Ostřejší píchnutí od děl. čípku do podbřišku v 31tt

macik177
23. srp 2015

Zdravím maminky a těhulky, jsem ted v 32tt a poslední týden mám bolesti v podbřišku. Poslíčci si myslím že to nebudou, nejsou to stahy ani tvrdnutí břicha, ale čistě bolestivější popíchnutí v podbřišku. Mám nízko uloženou placentu a musím odpočívat a mít klidový režim, a toto se mi stává převážně když se zvednu a jdu uvařit, déle stojím, nebo jdu např nakoupit. Předem děkuji za odpověďi

barulina
23. srp 2015

Tak když víš za jakých okolností se ti to děje, tak je hold nedělej. Nevím jakou jinou radu bys chtela

macik177
autor
23. srp 2015

Právě že nevím z jakého je to důvodu a ptám se jestli s tím nemáte nějaká zkušenosti.

barulina
23. srp 2015

Myslím, že je to jasné, rizikac máš asi z důvodu možných komplikací. Tak nedělej nic co tě bolí. Ať je to ok

veeeraf
23. srp 2015

Ke konci těhotenství jsem to také měla, ale většinou večer v posteli nebo u televize, Vždycky jsem sebou bolestí trhla. Těžko říct co to znamená

metallico_mondo
23. srp 2015

Taky to mam od nějakého 30 tt. Bylo mi řečeno že je to tím jak mimi naléhá a,, ďoubne'' do nepřipraveného ale těžko říct zda je tomu opravdu tak. Každopádně se zkus všemu co to způsobuje vyvarovat 🙂

macik177
autor
23. srp 2015

No právě, až sebou škubnu jak to z ničeho nic píchne, cítím to od spodu tak k pupíku 😒 doktor má dovču do středy, tak tam hned vletím jak to bude možné 😒

macik177
autor
23. srp 2015

Tak a ted je potřeba pořádně zaúkolovat chlapy! 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru