Odtok plodové vody. Mohlo to být?

eellushka
18. dub 2022

Holky sos... Asi před pul hodinou jsme meli s přítelem sex. Po sexu ze me vytekla nejaka tekutina, čirá a vodnatá . Množství toho bylo asi jako maly panak. Myslíte ,ze by to mohla byt plodovka? Zitra jdu do poradny. Tak nevim jestli mam nekam jet. Nic ale uz ze me od te doby nevytéka... K ejakulaci dovnitř nedošlo . Jsem 35 tt

lenkalubina
18. dub 2022

@eellushka asi bych radši aspoň zavolala na pohotovost

klokanka31
18. dub 2022

@eellushka Asi bych se radši nechala zkontrolovat na pohotovosti. Lepší zbytečně než něco zanedbat

elesse
18. dub 2022

Spis bych rekla, ze vytok. Plodovka by mela unikat pripadne pak uz porad, tak uvidis rano

jjasmina
18. dub 2022

@eellushka nechala bych se zkontrolovat, pravda mi už sex neměli v tonto čase teda, jinak mě plodovka odtekala neustále

lenerka1
18. dub 2022

Plodovka se neustále doplňuje, takže pokud to neteče furt, nebála bych se a zítra zkonzultovala s dr. Po sexu jsem to ve vyšší fázi těhotenství měla taky, myslím, že jde o klasický hlen, co při vzrušení zvlhčuje pochvu, jen v těhu je tekutější.

izzylka
20. dub 2022

Vem si vložku a kdyby se to opakovalo, můžeš do nemocnice na test na plodovku s tou vložkou 👍🏻 ale může to být klidně jen výtok. Mě jeden večer vzbudilo mokro, měla jsem pod sebou trochu loužičku a pak už nic...po několika hodinách znovu a test na vložce byl negativní.. akorát mě dr pak prohrábl jak krávu a já pak měla celá den kontrakce a krvácela jsem. Do večera to ustalo 🙂 když mi fakt odtíkala plodovka, tak jsem zrovna vztávala z wc po čurání a myslela jsem, že ze mě teče ještě nějaký zbytek a pak to chvilkama trochu teklo🙈 no, radši jsem jela, s tím, že zase zbytečně....a to už plodovka byla 🤣

eellushka
autor
20. dub 2022

@eellushka moc vam všem děkuju, plodovka to nebyla 😁

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru