Nechá Vás miminko vyspat na boku v posledním trimestru?

pajav
3. kvě 2012

Ahoj, chtěla bych vědět,jestli můžete v klidu spát na boku nebo Vás prcek nenechá? Já už začínám být zoufalá ☹ Na zádech by se prý moc spát nemělo, jenže u mě to jinak nejde. Když se přetočím na levý bok, malej začne ihned kopat zuřivě do žeber jakoby říkal at jdu zpátky na záda, nic jiného mi nezbývá protože je to nepříjemné,na pravém boku to samé, z ničeho nic začne opět kopat a mrskat sebou,takže opět na záda, už jsem se pár nocí nevyspala,protože usínám nejradši na boku. Bříško si podestelu pěkně peřinkou,pomalinku se otočím a on pak na mě takto, dnes večer jsem vyskočila 10cm do výšky, jakou mi dal kopačku do žeber 😀 Budu ráda za Vaše příspěvky a popř. jak na to, aby byl spánek příjemnější 🙂

matysekh
14. čer 2013

Ahoj. Mě nepomáhá už žádná poloha a to mám ještě 8týdnů do termínu 😒

elastiq
21. srp 2013

Taky jsem spala na boku jak se dá, během noci se otáčet, jak to mimi dovolí a je to pohodlné jak pro vás, tak pro něj

microfon
9. črc 2018

mě se takhle mimi rozčiluje od začátku, co začalo kopat, - velmi často jak lehnu na bok, jede zuřivě pestičky i nožičky .... naštěstí na zádech mi nevadí ležet a na břichu s pokrčenou nohou miminko taky neprostestuje, bez ležení na boku už to nějak vydržím tu chvíli, co mi zbývá 😉 ...

35_a_budu_mamka
9. črc 2018

@pajav Ja jsem vzdy usinala na boku a vzbudila jsem se stejne na zadech, mimi je v poradku👍

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru