Nápoj k vyvolání porodu podle Ingeborg Stadelmannové. Vyzkoušely jste?

petja
14. črc 2008

Holky, chtěla bych vědět, zda jste některá vyzkoušela nápoj podle PA Stadelmannové, o kterém píše v knize Zdravé těhotenství, přirozený porod. Jde o ricinový nápoj. Děkuji za příspěvky. Je to takový můj průzkum...

bocinka
25. lis 2009

marti, podávej podrobné info... 😝

darrcy
25. lis 2009

Bocinka: no dyt... když ho lupnu v neděli.. tak budeme třeba v pondělí na světě...🙂
Martinaz82: Tak to jsem zvědavá... a docela napjatá... i já to chci zkusit..🙂

martinaz82
25. lis 2009

tak holky zatím nic.. jen mám tvrdé břicho ale to mám furt..takže žádná změna.. ani záchod zatím neproběhl...
akorád jsem četla články na začátku a tam byl poměr 1:1 a tady jste ted psali malýho panáka oleje a sklenka dzusu a tu slivku... no a já dala 1:1 takže tak necelou deci oleje a dzus(rozmix.kompot merunek) a malej panák slivovice.. vypít se to dalo to v pohodě jen se bojím zda jsem to nepřehnala s tým olejem ale uvidíme... zatím mám jen rudý líčka asi z nervů..

bocinka
25. lis 2009

Marti neboj, moc jsi toho nedala, někdo dává i tak... a navíc v tom původním receptu je toho opravdu decka... 😅

Rudá můžeš být i za slivky, ale té sis dala málo... 🙂 😀

renusatko
25. lis 2009

ahojky!! tak mám v sobě druhou dávku 🙂 dala jsem si 3dcl hruškového juice (meruňkový jsem nesehnala) půl panáka oleje + hlt slivovičky - sice koktejl vypadá děsivě, ale dá se vypít.. zatím mi ale nic není ☹ zítra jdu do porodnice na kontrolu, tak jsem zvědavá jestli se něco změnilo...a jestli si mě tam už nechají. jsem smířená s vyvoláním porodu (první trval 3dny + revize, takže nic moc) ale ted budu chytřejší a požádám hned o epidurál, ne až pak nebudu moct....

renusatko
25. lis 2009

ale jak tak koukám dáváte i větší dávky 😀 tak třeba zítra...

cudlinka22
25. lis 2009

Ahoj holky, držím palce s koktejlem a jsem zvědavá, jak vám to zabere.

martinaz82
25. lis 2009

tak jsem byla jednou a zatím nic ale neztrácím naději do zítřka si říkám času dost... ještě dám vanu a zkusím poškádlit manžela 😀 😵

kaleilah
25. lis 2009

marti tak hodně štěstí 😀

vanitka
25. lis 2009

babulky, drzim vam palceky! som zvedava na cerstve informacie 😵

loki01
25. lis 2009

a nemuze ten napoj ubizit miminku? Sem cetla, ze ten ricinak projde placentou, mimi se muze pokakat a pak to vdechnout a mit problemy s plicema...ja nefim... 😒

bocinka
25. lis 2009

loki, nevím, strejda, gynekolog říkal, že se nic nemůže stát, pokud těhulka není alergická přímo na riciňák... 😅

loki01
25. lis 2009

aha...tak to ho snad pujdu sehnat...nebo toho meho prcka nikdy nevyzenu 🙂 akorat, ze ja jsem v Anglii a asi mi to tu nikdo neproda ☹

darrcy
26. lis 2009

martinaz82: takže ti to nic neudělala krom nutkání jít jednou na wc..? ☹ to jsem teda zvědavá, jak dopadneme my..🙂

martinaz82
26. lis 2009

ahoj holky tak nic a to jsem vypila konskou dávku, jen ten záchod a taky nic hroznýho, celou noc jsem klidně spala.. tak o víkendu to zkusím znovu... co renusatko??? ještě se neozvala má v sobě druhou dávku...

lucie777
26. lis 2009

Ahoj holky, já po lektvaru taky šla jen jednou na záchod, ale doufám, že v neděli, kdy chystám další dávku, se to už pohne jiným směrem! 😀

kaleilah
26. lis 2009

takže se tu nerodí? 😀

renusatko
26. lis 2009

ahojky!! takže já taky nic... ☹ proběhllo pouze wc a v noci jsme spala v pohodě. z porodnice mě zase poslali domů - kyby prý porod vyvolali, byl by nejdřív v neděli nebo v pondělí, protož se prcek ještě prostě nechystá..(toto už jsem jenou zažila a fakt ne) takže nástup mám v pondělí a koktejl plánuju zase na zítra a když nic tak i v něděli a to si dám tu "koňskou dávku" 😀 jinak máme v plánu sobotní výlet, v záloze je i horká vana a manžel 😀 když já bych na toho Mikuláše chtěla být už s mimi doma 🙂

renusatko
26. lis 2009

Marti82 držím pěsti!! snad nám to vyjde... 🙂

vanitka
26. lis 2009

loki01: skus nejaku predajnu zdravej vyzivy, u nas ricinovy olej v pohode zozenies v takych obchodikoch, kde maju ezotericku literaturu alebo v bio-obchodoch 😎

martinaz82
26. lis 2009

renusatko: zkoušela jsi ten kořenený nápoj?? já ne ale moc se mi do toho nechce. Jinak chci taky na mikuláše být doma - mám tady dvouletýho chlapečka tak chci být s ním... ☹ tak v sobotu jdu do koktejlu znovu.

renusatko
26. lis 2009

Marti 82: no nezkoušela jsem ho - jen si přidávám do čaje z maliníku skořici a hřebíček.. ale spíš jen pro chuť 🙂 já mám šestiletýho který chce maminku, když přijde čert 🙂 a taky je od dnešního dne u nás v porodnici zákaz návštěv ☹ což je pro mě taky blbý, protože právě nás syn se nejvíc těší na brášku ☹ kterýho uvidí až po týdnu.. snad nám to nejpozději v pondělí vypukne - moc si to přeju!! tak si dáme vědět ahojky

sarinkaa
26. lis 2009

holky všm držím pěstičky, omlouvám se ,že nenakukuji pravidelně ,ale nestíhám 🙂

raada
27. lis 2009

Ahoj holky,můžu se přidat, také přenáším a jsem už z toho vyčerpaná, to čekání je hrozné...včera mi udělali Hamiltona a nic, už se smiřuju s vyvolávaným porodem. Naví u nás taky platí zákaz návštěv..na vyvolání už jsem zkoušela různé věci,toho riciňáku se ale bojím...

darrcy
27. lis 2009

Renusatko: 🙂 Boskovická porodnice...? neumím si to dost dobře představit, být bez partnera u porodu a ještě tam potom zůstat sama... ☹ Držím ti palce, abys to tam nějak zvládla...

martinaz82
27. lis 2009

no holky... tak my pořád nic o víkendu se chystám na druhou dávku koktejlu.... a když nezabere tak to nechám na doktorech..co ty renusatko: jak jsi na tom už jsi pila nebo už rodíš???

renusatko
27. lis 2009

ne ne Brno, ale myslím že ty návštěvy pomalu a jistě zruší všude... doufám že ale manžela u porodu nechají - nedovedu si představit že by tam semnou nebyl... no uvidíme - dám vědět!! zatím jsme stále 2v1 a koktejl plánuji na dnešek 😀

bocinka
27. lis 2009

Ahoj holky, tak já užití lektvárku odkládám... ☹ dneska jsem byla na nějakém zákroku se spodkem a řeknu Vám, jít dneska rodit, tak asi umřuuuu... BTW: dneska zavřeli pro návštěvy i Krnovskou porodnici... ☹

sandule
27. lis 2009

ahoj holky můžu se přidat?často vás tu čtu..já jsem taky smutná budu rodit na Kladně a taky je zákaz návštěv a co jsem se doslechla tak zákaz je blízkých osob u porodu☹to je na pytel ☹o ricináku uvažuju ale počkám ještě do příštího týdne 😉

martinaz82
28. lis 2009

ahojky holky tak jaka?, co renusatko včera s koktejlem,? jak jsi dopadla já asi budu zkoušet zítra dnes jsem si uvařila svíčkovou tak nechci lítat na záchod 😉 😀 tak zítra dám vědět jak to působí snad to na podruhé zabere...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru