cs6 minuly patek,ze se cosi odlupuje s cipku,,a ze hlavicka naleha,,ze proto ty tlaky na konecnik,ze kdyby to prislo,ze by to mohlo byt rychle.ale poslicii nemam

vrkocka
24. srp 2011

@beisis takze pokud to zacne po 4h...tak je to ono,,nebo muzu mit jen posliky a nic?

beisis
24. srp 2011

@vrkocka Můžeš mít jenom poslíčky, poznáš to horkou sprchou. Jakmile se ti to po horké vaně nebo sprše z intenzivní a zhorší, tak jeď.

vrkocka
24. srp 2011

@beisis jj takhlr jsem jela s prvni,,to vana zesilila,,,ted to bude ve sprse...kez by se to rozjelo

beisis
24. srp 2011

@vrkocka budu držet palce já tady zatim umírám z horka a řikám si, že bych dneska snad neporodila ani mouchu.

vrkocka
24. srp 2011

jj kez by to prisla navecir,,akorat by babi musela prijet pohlidat prvniho brouka,,ale zase vecer neni tak silene jak pres den

petka152
24. srp 2011

@vrkocka prve mimco si rodila v terminie?

vrkocka
24. srp 2011

@petka152 4dny pred terminem

petka152
24. srp 2011

@vrkocka ja som prave prenasala, tak teraz sa obavam ze ma to caka tiez. potom napis ked to do seba lupnes 🙂

vrkocka
24. srp 2011

@petka152 nevim zda to nechat na dnesek ci zitrek,,,bo jedu za kamosku,,zta mi ten ricinak koupi a zalezi kdy dojedu domu...kdyz budu doma do 6h..tak to lupnu

vrkocka
24. srp 2011

holky tak to piju,,na zdravi,,ale mela jsem toho necelj panak...neni to tak strasny chutove,,akorat pani rikala ze se nesmi vnitrne,,tak ja nevim

petka152
24. srp 2011

@vrkocka tak posli spravy ako to pokracuje, drzim palce aby zabral

vrkocka
24. srp 2011

@petka152 no myslim zda jsem toho nemela malo

batul
24. srp 2011

Zdravím všechny těhulky a přeji samé úspěšné porody, jen jsem se chtěla po přečtení této diskuze přimluvit ze strany zdravotníka. Nápoj, o kterém tu diskutujete používáme hojně v nemecnici, kde pracuji, jako regulérní prostředek k vyvolání porodu a zažila jsem už na tento koktejl velmi silné reakce s rychlým nástupem kontrakcí a porodu. Proto bych, zvláště těm, co mají citlivé zažívání, chtěla dát k úvaze, zda je vhodné pít tento nápoj doma. Rozhodně nechci nikoho strašit, jen myslet na to, že reakce může být i bouřlivá a mít alespoň doma manžela s autem.

vrkocka
24. srp 2011

zatim me teda spise polejva neskutecny horko asi po tom panaku

vrkocka
24. srp 2011

@batul dekuejeme za nazor,,a proc se to nesmi vnitrne,,nebo to rikaji?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru