Oligohydramnion a regurgitace trojcípé chlopně - zkušenosti?

kristymaty
28. únor 2019

Dobrý den maminky, máte zkušenosti z oligohydramnion ve 13tt? Méně plodové vody než je obvyklé?
A také má nějaká maminka zkušenost s regurgitaci trojcípé srdeční chlopně? Mám strach děkuji.

sister05
28. únor 2019

Bod jedna mi nic neříká, bod dvě vlastním. Prostě se pořádně neuzavírá chlopeň a troska krve se vrací zpět. Byva to prý vrozené. U mně to je v pořádku, stačí jednou za rok kontrola na ultrazvuku. Jak to je u dětí netuším.

jitulka87
28. únor 2019

@kristymaty ja mam. Ale bohuzel u me to slo rychle k horsimu (po 2 tydnech bez vody), zalezi co se deje, jenze to ti nikdy nikdo nepovi...kdyz se bude voda postupne doplnovat (coz se u me nedelo), urcite to zvladnete. Drzim moc pesti!

kristymaty
autor
28. únor 2019

@sister05 Nevadí děkuji za zkušenost. ❤️ Hodně zdravíčka!

kristymaty
autor
28. únor 2019

@jitulka87 😔 To mě mrzí. No ja teď byla v pondělí i na odběrech choriových klků. Do toho řeším tohle. Mrzí mě že nemůžu nějak miminku pomoct.

agis001
28. únor 2019

@kristymaty taky mám zkušenost, a taky to nedopadlo dobře. Ale třeba to nebude Tvůj případ a vše dobře dopadne! Držím palce! Mám známou, která také měla málo vody a teď už má 15 letého zdravého syna.

kristymaty
autor
28. únor 2019

@agis001 Děkuji moc 😓

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru