Odstranění pigmentové skvrny na obličeji laserem - zkušenosti.

berenika39
9. říj 2018

Ahoj, prosím o zkušenosti vaše nebo vašich blízkých, známých s odstraněním pigmentové skvrny v obličeji laserem. Názory se různí, funguje to? Bolí to? Jak dlouho se to hojí?
Díky moc.

hannafri
18. říj 2018

@berenika39
Zdravím. Měla jsem na obličeji 4 znamínka. Nechala jsem si je na klinice las. Odstranit. Neměnila bych. Opichnou vám to a odstraní. Opich lechce štipne, zbytek necítíte. Zákrok jsem podstoupila před 10 lety. Na obličeji ani známka po jizvičkách. Hojilo se to celkem rychle, promazávala jsem hemagelem . Ze začátku chránit před sluncem a místečka mazat 50kou. Hůře se to opalovalo ale za nějaký čas bylo vše zahojeno.

berenika39
autor
18. říj 2018

@hannafri děkuji moc🙂. Mám plošný pigment, tak 0,5x1cm a je o dost nápadné. Doufám, že potom nebude vidět jizva, to bych nerada, ale už jsem načetla něco na netu a všichni píší, že to není do hloubky a ten povrch se vyhojí dobře.

hannafri
18. říj 2018

@berenika39
Já měla vystouplé znamínka. Nebojte se a běžte do toho. Jizvičky po čase ani neuvidíte🙂

berenika39
autor
18. říj 2018

@hannafri díky ! už jsem objednaná.

jitulka87
18. říj 2018

@berenika39 mam taky zkusenost a nikdy vice. Neskutecne to bolelo, az mi tekly pokazde slzy bolesti... hojilo se to nekolik dni (mela jsem pigment nad rtem a vypadala jsem jak knirkatej strejda).. sezenich jsem absolvovala celkem 4 a viditelny vysledek temer zadny. A kdyz jsem uz odmitla jit na dalsi sezeni s tim, ze to nepomaha, rekli mi, ze se to stejne bude s prvnim jarnim slunickem vracet. Za me tedy rozhodne ne.

berenika39
autor
18. říj 2018

@jitulka87 hm, taky informace☹. To mě mrzí, že to nevyšlo....