Narůžovělý výtok po vyšetření ve 38tt, je to normální?

lujdicka
22. led 2014

Ahoj holky, chtela bych se zeptat, zda je normalni, ze po vysetreni na poradne mam pak vecer naruzovely vytok. Jsem 37+4 tt a uz se mi podruhe stalo, ze po prohlidce zacnu (ale az vecer) mit naruzovely vytok. Je to asi tim vysetrenim jen, ze jo? Protoze vzdy je vse v poradku pri kontrole. Stalo se to nektere taky?
Diky moc za odpovedi 🙂

dadushe
22. led 2014

@lujdicka Podle mě je to v pořádku, měla jsem to taky, ono jak už je to tam ke konci všechno prokrvené, sem tam to někde rupne a růžový výtok je na světě 😎 Jestli je to jen nárazová akce a ráno už nic, dál to nepokračuje, nedělala bych si s tím hlavu 😉

mabe
22. led 2014

@lujdicka neboj, je to urcite z vysetreni, ja tak od cca 34tt spinila porad i bez vysetreni. proste je to prekrveny všechno....

zuza2008
22. led 2014

jj. určitě je to v pořádku, taky se mi to stávalo.

lujdicka
autor
23. led 2014

Uf, tak super, dekuju moc holky za uklidneni 🙂)))

21288
23. led 2014

Naprosto normální 🙂 neboj !

venouska
25. led 2014

Mně se to stalo poprvé před 2 dny, kdy jsem byla na prvním vyšetření v porodnici. Předtím se mi to u mé dr. nikdy nestalo, tak jsem byla taky vyplašená a volala jsem do porodnice - řekli mi, že je to zřejmě z toho vyšetření, že se to často stává, protože je to tam teď prostě překrvené. Takže jak píšou ostatní, pokud se už dál nic neděje, tak se není čeho bát.

epiga
13. dub 2016

ahoj, jsem 37+1 a včera jsem byla v poradně a poprvé se mi stalo to samé co tobě, narůžovělý výtok jak včera večer, tak dnes večer..pěkně mě to vystrašilo, takže je super vědět, že v tom nejsem sama a je to normální. Mimčo má stejnou aktivitu a nikde mě nic nebolí..tak je určitě vše v pořádku🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru