Od kdy u druhátka budu cítit pohyby?

natysnovec
9. dub 2018

Kocky od kdy u druhatka budu citit pohyby?😊Sem nedockava😁😁

michaelahorakova
9. dub 2018

Ja citila uz v 16 tydnu

natysnovec
autor
9. dub 2018

@michaelahorakova My cekame prave druhy...a ani u prvniho si nepamatuji kdy kopla poprve😊😊

misicka1988
9. dub 2018

Ja u druhátka cítila první chvění už ve 14 týdnu, bylo to jako bublinky které stoupají na povrch. Za 2 dny to byly už malé šťouchanečky. Ale zase u třeťátka jsem první ťukanečky cítila až v 16 týdnu 🙂

kepu
11. dub 2018

@natysnovec druhe mimco 14tt a bublinky jsou citit ... Tedy jen rano v klidu na zadech a hlavne nez neco snim a nafouknu se 😁

natysnovec
autor
11. dub 2018

@kepu mam to same...ale miniaturni stouchanecky😁😀

kepu
11. dub 2018

@natysnovec gratuluju 😂 uz aby kopal poradne 😊

natysnovec
autor
11. dub 2018

@kepu To by se hodilo...moooc se ja to tesim😉😉😉

natysnovec
autor
11. dub 2018

@kepu Kokikrat ani nevim zda je to tukanecek nebo jak dycham...😂😂

natysnovec
autor
12. dub 2018

Mam strach ze nekope😭bojim se.

prcekverunka
12. dub 2018

@natysnovec To je různé, já první dvě těhotenství v 17tt a teď ve třetím později, až někdy kolem 23tt.

natysnovec
autor
12. dub 2018

@prcekverunka mam jen strach...😢

agneska7
12. dub 2018

mám pocit že od včerejška nějaké ty bublinky cítím jsem 15tt ale neni to nic pravidelneho a ničeho se neboj ještě je čas 😉

natysnovec
autor
12. dub 2018

@agneska7 To doufam,kazdej vecer sleduju...obcas mi prijde takove to tuknuti ale to je vsechno.

snahnah
12. dub 2018

@natysnovec Klid 🙂 Já cítila trochu od 18. týdne, pak pár dní nic, a teď si říkám, čert nikdy nespí 😄

agneska7
12. dub 2018

vždyt po tech našich malinkatych zázracích nemužem chtít víc 🙂 musíme si počkat až budou mít více síly a na to mají čas u male jsem začala cítit nějake ty bubliky až v cca 23-24tt takže jsem ještě v klidu času má ještě dost 🙂

natysnovec
autor
12. dub 2018

Dejuji vam!!😚👍😊🙁

oveckaluky
12. dub 2018

Při první ve 21. tt, při druhé v 18. tt a teď s dvojkama jsem poprvé cítila bublání na konci 13. tt po screeningu. Dneska začínám 16. tt a už bublají pěkně, občas i šťouchnou 😉

prcekverunka
17. dub 2018

@natysnovec A kolikátý jsi tt? Fakt klid, můžeš mít i třeba placentu vepředu, jako já teď. Proto jsem cítila pohyby až později. Teď jsem na konci 32tt a maličká už kope ažaž. Taky jsem byla trochu nervozní, že pořád nic, když u holek jsem cítila pohyby brzo. Ale každé dítě je jiné, jinak uložené, jinak aktivní..

natysnovec
autor
17. dub 2018

Ja jsem ted 17tt.A u prvni si to nepamatuju prave..

prcekverunka
18. dub 2018

@natysnovec Jé, tak to se fakt nestresuj, času dost. 17tt je dost brzy, některé maminky takhle brzy miminko cítí, ale jiné je cítí až po 20tt. Já jsem u holkem sice cítila už v tom 17tt, ale teď to třetí, jak jsem psala, až mnohem později. Nemáš třeba taky placentu na přední stěně? Fakt se nestresuj, tím mimču akorát škodíš 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru