Petr Wagenknecht, nefotil vás v těhotenství?

mikov82
12. led 2013

Ahoj holky,
nefotil vás nějakou v těhotenství Petr Wagenknecht? Jsem z jeho práce nadšená, ale nenašla jsem žádné ukázky práce kromě oficiální stránky a jeho FB, a tam bohužel zas tolik ukázek těhufotek nemá. A pokud vás fotil, dojeli jste za ním nebo dojíždí i za zákazníkama?
Díky, M.

krizecek
12. led 2013

@mikov82 zkus mu napsat na email, reaguje fakt hodně rychle, třeba ti pošle nějáké ukázky.. my ho máme na svatbu a komunikace s ním je opravdu super, takže za to nic nedáš 🙂

mikov82
autor
12. led 2013

@krizecek Díky 🙂 a on vás pojede fotit někam mimo "jeho území" nebo ho máš kousek od sebe? a můžu se zeptat, kolik chce za foto svatby? jen pro ilustraci, abych věděla, kolik si cca může říct za těhufoto. Díky 🙂

krizecek
12. led 2013

@mikov82 no my bydlíme na Novojičínsku, takže pojede skoro přes celou republiku 😀 samozřejmě budeme platit cestovné, ale jeho fotky nás uchvátily, takže s tím nemáme problém.. jinak za celodenní focení svatby chce 11 tisíc, ono se to zdá jako velká částka, ale když si člověk vezme že třeba taková Zuzka Scharf a další "foto" profesionálové jejich kvalit berou i 18náct za den tak se to dá 🙂 ale těhotenské focení bude mít určitě levnější , záleží jestli to vůbec dělá.. My chtěli třeba manžele Kejhovy, ti nám za focení svatby řekli 18tisíc, ale například za focení rande chtěli 2 tisíce... Ti také pěkně fotí, zkus jim napsat, ale jsou teda z Brna

zzikk
12. led 2013

Fotil kamarádku v těhotenství i malou po porodu (ale fotky má pouze pro přátele), opravdu krásné a jiné (chlapské) fotky, co vím nejezdí za klienty s výjimkou svateb - já se s ním právě na svatbě setkala osobně a musím říct velký sympaťák a příjemný chlap. Doporučuji!

gapm
9. dub 2014

@mikov82: nám fotil svatbu a počítáme i s těhotenskými fotkami nebo až pak s prťaty, záleží jak to ještě zvládnu🙂 určitě pojedeme za ním....a jak jste vyřešili focení vy? byli jste?🙂

incognito
9. dub 2014

Od Wagenknechta bych si rozhodne nechala nafotit cokoliv, hrozne jsem o nej stala vloni na svatbu, ale mel do konce roku plno. Nakonec mi doporucil kolegu, se kterym jsem byla take moc spokojena...a myslim, ze ty penize, ktere za to chce jsou OK, je plno drazsich fotografu, kteri ale neodvedou takovou praci jako on.

mikov82
autor
9. dub 2014

@gapm nakonec jsme se nechali vyfotit Ladou Baladovou a byli jsme nadšení! Malýmu teď bude rok a určitě se s ní domluvíme na dalším focení 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru