Od kdy jste cítily poslíčky?

verry
5. pro 2012

Ahojky holky, od jakého týdne jste cítily poslíčky a za jak dlouho jste rodily??? Mám pocit,že už je v noci citím. Bolest jak na menstruaci, která přejde během chvile.. tedy jestli je to ono 😅

dandik
5. pro 2012

Je to ono, já to tak měla a za 8hod. byl malý na světě. Žádné poslíšky jsem předtím neměla, ale rovnou jsem rodila 🙂

golymetr
5. pro 2012

já měla poslíčky od 33tt a rodila jsem v 37+1tt jak byli v červnu ty bouřky tak jsem je vždy cítila

coxa
5. pro 2012

Já neměla poslíčky vůbec, bolesti byli až u porodu, co jsou poslíčky sama na sobě neznám. 🙂

veri25
5. pro 2012

já je taky neměla....aspoň sem o nich nevěděla, až bolesti u porodu, ale tak co mám načtené z knížek, tak to určitě poslíčky budou 🙂

medakote
5. pro 2012

@verry Já měla poslíčky zhruba od 31.tt, ale rodila jsem ve 39.tt Já někdy říkám že jsem si ty bolesti odbývala postupně dva měsíce předem 😀 pak jsem měla rychlý porod

kkristal
5. pro 2012

Mám je 14 dní a jsem 37 tt. čekám třetí a mám to poprvé, ale vždy se to uklidní 😉

andelka
5. pro 2012

Já jsem kontrakce cítila jako bolest při MS, která po chvíli přejde. Akorát to nebyli poslíčci, ale když to začalo večer, tak za 9h se narodil starší syn a za 5h mladší 😅 Celkem dlouho jsem řešila, jestli jsou tohleto poslíčci nebo rodím či co. Rodila jsem 😀
Kamarádka měla drsné poslíčky měsíc před skutečným porodem a pomáhala vana, byla v ní i 3x denně. Já jsem taky vždycky zkoušela vanu, jestli se to nerozežene..nerozehnalo 😅

eficenka
5. pro 2012

první poslové 4 dny před porodem 😀 a pak sem myslela posly, ale už to byly kontrakce a postupně se zesilovaly...

camelinka
5. pro 2012

ja mela jediny poslicky v kine 4 dny pred porodem,ale takovy ze sem malem okousala tapecirung ze sedacek a myslela sem, ze jedeme, krome nich sem nemela nikdy zadny 😅

ckei
5. pro 2012

Já je měla, bohužel, od 28tt, hrozil předčasný porod, který se ale uskutečnil až 39+1 😉

rasha
5. pro 2012

Já je měla do porodu asi jen 2x,poprvé po Hamiltonu a myslím ještě jednou....pak už to byly rovnou porodní kontrakce...

zdenca6
5. pro 2012

ja měla posličky přesne 14 dni před porodem, u všech třech deti stejně 🙂

miiskaa
5. pro 2012

Vůbec. Vždycky mi praskla voda a pak teprve začaly bolesti. Asi se tím, co se tady dočteš, stejně nemůžeš moc řídit, každá to má jinak

l.d
5. pro 2012

První poslíčky asi 8 hodin před prasknutím plodové vody, týden 33+6.

ange_de_la_morte
5. pro 2012

mám poslíčky asi od 32tt - tak jednou denně někdy častěji a cítím to jako když mám dostat MS ( ale při samotné MS sem mívala silnější křeče) ... doufám ale že rodit budem až po Vánocích

dezyre
5. pro 2012

Já jsem poslíčky pocítila silněji až 39+0 (den po velkém úklidu ) - to začala odcházet i hlenová zátka a 39+4 jsem porodila 😉

mafeska
5. pro 2012

Poslíčky jsem poprvé cítila den před porodem. Do té doby jsem žádné neměla.

lucifereeek
5. pro 2012

měla jsem asi od 32tt občas, od 36tt skoro denně a přesto jsem rodila až po termínu 🙂

martinakl
6. pro 2012

Ja je necitila. Az rovnou kontrakce tyden po TP 🙂

pajuelh
11. pro 2012

ja mam poslicky uz tak mesic,dnes trosku vetsi:(tim ze jsem prvorirodicka,nevim jestli se uz neco nedeje...cloveka to trosku vystresuje

bjoucik.15
16. pro 2012

Poslíčky mám cca týden dá se říct každý den. Včera mě třeba začali ve 23hod a skončili dnes v 16hod. Už pár nocí jsem se kvůli tomu nevyspala. Tak doufám, že jsem si tu bolest teďka vybrala a porod bude v poho 😉 Jen tedy díky těm poslům nevím zda ho poznám 🙂

stellamax
16. pro 2012

Měla jsem poslíčky cca 2 týdny před porodem v noci. Poslední cca 4 dny dost silně, chodili jsme se s manželem procházet ven 😉

hehena
16. pro 2012

v obou případech zhruba od 30tt

kachen
16. pro 2012

Nemela jsem je vubec. Taky jsem mela az bolesti pri porodu, a to jsem prenasela.

itchyx
9. led 2013

já jsem je měla od 29týdne a od té doby je mám pomalu pořád hlavně večer...

cuci25
9. led 2013

já je měla ažý den před porodem, do tý doby jsem nevědal, co to poslíčky jsou 🙂

mersy
9. led 2013

od teď 30tt.. doufám, že vydržíme alespoň do 35 tt....

pavlinka21
9. led 2013

Já je mám od 33 tt.ted jsem 35+5.... 🙂

levata
9. led 2013

neměla jsem vůbec

renata93
20. únor 2013

Ještě jsem neporodila, ale mám poslíčky už od 30tt většinou každý den i noc. Když to tak řeknu, tak je mám asi 14 hodin denně. Teď jsem ve 35+4 tt. Nemohu se dočkat, až bude po všem 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru