Nepříjemné pohyby ve 40. týdnu těhotenství

aduskak
14. dub 2012

Chtěla bych se zeptat na nepříjemné pohyby ve 40 týdnu, mímo je tedˇhrozně živé přijde mi že moc nespí už druhej den, a pohyby jsou takové tupé až bolestivé, po Hamiltnu mám hrozně tvrdé bříško.

petrakol
14. dub 2012

Zajeďte pro jistotu do porodnice ať se na miminko podívají, přece jen už jsi ve 40 tt a navíc po Hamiltonu, tak je taky možné, že už se něco chystá 🙂

neu.sona
14. dub 2012

@aduskak bude to asi tím, že mimčo už je velké a chystá se ven .-). není na tom nic nenormálního, nebo myslíš, že když už je tak velké, tak Ti bude příjemné, jak se v bříšku hýbe?
Pokud máš nějaké pochybnosti o tom, zda je vše ok a přijde, že je to jiné, zajdi si k dr. nebo do porodnice. Tady na fóru Ti stejně nikdo neporadí. Jen napíše svoje myšlenky.

weri1
14. dub 2012

je to normální, Beník v tomhle týdnu taky kopal jak divej, a bylo to kolikrát bolestivější

veruska007
14. dub 2012

Moje děti v bříšku strašně a bolestivě divočily pár dní před porodem 😉

lukza
14. dub 2012

já to tak měla pár dní před porodem a pak v den porodu už jen spal a nehybal se no jo připravoval se už na cestu ale tak 5 dní před porodem to boleo hodně ty pohyby no ono už bolelo celé tělo 😲

timbouctou
14. dub 2012

já bych teda taky raději zašla k dr, ať se mrknou na utz jestli je všechno ok, mimčo může mít problém. Třeba se snaží prokopat ven 🙂

petja
14. dub 2012

Pokud už by mě napadaly takové myšlenky,určo bych jela okamžitě k Dr.

majinka1981
14. dub 2012

já jsem teprve ve 29.týdnu a dneska mám pocit, že mi taky vyskočí ven 😀 možná je dnes jen blbej den 😉

jennyska
23. zář 2013

Ahoj Maminky,

na MK máme takovou společnou knihovničku, kterou si tady s maminkama tvoříme a každá z vás se do ní může přidat. Jsou v ní jak obecné informace o věcech týkajících se těhotenství, mateřství, tak hlavně Vaše cenné zkušenosti. 🙂
Já jsem právě vytvořila článek na téma 40.týden těhotenství a ráda bych Vás poprosila, zda byste mohly k tomuto článku napsat svou zkušenost s 40.tt a vložit ji zde https://www.modrykonik.cz/40-tyden-tehotenstvi/ a nebo také shrnout celý Váš předchozí 2.trimestr zde https://www.modrykonik.cz/druhy-trimestr/ , či jednotlivé týdny ve 2.trimestru a připsat zkušenost také k nim https://www.modrykonik.cz/tehotenstvi-tyden-po-... .

Pokud byste mohly, bylo by to skvělé a pomohlo by to i ostatním maminkám, které právě prožívají to stejné. 🙂

Děkuji Vám a přeji krásný den!
Jennyska

laurienne
27. kvě 2017

Zdravim. Chci se zeptat. Budu mit holcicku. Jen se jeste neotocila hlavickou dolu. V noci sem mela silny bolesti.

laurienne
28. kvě 2017

Mam to uplne stejne.

laurienne
31. kvě 2017

muze me bolet bricho i po odchodu zatky? dekuju.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru