Nápoj k vyvolání porodu podle Ingeborg Stadelmannové. Vyzkoušely jste?

petja
14. črc 2008

Holky, chtěla bych vědět, zda jste některá vyzkoušela nápoj podle PA Stadelmannové, o kterém píše v knize Zdravé těhotenství, přirozený porod. Jde o ricinový nápoj. Děkuji za příspěvky. Je to takový můj průzkum...

dropsy
30. kvě 2011

@lili_k a jaký to u tebe mělo průběh?

realgs
30. kvě 2011

Ahoj holky, tak čtu se zájmem funkci 😉 Já chtěla pít taky dnes ale nemám olejíček tak snad zítra. Dnes mi udělali Hamiltona tak uvidíme jestli třeba nezabere. Patla jsem se na ten nápoj Mudry a souhlasí, prý na každou působí jinak ale ublížit rozhodně nemůže tak jí věřím 😉

dropsy
30. kvě 2011

¨holky tak stále nic. Už je to tři a půl hodiny, takže už ani nedoufám.

dropsy
30. kvě 2011

@realgs Držím pěsti, ať to vyjde....třeba ten zázračný koktejl nebude potřeba 🙂

weryss
30. kvě 2011

@realgs
@dropsy Holky ještě zkuste masáž bradavek nebo spíš je dráždit, prý to taky dost zabírá. Jinak vám držím palce.

realgs
30. kvě 2011

@weryss a taky sex prý dost zabírá 🙄 asi budu muset narychlo sehnat milence nebo znásilnit manžu 😎

dropsy
30. kvě 2011

@weryss Nic nezabralo, ani masáž bradavek. Mám jen malé bolesti v zádech, ale jinak nic.

dropsy
30. kvě 2011

@realgs Sex byl naposled včera a dneska mi odjel přítel, takže taky nic 🙂

dropsy
30. kvě 2011

@weryss Jsem zvědavá, co mi ve středu řekne na kontrole, jestli mi to pomohlo se alespoň víc otevřít, tak neváhám a v pátek jdu do toho znovu 🙂

realgs
30. kvě 2011

@dropsy máš ještě před termínem tak se drží asi ještě není ten správný čas 😉

dropsy
30. kvě 2011

@realgs ještě si chce pohovět v bříšku 🙂 Už týden mám dost silné bolesti v zádech a podbříšku, tak jsem doufala, že je připravený a chce ven...no ještě si počkáme.

realgs
30. kvě 2011

@dropsy měla jsem bolesti je to asi 3 týdny, to je jen strašení.............. už teď je vidět jak nás děti ovládají 😎

weryss
30. kvě 2011

@dropsy Ty jsi ďábel 😀 😀 😀 Počkej na mě možná to zkusím ve čtvrtek. 🙂

dropsy
30. kvě 2011

Tak maminky, jdu do hajan. Bolest v zádech mi nedovoluje příliš dlouho sedět, tak snad to v posteli přejde. Třeba se nás tady ráno sejde míň 😉

dropsy
30. kvě 2011

@weryss Tak do toho můžem jít ve čtvrtek spolu 😉 Uvidíme, co nám prozradí na kontrole. Doufám, že to budou jen samé dobré zprávy...připravená na porod, otevřená na tři prsty 😀 ....a tak

realgs
30. kvě 2011

Holky tak mám pocit, že zítra žádnej riciňák nebude, myslím že je to tu, dala jsem vanu a nepřestalo to. Nikdy bych nevěřila, že 5 minut se opakuje tak časně po sobě 😎 Když se ráno neukážu tak jsme jeli 😵 😵 😵

dropsy
31. kvě 2011

Ahoj holky, tak já jsem stále zde. Musím ale dodat, že dneska jsem se vyspala, jako už dlouho ne.
@realgs Jeee, tak to ten Hamilton zabral a nebylo potřeba riciňáku. Určitě už to máš za sebou a mimíska u sebe. Jsem psala, že se nás tady sejde ráno míň a je to tady 🙂

weryss
31. kvě 2011

@realgs Super!
@dropsy A co ty? mělas nějaký bolesti nebo vůbec nic?

dropsy
31. kvě 2011

@weryss Měla jsem silné křížové bolesti a v podbřišku jen trošku, mám pocit, že po vypití mě to bolelo míň než jindy večer 🙂 Doufám, že příště už to vyjde! Nejradši bych potlačila čas, aby už byl zítřek a po kontrole budeme vědět co a jak.

weryss
31. kvě 2011

@dropsy Já se akorát bojím toho, že dr. řekne, že se tam nic nezměnilo a nic velkýho se nechystá ☹

dropsy
31. kvě 2011

@weryss Uvidíme, zítra si písneme, jak jsme na tom, a kdyžtak do riciňáku půjdeme spolu online 🙂

dropsy
1. čer 2011

@weryss Ahojky, tak na ozvách mám děložní stahy co dvě minuty a otevřená jsem na tři prsty a hrdlo spotřebované. Dr. říkala, že porod můžu očekávat každou chvíli. Vzhledem k tomu, že jsem celou noc nespala, jak mě bolelo břicho, tak to asi dlouho trvat nebude. Myslím, že riciňák už nebude potřeba, ale je jasné, že mi pomohl, protože od minulého týdne je nález o 70% lepší. Tak snad na tom budeš stejně a jestli ne, tak ten riciňák doporučuju!

weryss
1. čer 2011

@dropsy Tak to je super, tak uvidíš třeba se to rozjede fakt každou chvílu. Já to mám asi stejný jak minule, čípek zkrácený, hlavička naléhá, ale ještě se neotvírám. Dr. říkal, že to bude ze dne na den, tak nevím co tím myslel. No každopádně to asi zítra zkusím do sebe hodit a třeba se to aspoň pohne jak tobě 😉

dropsy
1. čer 2011

@weryss Zkus to, určitě ti to pomůže, docela tomu věřím. U nás je na celá rodina poplašená, jen já jsem v pohodě 🙂 uvidíme. Zatím nemám žádné bolesti, jen stahy po 10 minutách, tak doufám, že dneska pojdedem. V noci jsem spala tři hodiny, tak se pokusím ještě vyspat a pak snad. Tak pak určitě napiš, jestli jsi do toho šla, já to doporučuji 🙂

weryss
1. čer 2011

@dropsy Určitě napíšu, ale mám strach, že ty odjedeš a já tu zůstanu sama ☹ všichni budete mít odrozený. Moc ti to přeju, aby to už vyšlo.

weryss
1. čer 2011

@dropsy Tak jak jsi na tom, je to silnější? Jakej sis prosím tě dala poměr toho koktejlu?

ssaara
1. čer 2011

Ahoj holky!

Taky o nápoji přemýšlím,ale až když neporodím do termínu 😉 Takže mám čas ještě skoro týden 😉

weryss
2. čer 2011

@ssaara ahoj, já mám taky ještě čas, ale třeba mě to kousek víc nac
@dropsy určitě už máš prcka u sebe!

weryss
2. čer 2011

nachystá

saminomimino
2. čer 2011

@dropsy
@weryss
tak hlásím že u nás riciňák zabral,kolem 7 jsem ho vypila večer sex a o půl 2 rupla voda a jelo se máme Jasmínku Ruth...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru